Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Czy was też trzęsło bardziej na wenli? Mnie telepie dziś zdecydowanie bardziej.

Telepie mnie rowniez, czasem lapy mi sie trzesa, czasem mam takie krotkie mimowolne skorcze miesni najczesciej w udzie.

Wenla jest super jezeli chodzi o wydolnosc i sport wytrzymalosciowy, ale na sile dziala negatywnie moim zdaniem. W sumie to ja tej wenli znowu nie czuje, a tak dobrze mi bylo jeszcze tydzien temu :(. Chcialbym wygrac w totka i cpac cos euforyzujacego np koke cale zycie :D i miec wszystko i wszystkich w dupie. Tzn mam prawie wszystko i wszystkich w dupie ale tej euforii mi brak :D :D :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, widzisz ja kupę lat fukncjowałam bez leku, natomiast u mnie nerwica powoduje ból somatyczny i paraliż. Na szczescie paraliz miałam raz na samym początku nerwicy. Natomiast co do bólu to miałam 24 godzinny ból jakby walenie młotkiem po głowie. Tego bolu nie da sie porownac ze zwykłym bolem glowy, jest taki opis bolu głowy jak klasterowy bo ja byłam badana na wszelkie bole głowy i tez mi wyklczyli. Diagnoza nerwica. Tyle, ze byłam całkiem antylekowa. Jedyny lek jaki biore juz od czasu diagnozy czylie jakies 18 lat to nasenny. Bez niego nie zasne. Natomiast wenle zaczełam dopiero brac kiedy dołaczyla sie depresja. Ale w sumie sie cieszę z tej decyzji bo mi ustapiły bole głowy, objawy depresji itd. Niemniej tak patrze po sobie że jak mam mniej stresu, to i mniej objawów. Poza tym u kobiet tez jest kwestia układu hormonalnego, tarczyca, zmiany w ukladzie rozrodczym i juz sie duzo wali w organizmie, np mam taka kolezanke, całkiem zdrowa, zadnych tam problemow w dziecinstwie, kase ma itd, a jednak zachorowała na depresje.

 

-- 12 cze 2015, 15:13 --

 

inez3, novymivo, czasami i z wenla jest lepiej czasami i gorzej.

 

-- 12 cze 2015, 15:16 --

 

artur1978, a widzisz a mi odradzili terapie, wiesz dlaczego? Bo ja wiem dlaczego mam taki stan i psychoterapeuta nie musi mi tego usiwadamiac, ani sama sobie nie musze. Doskonale sobie zdaje z tego sprawe, a co mi da behawioralna jak ja mam bol somatyczny? Nic. Bo pojde i se wygadam do psychiatry. Moze jak miałes tego typu problemy, ze piles bo miales załozmy problem z praca, to idziesz do psychiatry/psychoterpauty -dopiero zaczyna do Ciebie dochodzic sedno problemu, idziesz na terapie AA, przestajesz pic itd, a u mnie to jest samoczynne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co porzucilam siłownie, bo przez objawy nie byłam w stanie chodzić :(.

 

-- Pt cze 12, 2015 4:20 pm --

 

agusiaww, widzisz, u mnie też niby wsio ok tzn. dobra praca, własne mieszkanie, ale u mnie to niska samoocena, kontrola, jak coś jest nie tak to zapewne moja wina itd. Dużo tego wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie calego zycia spedzic na amfetaminie, tzreba sie motywowac nawet jesli sie nei chce i czujesz sie zmeczony.

 

Matka natura ma w dupie czy ktos jest biedny i zmeczony, trzeba sobie w zyciu radzic albo do piachu lub na spoleczne dno.

 

Smieszy mnie jak ktos mowi ze nie bedzie pracowal za 1200PLN przy czym okazuje sie ze nic nie umie.Pojdz popracuj naucz sie,zbuduj sciezke kariery bedziesz zarabial wiecej.

 

Swiat nie jest Ci nic winny!

 

W zyciu bedziesz mial tyle ile sobie wywalczysz !

 

W tym problem ze mam duze doswiadczenie w serwisowaniu sprzetu komputerowego i ogolnie elektronika,ale co z tego jak nie mam piperka jebanego....

 

-- 12 cze 2015, 17:31 --

 

Powiem wam ze od jutra 150 mg wenli,wyjebie mnie w kosmos :D

 

-- 12 cze 2015, 17:36 --

 

Zajebisice jest pracowac przez 6 miesiecy i co miesiac pogotowie w pracy nie ? a no koniec Cie wypierdalaja bo stwarzasz zagrozenie dla siebie.

 

-- 12 cze 2015, 17:39 --

 

Sorry ale jakis wkurwiony jestem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie calego zycia spedzic na amfetaminie, tzreba sie motywowac nawet jesli sie nei chce i czujesz sie zmeczony.

 

Matka natura ma w dupie czy ktos jest biedny i zmeczony, trzeba sobie w zyciu radzic albo do piachu lub na spoleczne dno.

 

Smieszy mnie jak ktos mowi ze nie bedzie pracowal za 1200PLN przy czym okazuje sie ze nic nie umie.Pojdz popracuj naucz sie,zbuduj sciezke kariery bedziesz zarabial wiecej.

 

Swiat nie jest Ci nic winny!

 

W zyciu bedziesz mial tyle ile sobie wywalczysz !

 

W tym problem ze mam duze doswiadczenie w serwisowaniu sprzetu komputerowego i ogolnie elektronika,ale co z tego jak nie mam piperka jebanego....

 

-- 12 cze 2015, 17:31 --

 

Powiem wam ze od jutra 150 mg wenli,wyjebie mnie w kosmos :D

 

-- 12 cze 2015, 17:36 --

 

Zajebisice jest pracowac przez 6 miesiecy i co miesiac pogotowie w pracy nie ? a no koniec Cie wypierdalaja bo stwarzasz zagrozenie dla siebie.

 

-- 12 cze 2015, 17:39 --

 

Sorry ale jakis wkurwiony jestem..

Nie denerwuj sie tak, a tak poza tym ja pracowalem za 462 zl miesiecznie przez 6 miesiecy na stazu PUP a potem pracodawca zaproponowal mi prace na czarno za dokladnie ta sama kase, jebany prywaciarz na stacji benzynowej weekendy tez, 2 tyg porobilem, rzucilem studia i wyjechalem wpizdu do UK, nie zaluje. pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie calego zycia spedzic na amfetaminie, tzreba sie motywowac nawet jesli sie nei chce i czujesz sie zmeczony.

 

Matka natura ma w dupie czy ktos jest biedny i zmeczony, trzeba sobie w zyciu radzic albo do piachu lub na spoleczne dno.

 

Smieszy mnie jak ktos mowi ze nie bedzie pracowal za 1200PLN przy czym okazuje sie ze nic nie umie.Pojdz popracuj naucz sie,zbuduj sciezke kariery bedziesz zarabial wiecej.

 

Swiat nie jest Ci nic winny!

 

W zyciu bedziesz mial tyle ile sobie wywalczysz !

 

W tym problem ze mam duze doswiadczenie w serwisowaniu sprzetu komputerowego i ogolnie elektronika,ale co z tego jak nie mam piperka jebanego....

 

-- 12 cze 2015, 17:31 --

 

Powiem wam ze od jutra 150 mg wenli,wyjebie mnie w kosmos :D

 

-- 12 cze 2015, 17:36 --

 

Zajebisice jest pracowac przez 6 miesiecy i co miesiac pogotowie w pracy nie ? a no koniec Cie wypierdalaja bo stwarzasz zagrozenie dla siebie.

 

-- 12 cze 2015, 17:39 --

 

Sorry ale jakis wkurwiony jestem..

Nie denerwuj sie tak, a tak poza tym ja pracowalem za 462 zl miesiecznie przez 6 miesiecy na stazu PUP a potem pracodawca zaproponowal mi prace na czarno za dokladnie ta sama kase, jebany prywaciarz na stacji benzynowej weekendy tez, 2 tyg porobilem, rzucilem studia i wyjechalem wpizdu do UK, nie zaluje. pzdr

 

No to tez kolorowo nie miales,chyba jedyny sposób zeby sie czegos dorobic to wyjechac z tej Polski w pizdu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz juz sie nie dorobisz raczej, ale zyc bedziesz na jakims poziomie. W PL jest przejebane, u mnie 30% bezrobocia w miescie, a w tv pier... ze w PL jest super i wszyscy kurwa usmiechnieci, jakby sie zbakali. Co wlacze PL tv to wszyscy Polacy banan na twarzy, ja nawet na tabletach taki happy nie jestem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz juz sie nie dorobisz raczej, ale zyc bedziesz na jakims poziomie. W PL jest przejebane, u mnie 30% bezrobocia w miescie, a w tv pier... ze w PL jest super i wszyscy /cenzura/ usmiechnieci, jakby sie zbakali. Co wlacze PL tv to wszyscy Polacy banan na twarzy, ja nawet na tabletach taki happy nie jestem :D

 

Polska jest zaklamana,to jest manipulacja i nie pokazuja jak jest na prawde i tylko mowia ze bezrobocie spada a gowno prawda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz juz sie nie dorobisz raczej, ale zyc bedziesz na jakims poziomie. W PL jest przejebane, u mnie 30% bezrobocia w miescie, a w tv pier... ze w PL jest super i wszyscy /cenzura/ usmiechnieci, jakby sie zbakali. Co wlacze PL tv to wszyscy Polacy banan na twarzy, ja nawet na tabletach taki happy nie jestem :D

 

Polska jest zaklamana,to jest manipulacja i nie pokazuja jak jest na prawde i tylko mowia ze bezrobocie spada a gowno prawda...

No to ja wiem, tylko co jakas osoba na ulicy -wywiad- banan na twarzy-wszyscy k... szczesliwi. Zreszta bez urazy ale Polacy to "ciezki" narod i nie latwo jest zyc z nim w zgodzie, a szczegolnie poza Polska. Ja sie najwiecej na Polakach wlasnie zawiodlem, liczac exs ktora wyciagnalem z biedy i dalem jej wszystko i chuj z tego mam. heh parodia, to moje zycie kurwa wszystko na odwrot, ciagle pod gore, ale to nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezrobocie spada bo ludzie wyjezdzaja z kraju :D

Haha dokładnie :D

 

-- 12 cze 2015, 18:23 --

 

Kupie bilet do USA i bede kowbojem :P

 

-- 12 cze 2015, 18:26 --

 

Jak ogólnie się czujecię na tym leku? Pomaga w funkcjonowaniu i czy w jakiś sposób daje kopa i zmniejsza lęki? Jakie skutki mieliscie go biorąc?

 

Różnie to bywa raz jest dobrze,a raz kiepsko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ogólnie się czujecię na tym leku? Pomaga w funkcjonowaniu i czy w jakiś sposób daje kopa i zmniejsza lęki? Jakie skutki mieliscie go biorąc?

Mysle ze lekko pobudza i nie chodze tak zamulony jak wczesniej, natomiast fobie leczy ale nie tak skutecznie jak inne srri/snri (w moim przypadku oczywsicie). Zreszta zawsze stymulanty nie nadawaly sie do leczenia fobii, chociaz wenla nim nie jest to lekko pobudza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zwiększenie dawki do 75mg spowodowało u mnie takie dziwne widzenie. Jak jestem gdzieś np. w sklepie gdzie jest duzo rzeczy, na które trzeba patrzeć to robi mi się niedobrze. Hmm, mam nadzieję, że to w miarę szybko minie, bo to akurat troche nasililo lęk, a go nie było, bo sama chciałam tam pojechać. W poniedziałek muszę samochodem jechać, a tak to nie ma opcji, bo wzroku skupić nie mogę :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ile można jechać na energetykach? Bo ja się dzisiaj tym tak nakurviłam że aż bym poszła potańczyć :D

 

Jej nie pij tego gowna ja kiedys przesadzilem i wyladowalem w szpitalu wyplukany ze wszystkiego potas,magnez itp...

 

-- 12 cze 2015, 20:19 --

 

Dobra, zwiększenie dawki do 75mg spowodowało u mnie takie dziwne widzenie. Jak jestem gdzieś np. w sklepie gdzie jest duzo rzeczy, na które trzeba patrzeć to robi mi się niedobrze. Hmm, mam nadzieję, że to w miarę szybko minie, bo to akurat troche nasililo lęk, a go nie było, bo sama chciałam tam pojechać. W poniedziałek muszę samochodem jechać, a tak to nie ma opcji, bo wzroku skupić nie mogę :/

 

No kobiety tak maja jak nie moga sie zdecydowac co kupic :P

 

-- 12 cze 2015, 20:25 --

 

Inez no jest problem z ostroscia wzroku,albo ciezko skupic wzrok na czyms tez tak mam,to jest takie dziwne i czlowiek nie pewnie sie czuje.

 

-- 12 cze 2015, 20:27 --

 

Jak jade to tez czuje taki lek,czeba bardzo wytezac wzrok i mysli zeby jakiegos wypadku nie spowodowac to nie jest naturalne.

 

-- 12 cze 2015, 20:27 --

 

Tak jakby umysl i wzrok byl taki uspiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie dobrze powodzi, mam wlasna mala firme, keidys zaryzykowalem i sie oplacilo.

Jesli pracujesz dla kogos zawsze dostaniesz tylko czesc pieniedzy jakie moglbys zarobic sam na tym polega praca najemna. Przedsiebiorca ponosi ryzyko, pracownik nie.

Znam wiele osob ktorym sie powodzi, pewnei zalezy od miejsca zamieszkania sporo.

 

Zawsze latwo jest znalec powod zeby czegos nie zrobic, za to powodow do zrobienia czegos z reguly jest malo;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na leki zajebisty jest kratom. Dzisiaj wzialem 2 gramy i czuje sie jak gosc :), dopiero ide niedlugo spac a na silce jeszcze bylem. Te moje zle samopoczucie to od odstawienia kratomu, ale jest ok bo dawka duzo mniejsza niz byla. Poza tym ja tez napier....am energetyki, a ze tutaj to tanie w chh... i wybor spory to zawsze mam kilkadziesiat puszek na chacie i moze nie codziennie ale jak mnie wezmie to moge z litra wypic :D, a jak nie to yerbamate albo kawa, tak czy inaczej wenla sie pieknie laczy z kofeina ale to lekko nasila fobie, cos za cos. Petarda jest jednym slowem :D. Ja ze wzrokiem nie mam problemu, moge wziac wenle, kratom, benzo , phenibut i na moto dalej zapier....., a dzisiaj to juz sam siebie przeszedlem tak mi dobrze sie jezdzilo :D ohhh aqhhhh, jebac wenle lepiej cpac kratom :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi dzień na zwiększonej dawce, oj, chyba będzie gorzej. Obudziłam się o po 4, bo mi się śniło coś nieprzyjemnego. Oczywiście serce waliło etc. Wzięłam wenle i usunęłam jeszcze na 1.5h. Obudziłam się, znow zwiększony niepokój pomimo, że dziś nic nie muszę robić i nigdzie iść. Mdłości też są. Skutki uboczne jak się patrzy... Musi mi przejść jakoś do poniedziałku...

 

-- So cze 13, 2015 7:07 am --

 

ill234, spokojnie, nic ci nie będzie i nie zwariujesz. Siedź w domu, zacisnij zęby, a te odczucia w końcu miną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×