Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

emilk, no a jak , kobiety sie bardziej znaja na wszystkim, wiec pozwol jej obadac temat no i wogole no wiesz ..., zaufanie to podstawa szczegolnie w uk hahahahah.

A tak serio wlasnie mam polewke bo krzycze do goscia, ej leszczu, a on ze go laska zostawila dla innego ,a taka milosc wielka, kolejna , ta jedyna, a ja nie przejmuj sie , miejsmy nadzieje ze hiv-a nie zlapales....

edit : kratom zaczyna dzialac, ale mi dobrze juz na 6 gramach sie ujebac :D tak milo ........ , zadna dupeczka mi tego nie zapewni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

novymivo, To ja tez wpadam, nie kosztowalem jeszcze kratomu :P

Zapraszam podziele sie tym co mam a troche juz w zyciu probowalem :D :D :D. Wlasnie musialem powiedziec kolesiowi zeby sie nie przejmowal one wszystkie sa takie ( 2 raz ) i jego kolezanka ( moze przyszla) mowi ze nie prawda, a ja mowie ze mloda jeszcze jest wiec sie zdarzy nauczyc. Jej mina bezcenna , wkurw i tekst ( Patryk idziemy juz) a ja do niego , widzisz kolego jeszcze razem nie jestescie a juz pantoflem sie stales :D

 

-- 13 cze 2015, 19:40 --

 

Zawsze jak widze kobiete i mam z nia kontakt slowny ( szczegolnie polka) to musze jej szczerze od serca dojebac) Ciekawe czy kiedys naucze sie sciemniac jak Wy i mowic ohy ahhy na ich temat,chyba nie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha novy Ty to jestes dobry,nie nudzil bym sie z Toba w UK :P

Lepiej nie, bo dlugo bysmy sie wolnoscia nie nacieszyli. Strasznie sie zmienilem, kiedys byles dobry, mily, uczynny i wszyscy mnie kurwa wyruchali. Teraz jestem chujem. Wtedy czy teraz i tak nie mam prawdziwych przyjaciol. parodia

 

-- 13 cze 2015, 19:56 --

 

Wogole ostatnio to wszystko robie co chce, na co mam ochote. Kiedys fobia mnie ograniczala, (bo ktos widzi, bo ktos skomentuje, bo ktos sie bedzie smial, bo nie wolno, bo nie wypada) A teraz, ch... im wszystkim w dupe, nie sa w niczym lepsi ode mnie. Jezeli szaraki moga drzec morde, pierdolic o pogodzie pol dnia, wymieniac sie lajkami na fc i innym gownie, to czemu ja sie nie moge zestrac na srodku sklepu, albo drzec morde i spiewac sam do siebie. Pierdolic szarakow, nigdy wiecej granic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wy się chcecie leczyć czy wpadać w uzależnienia?

A to jest jakas roznica inez :yeah: ?

ps- jak jestes ladna mozesz tez przyleciec

 

To jest tak samo jak z lekami,nie ma różnicy czy kratom czy wenla czy co innego :P Wenla to chemia,jeszcze gorsze dla organizmu niz kratom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CHLOPAKI ja chce z Wami :):):) o kurwa te forum jest tak odjechane hehe, zawsze jak na nie wchodze to sie naśmieje :) jestescie zajebiscie odjechani :):):):) tak dalej trzymac hehe

 

WISNIA80 a ja dzis zrobilam dwie kupy, potem posprzatalam mieszkanie, zjadlam dwa koty, podrapalam sie po jajkach i poszlam spac :) a teraz EMILK zrobil mi masaż. Oczywiscie to wszystko po wenli zeby nie bylo, bo o tym jest forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CHLOPAKI ja chce z Wami :):):) o /cenzura/ te forum jest tak odjechane hehe, zawsze jak na nie wchodze to sie naśmieje :) jestescie zajebiscie odjechani :):):):) tak dalej trzymac hehe

 

WISNIA80 a ja dzis zrobilam dwie kupy, potem posprzatalam mieszkanie, zjadlam dwa koty, podrapalam sie po jajkach i poszlam spac :) a teraz EMILK zrobil mi masaż. Oczywiscie to wszystko po wenli zeby nie bylo, bo o tym jest forum

 

Alexxx juz pedze do Ciebie kochanie,zrobic Ci masaz :D

 

-- 14 cze 2015, 00:46 --

 

Ja sobie jeszcze kawke popijam :P

 

-- 14 cze 2015, 00:46 --

 

wenla + kofeina mega moc :D

 

-- 14 cze 2015, 00:47 --

 

Alexxx a jaki masaz chcesz ? jakich partii ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×