Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

? alpra mnie usypia ;) jak mialam dzisiaj napad leku w nocy to 0,5 i zasnełam.

Mnie najlepiej usypia dobry seks, radze sprobowac :)

 

Sex przed snem najlepszy,spi sie jak dziecko :D

 

-- 14 cze 2015, 20:02 --

 

:nono:

Moje serce jest juz zajete :lol:

Wielki Szczesciarz z niego, no nic poczekam, tylko nie zapomnij o mnie ;), smacznego :papa:

ps- wlasnie poszlo 8 gram kratomu i juz czuje ze bedzie milutko :D,

 

Ile na raz mozna tego przyjac ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 15-20 gram chyba ale tyle nie sprobuje poki co :D, duzo zalezy od odmiany, ale jak mam wybierac czy lykac prochy i byc srednio zadowolony czy brac kratom i pozyc jak czlowiek to wole zycie. Zresxzta kiedys tu tocczylismy dyskusje na temat benzo ze lepiej je lykac i zyc niz nie miec nic z zycia i sie zestarzec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 15-20 gram chyba ale tyle nie sprobuje poki co :D, duzo zalezy od odmiany, ale jak mam wybierac czy lykac prochy i byc srednio zadowolony czy brac kratom i pozyc jak czlowiek to wole zycie. Zresxzta kiedys tu tocczylismy dyskusje na temat benzo ze lepiej je lykac i zyc niz nie miec nic z zycia i sie zestarzec.

 

Tez bym chyba wolal kratom niz lykac benzo,czaem sie zdarzy ale nie czesto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kratom jest duzo lepszy na odstawienie niz benzo. Odstawienie kratomu to 5 dni ciezko i do miesiaca lekka deprecha jak sie uzaleznisz, a benzo sam pewnie wiesz- przejebane ,,,,,, Zreszta kratom dziala zupelnie inaczej niz benzo i jest zdrowy dla organizmu leczy bole stawow itp, np ja mam bol w szyi przez silownie , zjebane kregi i co jak biore kratom to mnie nie boli, a zadne tablety typu ibuprom apap nie pomagaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja nie wiem jak wenla ma dac zamulenie, to chyba nie ta grupa, bardziej ssri by sie sprawdzilo np paro jest swietne na fobie.

Brałam setraline kiedyś i esci i zaden z tych leków mnie nie zamulał i nie powodował sennosci. Dopiero jak już się rozkrecil to zaczynałam więcej spać. Ja nie man fobii tylko lęk uogolniony tak btw.

 

-- N cze 14, 2015 10:04 pm --

 

Co do benzo, brałam tylko przy esci przez 2 tyg. Potem dostałam lamitrin, który miał mnie ustabilizować, bo ciężko mi się na to cholerstwo wchodziło.

 

-- N cze 14, 2015 10:07 pm --

 

Ja wam zazdroszczę, że śpicie normalnie, nie stresujecie się, nie mdli was (teraz to może mnie mdli raczej z nerwów), nie macie problemów z jedzeniem, a przede wszystkim nie myślicie 24h o tym jak się czujecie, jak będzie jutro, czy dacie radę etc. A ja muszę w tym stanie chodzić do pracy... Yhh... Nie chcę się uzalac, ale chyba to robię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja nie wiem jak wenla ma dac zamulenie, to chyba nie ta grupa, bardziej ssri by sie sprawdzilo np paro jest swietne na fobie.

Brałam setraline kiedyś i esci i zaden z tych leków mnie nie zamulał i nie powodował sennosci. Dopiero jak już się rozkrecil to zaczynałam więcej spać. Ja nie man fobii tylko lęk uogolniony tak btw.

 

-- N cze 14, 2015 10:04 pm --

 

Co do benzo, brałam tylko przy esci przez 2 tyg. Potem dostałam lamitrin, który miał mnie ustabilizować, bo ciężko mi się na to cholerstwo wchodziło.

 

-- N cze 14, 2015 10:07 pm --

 

Ja wam zazdroszczę, że śpicie normalnie, nie stresujecie się, nie mdli was (teraz to może mnie mdli raczej z nerwów), nie macie problemów z jedzeniem, a przede wszystkim nie myślicie 24h o tym jak się czujecie, jak będzie jutro, czy dacie radę etc. A ja muszę w tym stanie chodzić do pracy... Yhh... Nie chcę się uzalac, ale chyba to robię.

Inez trzymaj sie goraco, chetnie bym Ciebie przytulil ale nie mam jak. pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za wsparcie. Jestem w pracy, no i co tu k... takiego strasznego?

 

-- Pn cze 15, 2015 8:41 am --

 

Mam już serdecznie dość tych wszystkich objawów, które pojawiają się niewiadomo kiedy i po co. Straszą i nie dają normalnie żyć. Wszystko co kiedyś robiłam bez problemu teraz jakiś problem sprawia. Rzygac mi się chce na to wszystko...

Dziś 4 dzień 75mg, nie wiem, moze jestem spokojniejsza trochę, ale obawy dalej są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja to się generalnie teraz mało denerwuję. Na życie i jego choojnię prawię wcale, dzisiaj zjebał mi się samochód, spokojnie zamknęłam grata, poszłam na tramwaj, zadzwoniłam do siorki co by szwagier wieczorem podjechał zobaczyć co i jak i tyle. Oczywiście wściekłam się, przez chwilę miałam ochotę rzucić się pod samochód bo nie ma miesiąca żeby się coś w moim życiu nie spierd/liło, w tej chwili mam tego serdecznie dosyć wszystkiego ale co mam zrobić? Zastanawiam się tylko co robię źle, że zawsze coś musi się porąbać;/ Moja papuga jest w dodatku chora od 2 dni, poryczałam się, bo nie mogę patrzeć jak zwierzę cierpi, poza tym to członek mojej rodziny i generalnie tylko to mnie szczerze martwi. Na resztę mam generalnie wywalone, już chyba zaakceptowałam, że każdego miesiąca muszę się spłukać do 0, bo zawsze jakieś goowno wyskoczy.

 

Izez, Ty myślisz, że to są objawy choroby czy leku? Bo mnie się wydaje, że ten lek jest zwyczajnie nie dla Ciebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja już go kiedyś brałam i mi pomógł. Nie wiem czego to są objawy.

 

-- Pn cze 15, 2015 10:07 am --

 

Niby kilka dni po zwiekszeniu dawki też może byc kiepskie.

Dziendobry, czesto slychac opinie ze drugi raz ten sam lek juz tak nie dziala, baa dziala zupelnie inaczej, zazwyczaj duzo gorzej.

A ja to się generalnie teraz mało denerwuję. Na życie i jego choojnię prawię wcale, dzisiaj zjebał mi się samochód, spokojnie zamknęłam grata, poszłam na tramwaj, zadzwoniłam do siorki co by szwagier wieczorem podjechał zobaczyć co i jak i tyle. Oczywiście wściekłam się, przez chwilę miałam ochotę rzucić się pod samochód bo nie ma miesiąca żeby się coś w moim życiu nie spierd/liło, w tej chwili mam tego serdecznie dosyć wszystkiego ale co mam zrobić? Zastanawiam się tylko co robię źle, że zawsze coś musi się porąbać;/ Moja papuga jest w dodatku chora od 2 dni, poryczałam się, bo nie mogę patrzeć jak zwierzę cierpi, poza tym to członek mojej rodziny i generalnie tylko to mnie szczerze martwi. Na resztę mam generalnie wywalone, już chyba zaakceptowałam, że każdego miesiąca muszę się spłukać do 0, bo zawsze jakieś goowno wyskoczy.

 

Izez, Ty myślisz, że to są objawy choroby czy leku? Bo mnie się wydaje, że ten lek jest zwyczajnie nie dla Ciebie...

Hej, no i zajebiscie, tak trzymac. Ja tez mam wyjebane na wszystko, ale najbardziej na ludzi. Jak tam papuga?

 

btw: plan na dzis, ogolic sie, jechac na miasto, kupic zarcie, zajebac paru osobom z bara ( moze jakis fruwajacy telefon sie trafi) i miec na wszystko wyejebke, potem silka i to by bylo na tyle.

Aha zaraz zapodaje 1,5 g phenibutu zeby zycie mialo smaczek .

pzdr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za wsparcie. Jestem w pracy, no i co tu k... takiego strasznego?

 

-- Pn cze 15, 2015 8:41 am --

 

Mam już serdecznie dość tych wszystkich objawów, które pojawiają się niewiadomo kiedy i po co. Straszą i nie dają normalnie żyć. Wszystko co kiedyś robiłam bez problemu teraz jakiś problem sprawia. Rzygac mi się chce na to wszystko...

Dziś 4 dzień 75mg, nie wiem, moze jestem spokojniejsza trochę, ale obawy dalej są.

 

Inez mdłości mogą być spowodowane podrażnieniem żoładka przez wenle,spróbuj sobie kupić ortanol max albo controloc control 20 bez recepty,jedna tabletka naczczo ;)

 

-- 15 cze 2015, 10:26 --

 

A ja to się generalnie teraz mało denerwuję. Na życie i jego choojnię prawię wcale, dzisiaj zjebał mi się samochód, spokojnie zamknęłam grata, poszłam na tramwaj, zadzwoniłam do siorki co by szwagier wieczorem podjechał zobaczyć co i jak i tyle. Oczywiście wściekłam się, przez chwilę miałam ochotę rzucić się pod samochód bo nie ma miesiąca żeby się coś w moim życiu nie spierd/liło, w tej chwili mam tego serdecznie dosyć wszystkiego ale co mam zrobić? Zastanawiam się tylko co robię źle, że zawsze coś musi się porąbać;/ Moja papuga jest w dodatku chora od 2 dni, poryczałam się, bo nie mogę patrzeć jak zwierzę cierpi, poza tym to członek mojej rodziny i generalnie tylko to mnie szczerze martwi. Na resztę mam generalnie wywalone, już chyba zaakceptowałam, że każdego miesiąca muszę się spłukać do 0, bo zawsze jakieś goowno wyskoczy.

 

Izez, Ty myślisz, że to są objawy choroby czy leku? Bo mnie się wydaje, że ten lek jest zwyczajnie nie dla Ciebie...

 

Malami nie przejmuj sie,nie tylko Tobie sie pieprzy w zyciu,ja tez caly czas mam pod gorke i caly czas martwie sie skad pieniadze brac.

 

-- 15 cze 2015, 10:27 --

 

Dzisiaj jade w sprawie pracy,zobaczymy co z tego bedzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OKi ja po 5 tygodniach wskakuje, na 225mg.

OD 187,5mg zaczalem odczuwac sennosc chwilami w ciagu dnia, pojebane to jest bo ciezko mi prowadzic tak mi sie w aucie zachciewa chwilami spac.Ale co ciekawsze jesli zaczne robci cos ciekawego albo ide na trening sennosc ustepuje. PO kawie jest przez chwile lepiej a pozniej jeszcze wieksza sennosc. Kolo187,5 mamy juz 90% blokowanie SERT, wiec dopamina niezle musi byc zablokowana.

Libido w normie ale dojscie do orgazmu jak na razie niemozliwe :D

Cisnienei krwi niskie, spie dobrze i mam mase ciekawych (czesto strasznych) snow.

 

Czekam na desentytyzacje receptorow 5HT1 i 2 wtedy powinno mnei wystrzelic w kosmos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

novymivo, papużka żyje, ale ponieważ nic nie mówi, bo nie potrafi nie wiem jak się czuję naprawdę. Trochę wczoraj pojadła, podarła się chwilę, daliśmy jej przez strzykawkę leki i siedzi biedulka w klatce i większość czasu śpi. Biedactwo moje, mam nadzieję, że przeżyje :(

 

emilk, a najlepsze jest to, że kiedy zarabiałam mało potrafiłam sobie odłożyć, a od chwili kiedy wyprowadziłam się z rodzinnego miasta i znalazłam lepszą robotę miesiąc w miesiąc jest pod górę, już mnie szlag trafia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

novymivo, papużka żyje, ale ponieważ nic nie mówi, bo nie potrafi nie wiem jak się czuję naprawdę. Trochę wczoraj pojadła, podarła się chwilę, daliśmy jej przez strzykawkę leki i siedzi biedulka w klatce i większość czasu śpi. Biedactwo moje, mam nadzieję, że przeżyje :(

 

emilk, a najlepsze jest to, że kiedy zarabiałam mało potrafiłam sobie odłożyć, a od chwili kiedy wyprowadziłam się z rodzinnego miasta i znalazłam lepszą robotę miesiąc w miesiąc jest pod górę, już mnie szlag trafia.

Moj kotek sie nudzi, proponuje zapoznac papuzke z moja kicia, zapewniam ze od razu obie sie ozywia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwopnilam się do domu.

Hej, az tak zle bylo ? odpisz

 

emilk Powodzenia , trzymam kciuki a ze mam dar przewidywania przyszlosci i wiem wiele rzeczy o ktorych nie mowie, to powiem ze masz ta prace . pzdr- bez stresu, najlepiej przed 1 mg alpry albo 2 clonow- rozmawiasz jak z kolegami ( ktorych tak naprawde nie masz lOLOLOLOLOL).

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

novymivo, ale ka chyba wciąż za krótko biorę. Na razie 19 dni i dopiero 4 dni na dawce 75mg.

 

-- Pn cze 15, 2015 11:05 am --

 

Tak, mam obsesję na punkcie jedzenia. Dziś rano zjadłam 3 banany, potem próbowałam jogurt z musli, ale nie mogłam. Jestem głodna i nie mogę. Nie wiem co mam zrobić. Nie moge ciągle pracować z domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys jak bralem 150mg, to tez mialem sennosc na poczatku, pozniej to przeszlo jakos, po kawie tez mam tak jak ty przez chwile wypierdala z kapci, a potem sennosc jeszcze gorsza. :o

 

Kurwa nie wiem po co mi to bylo, czulem sie normalnie a teraz jak jakis chemiczny Zenek :D

Dobrze ze chcoiaz antydepresanty sa dobre dla mozgu w dluzszym okresie czasu, bo zawsze chronai neurony ale jak ktos musi wpierdalac neuroleptyki albo benzo ciagle to masakra, na starosc z mozgu sieczka zostanie.

 

Po tianeptynie zawsze mialem dobra energie do dzialania nigdy nie bylo sennosci czy zmeczenia wrecz przeciwnie jakbym mial akumulator dodatkowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

artur1978, z pewnością się ożywią ale generalnie chodzi o to, żeby moja papuga przeżyła ;)

 

inez3 skoro tak rozwala Cię ta praca nie pomyślałaś o tym żeby poszukać czegoś innego? Skoro pracę masz możesz na spokojnie sobie szukać innej, bez spinki, wtedy jest lepiej bo mniej Ci zależy (bo robotę jakąś masz) i lepiej wypadasz na rozmowach. A gadałaś z jakimś lekarzem na temat tego jedzenia? Może powinnaś brać leki mniej anorektyczne, wenla u niektórych powoduje jadłowstręt może do nich należysz. Ja pamiętam, że po mianserynie jedzenie było wspaniałe, apetyt przeogromny, może powinnaś poprosić lekarza o dorzucenie takiego leku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MalaMi1001, ale jak wszystko jest ok to je nie mam problemów w pracy. Lubię ją, jest ciekawa itd. Stres jakiś tam był, ale nie miałam z tego powodu problemów.

 

-- Pn cze 15, 2015 11:23 am --

 

Na każdym leku miałam dokładnie to samo, ale teraz to już kompletnie przeginam. Sama się też nakręcam i to nie ulega wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×