Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Smarki


buka

Rekomendowane odpowiedzi

elo, zle sie tu dzieje na foro ostatnio za duzo chlam w plenerze a za malo troluje na foro i takie skutki ze araszki brak a pindzi nowa miss :D

ale osobiscie to juz wole styl dzolanty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha, niezły kamuflaż ciekawe czy elo mnie zauważy, ale tego awka już nie zmienie elo jak to czytasz :] limit na zmienianie mi awków się wyczerpał XD

nooo ostatni odcinek gota mnie wkurzył, tyle niejasności, wgl oni rozbudowują dany wątek przez kilka sezonów nieraz, a później go rozmywają w głupi sposób, nie pisze przykładów bo Dżolantka sie wkurzy.

chciałbym się jutro obudzić i przeczytać wiadomość o szokujących wydarzeniach związanych z wyciekiem do neta całego 6 sezonu który w tajemnicy został nagrany, ehh marzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no ostatni odcinek to dno !!!!!!!! ciecie na biezaco wymyslaja watki i kreca szity byle cos puscic do ludzi milionow czubkow uzaleznionych od GOT :D

 

a tak z drugiej beczki proponuje zalozyc ankiete czy Arasza ma powrocic na foro

 

UWOLNIC ARASZKE ! FREE ARASZKA !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podrobiona elo oboze no nie moge zaczelam rechotac na glos az braciszek przylecial sprawdzic co sie dzieje : DDDDDDDDDDDDDDDDDD

dobrze chociaz ze podpisu i rangi mi nie zajumales kradziejku jeden

ej help drogie bravo potrzebuje waszej pomocy forum mi sie zminimalizowalo tak ze wszystko na ekranie pomniejszone mam - jak to naprawic

elo, zle sie tu dzieje na foro ostatnio za duzo chlam w plenerze a za malo troluje na foro i takie skutki ze araszki brak a pindzi nowa miss :D

ale osobiscie to juz wole styl dzolanty

pierdolenie co mie ominelo co-ooooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×