Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem z siebie cholernie dumna. Jedyne co mnie jakoś rusza w życiu to moja praca bo ją uwielbiam i dostarcza mi naprawdę sporo radości nawet w okresach ciężkiej depresji.

 

Jestem w trakcie projektu nagrywania filmu, 2 ciężkie dni na planie z rwą kulszową (ledwo chodzę a wielogodzinne stanie nie pomagało), w trakcie dostałam informację, że przez ten projekt zaniedbuję swoje obowiązki i jeszcze jakaś laska z pracy zrobiła mi awanturę o 2 zł... tak o 2 ZŁOTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

chciało mi się płakać i zaczęłam rozpaczać przez te niesprawiedliwości... ale nie poddałam się temu i dokończyłam tę część projektu. Jestem z siebie zadowolona... jeszcze tylko następny tydzień i będzie już najcięższa robota za mną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrec, zadowolony to niezbyt. Ale doszedłem do wniosku że lepiej spróbować zarobić tu niż siedzieć u matki i się zadłużać. Kokosów nie zarobię, ale chociaż może od dna się odbiję. Poza tym komp jest, internet póki co jest więc mogę się uczyć. Nie jest źle ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szefowo, nie chcę wchodzić w rolę terapeuty-hobbysty ale pozwolę sobie podzielić się prywatną diagnozą. Waćpanna ma niezłe ku ku w głowie :P .

 

Proponowane leczenie? Brak. Najlepiej pielęgnować i rozwijać tego typu odchyły.

 

Btw, kiedyś z wykałaczek i gliny robiłem sobie makietę świątyni w Upsali :mrgreen: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×