Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich


msansunechance

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, witajcie ;) jestem tutaj nowy, trafiłem pod wpływem wielu przemyśleń, mam nadzieję, że jakoś przyjmiecie mnie do grona forumowiczów ;) jestem osobą skomplikowaną i złożoną, empirystą, co utrudnia wiele i wiele ogranicza, mam nadzieję, że będziemy mogli poruszyć kilka nurtujących mnie tematów ponieważ albo teraz zdałem sobie sprawę z problemu, albo przestałem nad nim panować a istnieje od dawna, pzdr Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzisz cyklopka ludzie, którzy mnie otaczają uważają mnie za jedną z najszczęśliwszych i bezproblemowych osób w otoczeniu, jednak prawie nikt nie wie, jak bardzo maska jest tutaj dopasowana do postaci i zmienia jej odbiór przez innych ;) co do zabójstwa to wiesz, ja tutaj nic nie powiem, bo mogę być posądzony o sianie propagandy albo stronniczość, ale zapytał bym o coś, a raczej kogoś innego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

msansunechance, a nie, u mnie humor i wyobraźnia to nie maska, a koło ratunkowe, ponton wręcz. A tym za kogo/za co mnie ludzie uważają, to nawet sobie ostatnio nie zaprzątam głowy, co też mi trochę w życiu i w leczeniu pomaga 8)

 

A, i lubię odpowiadać na różne dziwne pytania, życzę owocnych poszukiwań na forum :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×