Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Psychotropka`89/Argish, współczuję, ale np. mój weekend trwa coś koło 10 lat, przemyśl sobie, czy to aby na pewno, by było czymś lepszym dla Ciebie niż to, co masz teraz. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argish, na pewno temperatura. ;) Mieszkając na nie ilozowanym poddaszu, bez możliwości przeciągów... Masakra. Pod 40 stopni było. Wyemigrowaliśmy do rodziców wczoraj, do teściów dzisiaj. No nie do zniesienia. :silence: A jutro ochłodzenie, jak miiiiło... :evil:

 

Wkurza mnie to, że nic w domu nie ruszone. Syf, nie uprane, nie uprasowane... Porażka... No ale nie wyobrażam sobie zasuwać z żelazkiem w takiej duchocie. Sorry, taki mamy klimat. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ego, eee no, nie... tak całkiem bez pracy, to pewnie już bym była z meter pod ziemią.

Psychotropka`89, ja w sumie to jeszcze nad ziemią, ale już jak trup. ;)

 

 

ja ostatnie 4 dni wolnego prawie wszystkie przeleżałam, a dalej jestem zmęczona.

Argish, może to zmęczenie wypoczynkiem? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argish, spoko, mi budzik rozedrze mordę o 5:30. W ogóle jaka ja jestem durna... Na wczorajszym grillu mnie poniosło i przykleiłam sobie chińską banieczkę na czoło. :shock: Mam sińca jakby mi Chuck Norris z półobrotu zajechał. Ja=debil. :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argish, ani grama alkoholu w ustach nie miałam.

Biorę leki-nie piję :roll: Jestem w abstynencji już ponad 2 lata. :roll:

Chyba za szybko leki odstawiam i mi odwala do końca już, albo słoneczko za mocno przygrzało... :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Passenger, ja się boję, że by mnie zemdliło. :?

Próbowałam śladowe ilości wypić ale jak poczułam zawroty głowy po kielichu, czy lampce wina, to wolałam nie szaleć. Nie będę jeszcze więcej wstydu i hańby przysparzać "najbliższym".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie jestem zawodnik wagi średniej, sporo potrafię wlać, ale i tak nie mam szans z moją sister, odpadam w przedbiegach. Gdy ja już bełkoczę pod stołem to ona jest świeżutka jak skowronek. Trochę to uwłaczające, że kobieta dwukrotnie mniejszej postury mnie notorycznie przepija. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie, że moja siostra mnie upomina, że powinnam iść spać. Wysyła mnie do łóżka. Jak śmie, jakim prawem ogranicza moją bezgraniczną wolność i głupotę. I na prawdę w takich momentach nie wiem kto i kiedy przekroczył dozwolone granice, ale wiem jedno - skoro nie potrafię niczego określić, i czuję się jak 8 - miolatek , który zapomniał swojego języka, to chyba ze mną źle jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×