Skocz do zawartości
Nerwica.com

Arasch! Jaki staling?


andrzej57

Rekomendowane odpowiedzi

Ja do tego gościa nie piszę od dawna żadnych pw. Czego Ty ode mnie człowieku chcesz? Co ja Ci zrobiłam? Ja tego tak nie zostawię!

Brakuje Ci wrażeń? To polecam skok na bunge... naprawdę chcesz, aby wszyscy dowiedzieli się, kim jesteś? Że osoba na stanowisku państwowym zachowuje się w ten sposób? Ja mam póki co tyle taktu, żeby nie napisać, kim jesteś... ale w każdej chwili mogę to zrobić, zapewniam Cię.

 

Nawet się nie umiesz poprawnie wypowiadać... nie istnieje coś takiego jak staling. Żenada! I potem się dziwić, że politykom od / cenzura /.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz w koszu :lol: To się nazywa stalking z Jej strony pisząc mi na pw. Pozdrawiam WAS i chcę mieć spokój na pw 8)

Ten "gość" tylko skopiował wiadomość Twoją, którą mi napisałaś 2 m-ce temu, a dziś odczytałem.

Wszystko do sprawdzenia, tak każdemu się wypierasz (odnośnie wiadomości przez Twego przyjaciela forumowego - afe,że tak piszesz na pw)?? Mam wcześniejsze, ale trzymam!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie do tylu osób piszesz,że kasujesz (masz prawo), natomiast mam wszystkie wiadomości od Ciebie na pw, a dlatego,że mam stanowisko -jakie mam - jestem wręcz oburzony,że nie traktujesz mnie niepoważnie, a piszesz o innych - co nie powinno ujrzeć światła dziennego! Proponuję Araschę na psychoterapeutkę forumowego - wysłucha i "wyciągnie" z każdego "soki myśleniowe".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 m-ce temu jeszcze pisałaś :D Teraz nie mnie w Polsce i zerknąłem,że na pw mam nieodebrane wiadomości, więc odebrałem! Pustej głowy nie mam i proszę mi nie ubliżać -chyba,że tak traktujesz ojca, bo nim wiekowo mógł być, ale moja córka nie siedziałaby w internecie w wieku 30 lat, nie mając nikogo - NIKOGO w realu !

A czemu zakładam o Arasce tematy - już tłumaczę się z tego - do to jest kobieta, co chce być ponad wszystkimi ze swoją empatią(fałszywą), chce wszystko wiedzieć (a potem i tak się podzieli z innymi na pw), ja jako ojciec zagoniłbym ją do roboty (nawet na kasie), to,że cierpi na wyimaginowaną bezsenność, to nie wytłumaczenie w wieku 30lat! W tym wieku - chociaż tu forum - młode 30-latki mają dzieci, zmagają się z chorobami psychicznymi i dają sobie radę. A tu Arascha z bezsennością 30-latka upada! Podziwiam wszystkie kobitki co się zmagają z różnymi zaburzeniami i WAS rozumiem. Mimo wszystko- ja tu na forum nie istnieję, ale proponuję Wam Araschę wybrać na psychoterapeutkę forumowego lub jako "dobrą duszyczkę "do wyżalenia". Ona Was wysłucha :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś bezczelny i tyle. Moje życie to moja sprawa i nic Ci do tego. Sam siedzisz po uszy w uzależnieniu, a nie potrafisz uszanować drugiej osoby.

Skąd możesz wiedzieć, jakie ja mam problemy? Sam jesteś dwulicowy, jeszcze w życiu nie spotkałam tak obłudnego człowieka. Masz ubaw z tej sytuacji i tyle.

Nudzi Ci się w tej Holandii za państwowe pieniądze i wypisujesz bzdury :pirate:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*wyrzucając popcorn i cole za siebie i trafiając randomowego durnia w rzędzie za sobą*

Pw to sfera userów,ich własna,jak mówi nazwa "PRYWATNA",nie obchodzi nas co tam robicie i o czym dyskutujecie,to po pierwsze

po drugie - tylko head admin ma magiczną moc zaglądania do peweków,ale korzysta z tego raz na 10000 lat,tudzież w bardzo poważnych wypadkach/kwestiach.

A ten pseudo gówienny sztorm tym nie jest,temat wywalam,jeśli zobaczę trzeci,zainteresowani zostaną nagrodzeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×