Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

NO tak, ale troche siara bo jednak dobrze sobie radze mimo depresji okresowych, wiec musialbym udawac ze jest gorzej niz jest naprawde;)

To udawaj, wazne ze wiesz jak, a troche grosza sie przyda , zawsze miec wiecej jak mniej !! Walcz o swoje, nalezy sie jak psu buda za lata zycia w bagnie pzdr !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kelebex3 to sie ciesz,bo potrafią byc bardzo okrutne.

To sa bestie, twarz niewiniatka a srodek gorszy jak diabel. Potrafia wyssac z czlowieka zycie, ty robisz sie zerem a one az blaskiem oswitlaja. Ja mam traume juz 3 lata po rozstaniu, od tego czasu nie bylem z zadna dziewczyna w zwiazku i raczej nie bede. Stracilem jakis szacunek do nich, szkoda bo jestem fajnym chlopakiem ale powiedzialem sobie, to dziewczyna musi zagadac i sie starac pierwsza, nie ja. Poki co takiej nie spotkalem, trudno, widocznie wymagam za wiele : by byla wierna, kochala, szanowala, mowila prawde ( duzo za wiele heh..)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozniej sie slyszy ze facet zabija kobietę,bo nie wytrzymuje psychicznie.

Noo dokladnie, tu byl przeciez numer z polka ktora byla w ciazy i sie okazalo ze urodzila bambusa, dziecko sasiada. Chlopak nie wytrzymal bo wszyscy w domu wiedzieli ze sie puszcza ( u mnie jak mieszkalem w pare osob tez wszyscy wiedzieli, nikt nie powiedzial), wzial noz zabil ja , wszystkich w domu i 2-3 dzieci ( tylko tych dzieciakow szkoda), na koncu siebie. Pracowal aby utrzymac rodzine, a jej sie nudzilo. Mlody chlopak 20pare lat. pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 grupa,no zachowywalem sie jak niedorozwój,bladzilem wzrokiem,wlazkem w czapce zimowej,mowie ze bardzo zle się czuje mam straszne leki,biorę coraz wiecej lekow i nie pomagają i ze nie mogę pracować. Za 2 tygodnie pismo przyszlo z 2 grupa ;)

 

-- 16 cze 2015, 14:33 --

 

No ja 5 lat jestem w tym związku,czasem jest koszmar,ze nerwy tak siadają.Zostawilem ja na 3 miesiące dla innej to nie dawala mi zyc i robila wszystko żebym do niej wrócił.Jak wróciłem to znowu koszmar...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 grupa,no zachowywalem sie jak niedorozwój,bladzilem wzrokiem,wlazkem w czapce zimowej,mowie ze bardzo zle się czuje mam straszne leki,biorę coraz wiecej lekow i nie pomagają i ze nie mogę pracować. Za 2 tygodnie pismo przyszlo z 2 grupa ;)

 

-- 16 cze 2015, 14:33 --

 

No ja 5 lat jestem w tym związku,czasem jest koszmar,ze nerwy tak siadają.Zostawilem ja na 3 miesiące dla innej to nie dawala mi zyc i robila wszystko żebym do niej wrócił.Jak wróciłem to znowu koszmar...

A na jaki okres?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×