Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Mial ktos odczucie "odrealnienia" po tym leku?

Wczoraj mialam straszne leki, wziełam rano alpra 05, potem przed snem 0,5 i jak obudziłam sie w nocy to chyba 0,25, bo sie straznie bałam.

Rano było dobrze, a potem około 12 wziełam wenle+alpra 0,25.

Wczoraj bardzo bałam sie, ze zwiariuje, a dzisiaj sie czuje tak jakbym zwariowowała, lek minął.

Czuje sie jak w powaznej pychozie albo moze to uczucie nacpania? w sumie nigdy nic nie cpalam, wiec nie wiem.

 

Zastanawial sie czy to od wenli czy przedobrzyłam z alpra.

 

To jest raczej od wenli tez mialem pare razy takie uczucia leku i ze oszaleje,jakies dziwne natretne straszne mysli.

 

-- 14 cze 2015, 16:39 --

 

Mnie chwyta jakies wkurwienie po wenli.

 

-- 14 cze 2015, 16:40 --

 

ill234 uwazam ze,przesadzasz troche z tym alp,obawiam sie ze mozesz byc juz uzalezniona.

 

-- 14 cze 2015, 16:42 --

 

Chyba dopiero 150 mg sie rozkreca,skoro poczulem teraz taka kurwice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwazam bardzo z alpro.

Najczesciej biore 0,25 dziennie, odkad biore wenle co codziennie rano, a wczesniej doraznie(od3-4 tygodni)

Tylko wczoraj miałam jakis silny napad leku i jak dzwonił telefon to az podskakiwałam ;/

 

Jej to nie ciekawie,wiem co to znaczy silny lęk,nie jestes sama z tym,damy rade ;)

 

-- 14 cze 2015, 16:51 --

 

Kiedys wszyscy bedziemy sie smiac z naszych zaburzen ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam odrealnienie na wenli, cos pomiedzy derealizacja a schizo, sam nie wiem co o tym myslec.... Czuje sie jakby swiat byl matrixem a ludzie to roboty i wogole dziewne to wszystko ostatnio. Nie mowiac juz o jakichkolwiek interakcjach z ludzmi- bo ich brak ...

Wogole ludzie sie mnie boja, wystarczy ze na nich spojrze i juz widze ten grymas strachu na ich twarzach, chuj wie o co im chodzi ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

novymivo- dokladnie tak sie czuje.

 

Moze wygladasz groznie? :D

 

Ja sie boje napakowanych i łysych w dresach;/

HAHAHA to sie mnie boj, tylko ze ja nie mam dresow , na silke chodze i wlosy mam krotkie :D. Wlasnie mnie wk.. takie sterotypowe myslenie, ze kazdy lysy to bandzior, ale mniejsza o to natury ludzkiej nie zmienisz.

 

-- 14 cze 2015, 16:14 --

 

Ja się czuje czasem jak za szybą.

Ja moze wlasnie tego doswiadczam sam nie wiem jak to opisac, ale czuje sie troche jakby poza tym swiatem lol. Te leki tak wlasnie dzialaja ze wylaczaja nasza wrazliwosc i splycaja emocje , dzieki temu fobie zanikaja, ale cos za cos. Wenla i tak nie jest taka zla, dla mnie to zlota pigulka, dzieki niej moj charakter to prawdziwa bomba, a niech tylko jakis szarak mi wejdzie w droge :D :D :D. Ja zaczne teraz podrywac mezatki, tak dla wlasnej satysfakcji, pierwszy cel to zona mojego dawnego psudo kolegi ktory mnie wykorzystal a potem gdy zbilzaly sie swieta , a ja bylem sam powiedzial ze ma impreze ale mnie nie zaprosi bo to nie impreza dla singli ( a miesiac wczesniej mnie kobieta zostawila dla innego) LOL- szmaciarz w czystej postaci. Inaczej sie nie da , szaraki musza poczuc to na wlasnej skorze, wtedy ich mordy juz nie beda sie tak szczerzyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o tych co siedzą przed blokiem na ławeczke, piją, plują itp..

Kiedys byłam swiadkiem jak w autobusie znecali sie psychicznie nad niepełnosprawną :hide:

Nikt nie zareagował, wszyscy sie bali.

 

chodzi o takiego 'prawdziwego' dresiarza :mrgreen:

http://www.wiocha.pl/910128,Do-slubu-w-wyjsciowym-dresie

 

 

Patryk29 skad jestes?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ill234 Ludzie sie nie bali tylko maja wyjebane na krzywde innych bo nie widza wiecej jak czubek wlasnego nosa. Tez bym nie zareagowal bo duzo razy reagowalem i chuj z tego mam, bo krotkie wlosy to bandzior, to oki mi z tym dobrze a wy sie dalej bojcie. lepiej niech Was krawaciarz z dredami opierdoli na kase :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, może i tak, ale to nie oznacza, że nie znajdziesz pracy i że jest w PL tak beznadziejnie.

W pl zeby miec dobra prace trzeba miec i koneksje i papiery. Jednak tak czy inaczej trzeba byc jebanym LIZUSEM, \WAZELINIARZEM aby otrzymac awans, nie wazne czy w PL czy w UK. Polacy maja opanowana ta sztuke do perfekcji, mozna by rzec ze nic poza praca dla nich nie istnieje, wrecz snia o pracy i jak sie znowu przylizac szefowi. Ja mam 2 zasady, nie wchodze w dupe, nie podpierdalam- no i mam jak mam ale jak patrze w lustro to widze czlowieka, a nie ludzkie scierwo.

pzdr :D

 

-- 14 cze 2015, 10:42 --

 

Zreszta nie znam chyba czlowieka takiego jak ja, ktory by osiagnal cos bez zadnych znajomosci. Wszyscy sie kims wysluguja, sa sierotami, miernotami, ktorzy nic nie potrafia i zamiast zrobic cos samemu wola dzwonic po kolegach " " i prosic o pomoc. Zenada nooo i takie miernoty maja oczywiscie partnerow,partnerki- ciekawe jak to sie ma do tego ze kobiety szukaja tych zaradnych co zapewnia dobrobyt i bezpieczenstwo LOL.

No ale ja jestem dziwny i mi wszystko teraz wolno , jebac cala reszte :)

 

Raczej Ci tak wygodnie myslec, bo w Polsce jest masa ludzi ktora buduje swoj biznes od zera i tutaj nie ma miejsca na znajomosci i lizusostwo.

Ja raczej uwazam, ze Ci ktorym w POlsce nie wyszlo szukaja zawsze powodow zeby udowodnic ze to swiat jest chujowy a nie oni sami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, może i tak, ale to nie oznacza, że nie znajdziesz pracy i że jest w PL tak beznadziejnie.

W pl zeby miec dobra prace trzeba miec i koneksje i papiery. Jednak tak czy inaczej trzeba byc jebanym LIZUSEM, \WAZELINIARZEM aby otrzymac awans, nie wazne czy w PL czy w UK. Polacy maja opanowana ta sztuke do perfekcji, mozna by rzec ze nic poza praca dla nich nie istnieje, wrecz snia o pracy i jak sie znowu przylizac szefowi. Ja mam 2 zasady, nie wchodze w dupe, nie podpierdalam- no i mam jak mam ale jak patrze w lustro to widze czlowieka, a nie ludzkie scierwo.

pzdr :D

 

-- 14 cze 2015, 10:42 --

 

Zreszta nie znam chyba czlowieka takiego jak ja, ktory by osiagnal cos bez zadnych znajomosci. Wszyscy sie kims wysluguja, sa sierotami, miernotami, ktorzy nic nie potrafia i zamiast zrobic cos samemu wola dzwonic po kolegach " " i prosic o pomoc. Zenada nooo i takie miernoty maja oczywiscie partnerow,partnerki- ciekawe jak to sie ma do tego ze kobiety szukaja tych zaradnych co zapewnia dobrobyt i bezpieczenstwo LOL.

No ale ja jestem dziwny i mi wszystko teraz wolno , jebac cala reszte :)

 

Raczej Ci tak wygodnie myslec, bo w Polsce jest masa ludzi ktora buduje swoj biznes od zera i tutaj nie ma miejsca na znajomosci i lizusostwo.

Ja raczej uwazam, ze Ci ktorym w POlsce nie wyszlo szukaja zawsze powodow zeby udowodnic ze to swiat jest chujowy a nie oni sami.

Wez pod uwage ilu z nich plajtuje tracac dorobek zycia, kredyt ? Statystyki nie klamia. Biznes na wlasna reke to duze ryzyko a w PL bym sie tego napewno nie podjal, nawet nie ze wzgledu na slabosc rynku, ale koszty dzialalnosci, ktore sa astronomiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, bez przesady. Ja brałam 2 tyg codziennie i nie było problemu z odstawieniem. Zaraz jej to nie będzie potrzebne...

 

Mam już tej całej nerwicy po dziurki w nosie. Czemu leki nie moga działać od razu tylko musimy się męczyć i męczyć.

 

Brałem alp pezez miesiac i sie uzaleznilem,pozniej juz wogole nie dzialal na mnie,tak samo bylo z relanium.

 

-- 14 cze 2015, 18:14 --

 

W dzien sie nie boje tylko w nocy... a dzisiaj byłam sama :(

Wszystko zacazeło sie od głupiego czytania o pewnej 'opetanej' dziewczynie.

 

Jak w podstawowce przeczytalam straszne historyjki z bravo to miesiac sama nie spalam.

 

No to trzeba bylo pwoiedziec wpadl bym ;)

 

-- 14 cze 2015, 18:15 --

 

Ja tez mam odrealnienie na wenli, cos pomiedzy derealizacja a schizo, sam nie wiem co o tym myslec.... Czuje sie jakby swiat byl matrixem a ludzie to roboty i wogole dziewne to wszystko ostatnio. Nie mowiac juz o jakichkolwiek interakcjach z ludzmi- bo ich brak ...

Wogole ludzie sie mnie boja, wystarczy ze na nich spojrze i juz widze ten grymas strachu na ich twarzach, /cenzura/ wie o co im chodzi ...

 

Ja tez cos podobnego odczuwam,jakbym byl w innym wymiarze,wszystko co sie wokol mnie dzieje nie robi na mnie wrazenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To głupie uczucie 'oderealnienia' juz mi mineło :)

Niestety mój chłopak mysli, ze jak mi powie "nie bój sie" to sie przestane bac i moge zostac sama. :D

Hej, ja jestem wolny moze chcialabys zmienic chlopaka ? Wiem jak Ciebie uszczesliwic :yeah:

 

-- 14 cze 2015, 17:25 --

 

A myslicie ze jak cos sie zlego wydarzy to przyjmowanie snri/ssri bedzie srodkiem lagodzacym np przed sadem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To głupie uczucie 'oderealnienia' juz mi mineło :)

Niestety mój chłopak mysli, ze jak mi powie "nie bój sie" to sie przestane bac i moge zostac sama. :D

Hej, ja jestem wolny moze chcialabys zmienic chlopaka ? Wiem jak Ciebie uszczesliwic :yeah:

 

-- 14 cze 2015, 17:25 --

 

A myslicie ze jak cos sie zlego wydarzy to przyjmowanie snri/ssri bedzie srodkiem lagodzacym np przed sadem ?

 

Daj spokoj,dzieki mnie przestanie brac leki ;):D

 

Wydaje mi sie ze kara bedzie mnie surowsza,bo leczysz sie psychiatrycznie i choroba mogla doprowadzic do wykonanego czynu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×