Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Malami wieksza dawka powinna Cie bardziej pobudzić,bo wtedy wiecej jest uwalniane nerodrenaliny.

 

-- 11 cze 2015, 14:21 --

 

Inez nie patrz na zegarek bo czas wtedy wolniej plynie :P

 

-- 11 cze 2015, 14:21 --

 

Zagraj sobie w pasjansa :P

 

-- 11 cze 2015, 14:24 --

 

Masaż rozluzniajacy byl by najlepszy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emil wieksza dawka leku to oprócz wzrostu noradrenaliny wzrost serotoniny, której to mój mózg nie lubi w nadmiarze i przez to jestem senna i zdemotywowana. Poza tym przy wenli jest większa przebitka serotoniny mimo wszystko, więc w ogólnym rozrachunku na moje wychodzi, że też większa zamuła. Generalnie myślę o dołożeniu reboksetyny, wtedy to powinien nastąpić kop noradrenaliny ale będę mieć nowego lekarza i nie spodziewam się, że przepisze to czego chcę. Poza tym nie wiem czy to można łączyć :D Najlepszym rozwiązaniem byłaby dla mnie wenla + moklobemid, ale od tego się chyba można przekręcić przy okazji i raczej oprócz jednego lekarza, którego znam, który zapodał mi fluoksetynę z moklo nikt by takiego zestawu nie zaryzykował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malami no w sumie serotonina jest usypiająca to tak jakby brać paro,ale może cos by troszkę poprawilo przy większe dawce wenli.Mnie sama Fluo wprowadzila w atak paniki ze musiałem odstawić.

 

-- 11 cze 2015, 14:38 --

 

Inez to tylko siedzi w naszych glowach,nie jest to nam potrzebne,musimy w diably ja pogonic :D powiedz gdzie to przyjade zrobię Ci masaż i jeść będziesz jak kon po westernie :P

 

-- 11 cze 2015, 14:41 --

 

Dr Big Dick was uleczy moje drogie Panie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WISNIA80 Ty byś tylko pukał i pukał...foty Ci nie zapodam, idź sobie lepiej strzepnij :):):):) a tak wogole to jestem podobna do Anny Grodzkiej :)

 

hehe no to musisz byc piekna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę, że przyjmuję na razie 75mg i że ta dawka działa. W sumie bałabym się zwiększyć do 150mg bo pewnie spałabym na stojąco. Teraz będę mieć nowego psychuszkę i zobaczymy co wymyśli aczkolwiek obstaję, że zostanę przy tym zestawie co mam.

 

Powyzej 150 blokowanie NET staje sie duzo mocniejsze i raczej by cie wywalilo z kapci i oczy jak 5 zlotych, zalezy od genetyki receptorow i jak szybko metabolizujesz.

Roznica w blokowaniu SERT miedz 75 a 150 jest minimalna, kilka % zaledwie co zreszta widac przy zwiekszani udawek.

O ile pierwsze 37,5 (czy nawet 75) jest trudne dla wiekszosci ludzi to poznie jzwiekszanie jest duzo latwiejsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś brałam 220mg i też mogłam ciągle spać więc jednak chyba serotonina u mnie bardziej przebija. Wtedy chodziłam jak taki zombiak i sama pani doktor zaproponowała zmianę ponieważ fizycznie nie wyglądałam za dobrze przy takiej dawce. Generalnie czułam się wtedy bardzo słabo. Ogólnie wenla ma dla mnie takie wyczuwalne chemiczne działanie, dziwne to uczucie do określenia, po innych lekach czegoś takiego nigdy nie czułam, nie bardzo nawet wiem jak to jasniej okreslić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BIG DICK a jak leczysz ? Masaż czarodziejską różdżką? Hehe

 

-- 11 cze 2015, 13:57 --

 

Najpiekniejsza tylko jaja mi jeszcze zostaly :):):)

 

Leczę magiczną różdzka,masuje masuje i kłóję :D heh

 

Skoro mowisz ze jestes do Annki podobna,to tak na prawde jestes ladna ;)

 

-- 11 cze 2015, 15:09 --

 

No cos w tym jest. Ja na 150 bylam ospała ciągle spanie a na 225 Power :)

 

-- 11 cze 2015, 14:07 --

 

Do tego nie wiem co grane ale aż czesto mi sie szczęka zęby zaciskam jak na jakims wspomaganiu

 

Ja mam szczene caly czas scisnieta jak imadlo :P

 

-- 11 cze 2015, 15:09 --

 

Ale to juz od poczatku nerwicy ;)

 

-- 11 cze 2015, 15:10 --

 

A ja się cieszę, że przyjmuję na razie 75mg i że ta dawka działa. W sumie bałabym się zwiększyć do 150mg bo pewnie spałabym na stojąco. Teraz będę mieć nowego psychuszkę i zobaczymy co wymyśli aczkolwiek obstaję, że zostanę przy tym zestawie co mam.

 

Powyzej 150 blokowanie NET staje sie duzo mocniejsze i raczej by cie wywalilo z kapci i oczy jak 5 zlotych, zalezy od genetyki receptorow i jak szybko metabolizujesz.

Roznica w blokowaniu SERT miedz 75 a 150 jest minimalna, kilka % zaledwie co zreszta widac przy zwiekszani udawek.

O ile pierwsze 37,5 (czy nawet 75) jest trudne dla wiekszosci ludzi to poznie jzwiekszanie jest duzo latwiejsze

 

Tez mi sie wydaje ze 150 mg z kapci wywala :D

 

-- 11 cze 2015, 15:11 --

 

Alexiss jak chcesz mozesz sie przekonac jak masuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele czy oni przy projektowaniu tych leków nie mogą wziąć po uwagę że spora część osób cierpi na senność i zmęczenie przy swoich zaburzeniach? Po ch/j tyle leków na serotoninę, a nie ma wcale leków na noradrenalinę, a jeśli są to o wątpliwym działaniu jak chociażby reboksetyna. Sama już nie wiem czy ona działała czy nie, ale łącznie z sertraliną nawet nie było źle. Samej rebo nie brałam nigdy, natomiast samą sertralinę a i owszem i to było najgorsze goowno jakie łykałam. Ktoś wie w ogóle czy takie połączenie wenli i rebo byłoby bezpieczne? Nie chcę więcej serotoniny, bo jest do bani jak dla mnie w każdej dawce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EMILK no jeśli Ania Ci sie podoba to moze kiedys skorzystam z masażyku :) a jakie częsci ciała masujesz ? Bo ja lubię po jajkach :):)::):):)

 

Jajka,dupka,Cipka,piersi.:DxD Zapraszam do mojego gabinetu DR BIG DICKA szczegoly na pw :D

 

-- 11 cze 2015, 15:33 --

 

Będziesz wymasowana jak ta lala :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele czy oni przy projektowaniu tych leków nie mogą wziąć po uwagę że spora część osób cierpi na senność i zmęczenie przy swoich zaburzeniach? Po ch/j tyle leków na serotoninę, a nie ma wcale leków na noradrenalinę, a jeśli są to o wątpliwym działaniu jak chociażby reboksetyna. Sama już nie wiem czy ona działała czy nie, ale łącznie z sertraliną nawet nie było źle. Samej rebo nie brałam nigdy, natomiast samą sertralinę a i owszem i to było najgorsze goowno jakie łykałam. Ktoś wie w ogóle czy takie połączenie wenli i rebo byłoby bezpieczne? Nie chcę więcej serotoniny, bo jest do bani jak dla mnie w każdej dawce.

jest masa lekow, ktore dzialaja bardziej na NA niz SE w szczegolnosci nortryptylina,imipramina i wiele innych TPLD. Zawsze mozesz wywalczyc u lekarza recepte, te leki sa tanie jak barszcz.

 

Do leczenia ostrych lekow najlepszy jest Nardil (fenelzyna) ale konieczna dieta i chyba import docelowy.

 

Poza tym wenla przy 300mg maxuje blokade NET wiec innego leku nie trzeba.

 

Inna sprawa ze przeciwdepresyjne dzialania NE i SE nie wynika bezposrednio z ich zwiekszonego poziomu ale z calej kaskady czynnikow wewnatrz neuronu.NE i SE wzmacniaja dzialnie czynnikow ktore chronia neurony przed smiercia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×