Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Lusesita Dolores, Żeby Ci przepisywał cały czas specjalistyczne leki, musi miec taki papierek od lekarza prowadzącego z diagnożą i lekami, które masz brac. Przynajmniej tak jest u mnie.

 

Megi_, Hej hej! Czytałam, że domeczek masz na swojej działce. zazdroszczę bardzo, bo zawsze chciałam miec takie miejsce do ucieczek od zgiełku miasta. Mam kawałek łąki, ale nic tam nie stoi, nawet drzew nie ma. Można pojechac i byc jak skwarka na słońcu, nawet wysikac się nie ma gdzie... :?

Ale że cię zatoki łupią o tej porze roku, może to alergiczne?

 

JERZY1962, może pogodowo Cię łupie ? U mnie pogoda jest wyjątkowo stabilna ostatnio i jest dużo lepiej z głową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PannaNatalia, Przy takich objawach to zawsze robią tarczycę. U mnie wyszło wszystko w normie, za wszystko odpowiedzialna jest głowa. Teraz po odstawieniu jednego leku powinien mi wrócic cykl i wtedy zrobię badania na hormony, bo w tym temacie chaos może pogłębiac pewne jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani:********* ja rano bylam u ogolnej po skierowanie do poradni rehabilitacyujnej bo zaczynam 1 lipca zabiegi a juz mi sie skonczyla waznosc skierowania i musze doniesc . Przy okazji zaslabl w osrodku jakis pan i go karetka zabra;la wiec jak ktos zaslabl przy mnie to mnie momentalnie tez slabo bylo ale z lękow i mialam im krzyczec zeby moze poczekali bo ja byc moze tez fikne :D :D :roll:

 

Teraz u Madzi siedze i usiluje przemowic do swojej glowy zeby sie nie nakrecac cudzymi chorobskami.

 

Lusesita Dolores, a masz juz dobrana dawke hormonu przez endokrynologa? Bo jesli masz to kartke wystarczy przyniesc ze bierzesz taki a taki lek w takiej dawce , ja tak mam z lekiem na blednik.

 

kosmostrada, Jak brzus?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×