Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

CHLOPAKI ja chce z Wami :):):) o /cenzura/ te forum jest tak odjechane hehe, zawsze jak na nie wchodze to sie naśmieje :) jestescie zajebiscie odjechani :):):):) tak dalej trzymac hehe

 

WISNIA80 a ja dzis zrobilam dwie kupy, potem posprzatalam mieszkanie, zjadlam dwa koty, podrapalam sie po jajkach i poszlam spac :) a teraz EMILK zrobil mi masaż. Oczywiscie to wszystko po wenli zeby nie bylo, bo o tym jest forum

 

Alexxx juz pedze do Ciebie kochanie,zrobic Ci masaz :D

 

-- 14 cze 2015, 00:46 --

 

Ja sobie jeszcze kawke popijam :P

 

-- 14 cze 2015, 00:46 --

 

wenla + kofeina mega moc :D

 

-- 14 cze 2015, 00:47 --

 

Alexxx a jaki masaz chcesz ? jakich partii ? :D

 

Zostaw Alexx ona jest moja :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CHLOPAKI ja chce z Wami :):):) o /cenzura/ te forum jest tak odjechane hehe, zawsze jak na nie wchodze to sie naśmieje :) jestescie zajebiscie odjechani :):):):) tak dalej trzymac hehe

 

WISNIA80 a ja dzis zrobilam dwie kupy, potem posprzatalam mieszkanie, zjadlam dwa koty, podrapalam sie po jajkach i poszlam spac :) a teraz EMILK zrobil mi masaż. Oczywiscie to wszystko po wenli zeby nie bylo, bo o tym jest forum

 

Alexxx juz pedze do Ciebie kochanie,zrobic Ci masaz :D

 

-- 14 cze 2015, 00:46 --

 

Ja sobie jeszcze kawke popijam :P

 

-- 14 cze 2015, 00:46 --

 

wenla + kofeina mega moc :D

 

-- 14 cze 2015, 00:47 --

 

Alexxx a jaki masaz chcesz ? jakich partii ? :D

 

Zostaw Alexx ona jest moja :mrgreen:

 

Nie ma takiej opcjii :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EMILK to prawda, ja jestem PATRYKA29 juz od dawna :) wiec musisz sie postarać hehe a jeśli chodzi o masaż to juz pisałam. Najbardziej lubię masaż jajek gdyż jestem podobna do Ani Grodzkiej.

 

a ja dzis nie śpię, nie zażyłam Trittico bo tak sobie spożywam piwko. Jakoś tak mialam dzis ochote :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na którym to leciało ? Z tego co ja pamiętam to oglądalam kiedys tango i cash a u Ciebie sztanga i cash. I jak tam na 225 ? Ja od lutego na tej dawce ale tak odrazu nie zadziałała dopiero od kwietnia jest zajebiscie aż dotąd non stop. No na wenli nocki są niezłe, ja zaliczylam jak pamietasz skakanie na łóżku hehe. Teraz od 3 dni znów mam te prądy w głowie ale myślę, ze to moze z nerwów ??? Ktoś mnie dobija w życiu a ja mam te prądy.....ale radze sobie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

crayzyalexxx, Póki co trudno powiedziec, bo dopiero od dzisiaj wieczora zwiekszylem, zobaczymy czy cos z tego bedzie, dorzucilem sobie jeszcze tianeptyne dla dopalu. :twisted:

 

Moze u ciebie trittico zrobilo duzo dobrego.

 

-- 14 cze 2015, 03:06 --

 

Film lecial na hbo, tango i cash to stary film, ale zajebisty, sztanga i cash to o kulturystach co porywaja typa, zeby z siana go ojebac, film na faktach.

 

-- 14 cze 2015, 03:07 --

 

Ja nie mialem nigdy zadnych pradów po tym leku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie to fakt po trittico budzę sie happy, no i nie musze tyle spac :) także nie wiem czy to zajebiste samopoczucie to 225 wenli czy trittico ale moze faktycznie razem mieszanka jak dla mnie :) a Ty i tak jestes WIELKI bo wcześniej wenla zle dzialala u Ciebie ale teraz i tak dajesz rade :):):):) sztanga i Cash jeszcze nie oglądałam.

z tymi prądami to nie wiem o co kaman ale na 150 byly a teraz od 3 dni znów je mam :( da sie to znieść ale niepokoi. To takie jebnięcie chwilowe i odpuszcza, najbardziej to mam przy zamykaniu oczu czy odwroceniu glowy no i teraz mam trochę Nerwa bo ktoś mnie tam w życiu wykańcza ble ble ble moze to na tle nerwowym ale ja sie nie dam :)

 

-- 14 cze 2015, 02:19 --

 

Czesto tak w nocy nie spisz ????

 

-- 14 cze 2015, 02:25 --

 

O rany jasno juz sie robi na dworzu a ja dalej ciągnę browar wiec ok RELAX TAKE IT EASY :):):) zapalić sobie wyjdę na balkonik, Zycie piekne jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

crayzyalexxx, Nie jak do roboty, chodze to ide spac dosc wczesnie, bo wstac musze z rana, aktualnie jestem na l4, musze sie zaczac rozgladac za praca, bo tam gdzie pracuje likwiduja zaklad pracy, hujnia troche, bo mialem lajtowo robote, busem jezdzilem, kurwa Polska - zielona wyspa, haha :pirate:

 

A kto cie tak wkurza tam u ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To odpoczywaj na L4 ile sie da tylko uwazaj na te suki z zus łażą po chatach, szukaja dziury w całym. Ja kiedyś bylam na L4 to mi raz byly na chacie ale napisalam oswidczenie ze bylam po zakupy i w przychodni hehe.

 

no polanka jest zjebana :( ja kiedyś pracowałam za 1250 ale musialam dać rade i jakoś dalam. Czynsz, prąd komorka net, żarcie, psa nakarmić no i wiadomo jakieś tam kosmetyki chemia fajki itd ale Ci powiem, ze bylam wtedy happy. Zdana sama na siebie ale tylko sama od siebie zalezna...

 

a u mnie ktoś tam mnie wk.... Obrzydza mi życie. Wysysa energie życiową. Ale to są sprawy na priv jak co ....

 

-- 14 cze 2015, 02:48 --

 

PATRYK29 ciekawe do której jutro będziemy spac ??? Ja to pewnie będę miala łeb ciezki :(:(:( ale raz na jakiś czas mozna :) ja juz daje 4te buuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To odpoczywaj na L4 ile sie da tylko uwazaj na te suki z zus łażą po chatach, szukaja dziury w całym. Ja kiedyś bylam na L4 to mi raz byly na chacie ale napisalam oswidczenie ze bylam po zakupy i w przychodni hehe.

 

no polanka jest zjebana :( ja kiedyś pracowałam za 1250 ale musialam dać rade i jakoś dalam. Czynsz, prąd komorka net, żarcie, psa nakarmić no i wiadomo jakieś tam kosmetyki chemia fajki itd ale Ci powiem, ze bylam wtedy happy. Zdana sama na siebie ale tylko sama od siebie zalezna...

 

a u mnie ktoś tam mnie wk.... Obrzydza mi życie. Wysysa energie życiową. Ale to są sprawy na priv jak co ....

 

Ok, ide spróbowac, sie przespac, papa. :papa:

 

-- 14 cze 2015, 03:54 --

 

crayzyalexxx, Ja pewnie dlugo nie bede spal, bo leki bede musial lyknac rano i pewnie juz nie bede mógl zasnac, no ale zobacze, jeszcze raz papa, dobranoc i kolorowych snów ci zycze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Patryk Patryk ja teraz przysnelam na chwile po tym browarku hehe a Ty juz spisz mam nadzieje ze tez masz kolorowe sny no bo ja dzięki Twojemu życzeniu mialam piekne kolorowe ale juz sie zbudzilam. Pije dalej piwko, ja wiem,ze co za dużo to nie zdrowo :( ale raz na jakiś czas tez i zdrowo. Trzym sie Patryk teraz to ja jutro będę spac do bólu ale wrazie co apap czeka :):):):):) moze kiedyś kratomu spróbujemy hehe z kolegami :) trzymajta sie ja jutro spie

 

-- 14 cze 2015, 04:09 --

 

Jest po 5 a i tak dalej nie śpię.....

 

-- 14 cze 2015, 04:10 --

 

:):):):):):):):):):):):)

 

-- 14 cze 2015, 04:13 --

 

U mnie 5.10 a na forum 4.10 beka więc albo mnie juz tak piwo sieklo albo na forum mają zla godzinę .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bałam się wczoraj połóżyc spać przez to, że się znow obudze tak wcześnie. W rezultacie pierwsza pobudka po 2, możliwe, że przez burzę. Druga przed 5. W końcu usnelam i jeszcze pospalam 2h. Męczące są te przebudzenia. Wczoraj wieczorem miałam też doła odnośnie braku znajomych, a głównie przez to, że mnie opuścili. Ciężko przechodzę odrzucenie. Wiem, że zaraz powiecie "to nie byli znajomi skoro cię zostawili", ale moje myślenie zawsze sprowadza się do tego, że że mną coś nie tak, że nerwica mi tyle zabrała... Nie miałam tych myśli już dawno, ostatnio skupiałam się na objawach i tak jakoś wczoraj patrząc na fb i to, że inni coś robią, a ja choruje zrobiło mi się smutno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do opinii ze nie ma roznicy czy kratom czy wenla to wybaczcie ale gadacie od rzeczy.

Antydepresanty dzialaja w zupelnie inny sposob a celem jest osiagniecie trwalej poprawy i zycie bez lekow.

Opioidy stosowane rekreacyjnie prowadza tylko do wzrostu tolerancji, rozjebania systemu kary i nagrody i docelowo do wiekszej depresji i anhedonii.

 

Tak wiem, po kratomie,tramalu (wstaw dowolny) jest zajebiscie ale to nie jest droga dla chorych na depresje.

 

Wszystkie depresanty :benzo,opioidy,neuroleptyki etc nie sa wskazane przy depresji bo tylko bardziej rozjebia czaszke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do opinii ze nie ma roznicy czy kratom czy wenla to wybaczcie ale gadacie od rzeczy.

Antydepresanty dzialaja w zupelnie inny sposob a celem jest osiagniecie trwalej poprawy i zycie bez lekow.

Opioidy stosowane rekreacyjnie prowadza tylko do wzrostu tolerancji, rozjebania systemu kary i nagrody i docelowo do wiekszej depresji i anhedonii.

 

Tak wiem, po kratomie,tramalu (wstaw dowolny) jest zajebiscie ale to nie jest droga dla chorych na depresje.

 

Wszystkie depresanty :benzo,opioidy,neuroleptyki etc nie sa wskazane przy depresji bo tylko bardziej rozjebia czaszke.

 

Przecie to byly tylko zarty, wiecej luzu. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur cos Ty taki nerwowy ? :P wluzuj majciochy :D

 

-- 14 cze 2015, 10:45 --

 

Inez nie przejmuj sie ja tez przez nerwice duzo stracilem I pewnie inni tez nie jestesmy sami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×