Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

artur1978- wlasnie to podejrzewam, ale mi sie zmienia "co godzine". W chad kazdy epizod tra dluzej.

wlasnie nie, w rapid cycling jak sama nazwa wskazuje moze trwac sporo krocej, w drastycznej wersji moze sie zmieniac co kilkanascie minut ale to z reguly jzu bardzo zaawansowana forma choroby wiec watpie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yh, czuje się źle. Spałam chyba że 2h i obudzilam się przestraszona i z tym niepokojem. Co ja mam robić? Żadnej ulgi nie mogę odczuć.

 

-- Śr cze 10, 2015 8:22 pm --

 

No dobra, troche przeszło, jakbym odzyskała świadomość trochę. Może jutro się obudze i będzie normalnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yh, czuje się źle. Spałam chyba że 2h i obudzilam się przestraszona i z tym niepokojem. Co ja mam robić? Żadnej ulgi nie mogę odczuć.

 

-- Śr cze 10, 2015 8:22 pm --

 

No dobra, troche przeszło, jakbym odzyskała świadomość trochę. Może jutro się obudze i będzie normalnie?

 

Nic na to nie poradzisz musisz zacisnac zeby,jesdzcze troszke ;) Ja tez drzemalem,bo te leki na alergie mnie usypiaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EMILK przed wenlą bralam pramolan, potem dluzsza przerwa. Potem był cital, fluoksetyna, no i wenla. A w mdzy czasie miansa hydro no i teraz trittico do wenli. Problemy zaczęly sie jak zaczęlam ssri, myslalam ze to może od deprechy...ale cos tam wyczytalam, ze te leki powodują brak chęci czy brak orgazmu. U mnie to nawet najprzystojniejszy facet swiata by nie dał rady hehe, te leki znieczulają w srodku. Mam nadzieje, że jak przestane je żreć to wszystko wroci do normy bo młode lata lecą, deprecha minęła a tu dupa

 

-- 10 cze 2015, 21:30 --

 

PATRYK29 ja tez jeszcze jakiś czas temu to rano najgorzej, potem to roznie. Ale trittico na noc dało mi kopa plus 225 wenli. Wstaje z uśmiechem jak nigdy wcześniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EMILK przed wenlą bralam pramolan, potem dluzsza przerwa. Potem był cital, fluoksetyna, no i wenla. A w mdzy czasie miansa hydro no i teraz trittico do wenli. Problemy zaczęly sie jak zaczęlam ssri, myslalam ze to może od deprechy...ale cos tam wyczytalam, ze te leki powodują brak chęci czy brak orgazmu. U mnie to nawet najprzystojniejszy facet swiata by nie dał rady hehe, te leki znieczulają w srodku. Mam nadzieje, że jak przestane je żreć to wszystko wroci do normy bo młode lata lecą, deprecha minęła a tu dupa

 

-- 10 cze 2015, 21:30 --

 

Tak zgadza sie to wszystko od ssri,duzo czasu czasem musi minac zeby wrocilo wszystko do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieks, zycze Ci tez dobrego samopoczucia i usmiechu :):):) no i pamietam jak mnie kiedys wspierales i napisałeś " jeszcze będziesz zdrowa, zobaczysz " no więc sie pomalutku spełnia hehe

 

-- 10 cze 2015, 22:06 --

 

To bylo do PATRYKA29

 

-- 10 cze 2015, 22:08 --

 

EMILK a jak nie wróci ??? Cos tam kiedys czytałam że moze tak zostać :( ta dysfunkcja to chyba nawet jakas nazwę ma

 

-- 10 cze 2015, 22:20 --

 

Ale szczerze mówiąc to sie tym nie przejmuje :) jeśli taka ma byc cena za życie bez deprechy to spox :):):) co innego Wy chlopaki, Wam stać musi bo bez tego Wam źle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieks, zycze Ci tez dobrego samopoczucia i usmiechu :):):) no i pamietam jak mnie kiedys wspierales i napisałeś " jeszcze będziesz zdrowa, zobaczysz " no więc sie pomalutku spełnia hehe

 

-- 10 cze 2015, 22:06 --

 

To bylo do PATRYKA29

 

-- 10 cze 2015, 22:08 --

 

EMILK a jak nie wróci ??? Cos tam kiedys czytałam że moze tak zostać :( ta dysfunkcja to chyba nawet jakas nazwę ma

 

-- 10 cze 2015, 22:20 --

 

Ale szczerze mówiąc to sie tym nie przejmuje :) jeśli taka ma byc cena za życie bez deprechy to spox :):):) co innego Wy chlopaki, Wam stać musi bo bez tego Wam źle

 

To sie nazywa PSSD ale mozna to leczyc,no kiepsko jak facetowi nie stoi :P

 

-- 10 cze 2015, 23:28 --

 

Kobieta chce seksu a facetowi nie stanie i co zrobi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieks, zycze Ci tez dobrego samopoczucia i usmiechu :):):) no i pamietam jak mnie kiedys wspierales i napisałeś " jeszcze będziesz zdrowa, zobaczysz " no więc sie pomalutku spełnia hehe

 

-- 10 cze 2015, 22:06 --

 

To bylo do PATRYKA29

 

-- 10 cze 2015, 22:08 --

 

EMILK a jak nie wróci ??? Cos tam kiedys czytałam że moze tak zostać :( ta dysfunkcja to chyba nawet jakas nazwę ma

 

-- 10 cze 2015, 22:20 --

 

Ale szczerze mówiąc to sie tym nie przejmuje :) jeśli taka ma byc cena za życie bez deprechy to spox :):):) co innego Wy chlopaki, Wam stać musi bo bez tego Wam źle

 

To sie nazywa PSSD ale mozna to leczyc,no kiepsko jak facetowi nie stoi :P

 

-- 10 cze 2015, 23:28 --

 

Kobieta chce seksu a facetowi nie stanie i co zrobi ?

 

 

Zapodaj fote, to ocenię czy wato Cię puknąć. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może u mnie też w końcu jakiś postęp nastąpi ;).

 

-- Cz cze 11, 2015 10:06 am --

 

Ha, udało mi się zjeść kanapkę w pracy, a nie tylko jogurt czy owoce. Normalnie przed jedzeniem tak się stresuje jakbym conajmniej miala egzamin zdawać. To kompletnie bez sensu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde żeby tak wenla na mnie dzialała, że nie będzie mi się chciało jeść. Tzn. bywają dni, że nie chce mi się jeść, mogłabym nie jeść, ale kurva jak już nie jem kilka godzin boli mnie brzuch, jest mi słabo i jestem wkurviona. Chciałabym nie odczuwać głodu, bo wenla tak mnie rozłożyła na łopatki, że nawet jak występują powyższe objawy nie chce mi się nawet zrobić głupiej kanapki, nie mowiąc już o upichceniu jakiegoś obiadu. Generalnie to nic mi się nie chce, totalne warzywko, które wstaje do roboty, bo musi, je bo musi, pije bo musi i śpi bo uwielbia. Zero jakiejkolwiek motywacji, no taka wegetacja, że tak powiem. Jakbym miała pewność, że nie przytyję znów od moklobemidu to bym do niego wróciła, ale pewności nie mam więc póki co sobie daruję. Dupa straszna ten lek jeśli chodzi o napęd. Z chęcią dołożyłabym sobie reboksetyny do tego, ale teraz mam tak problem, że będę mieć znowu chyba nowego psychuszkę i nie mam pojęcia jakie on będzie miał podejście do eksperymentowania. w każdym razie na nastrój wenla działa super, szkoda, że inne kwestie leżą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ten napęd mógłby być nawet sztuczny byle tylko był, kłopot w tym, że ja nie mam żadnego napędu. Teraz jeszcze jestem niewyspana po szkoleniu, z którego wczoraj wróciłam, więc mój napęd w zasadzie jest nawet poniżej zera. Z tym, że nastrój jest super, tego wenli nie można zabrać. Z tym, że czuje się tą sztuczność typowych wychwytników zwrotnych (SSRI, SNRI, NRI). Moklebid jest super, bo człowiek czuje się na nim taki naturalny, właściwie bierzesz lek, a jego działanie jest tak subtelne, że zapominasz o tym, że się leczysz. No ale nie ma na nim niestety nawet nuty agresji czy takiej pewności siebie jak przy wenli, człowiek jest taki spokojniutki, ale za to aktywny. Coś za coś niestety. Ja cały czas na wenli czuję się tak strasznie chemicznie, nie wiem jak to określić, takie dziwne uczucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może u mnie też w końcu jakiś postęp nastąpi ;).

 

-- Cz cze 11, 2015 10:06 am --

 

Ha, udało mi się zjeść kanapkę w pracy, a nie tylko jogurt czy owoce. Normalnie przed jedzeniem tak się stresuje jakbym conajmniej miala egzamin zdawać. To kompletnie bez sensu...

 

Tak jak mówiłem, Tobie potrzebne jest porządne ruchanie. I koniec z pierdołami i stresem przed zjedzeniem jogurtu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytam sobie o tym PSSD. a jak kobiecie sie chce a facetowi nie stoi to niech se kupi wibrator hehe

 

To szuka sobie faceta któremu stoi jak dąb :P

 

-- 11 cze 2015, 11:22 --

 

Dzieks, zycze Ci tez dobrego samopoczucia i usmiechu :):):) no i pamietam jak mnie kiedys wspierales i napisałeś " jeszcze będziesz zdrowa, zobaczysz " no więc sie pomalutku spełnia hehe

 

-- 10 cze 2015, 22:06 --

 

To bylo do PATRYKA29

 

-- 10 cze 2015, 22:08 --

 

EMILK a jak nie wróci ??? Cos tam kiedys czytałam że moze tak zostać :( ta dysfunkcja to chyba nawet jakas nazwę ma

 

-- 10 cze 2015, 22:20 --

 

Ale szczerze mówiąc to sie tym nie przejmuje :) jeśli taka ma byc cena za życie bez deprechy to spox :):):) co innego Wy chlopaki, Wam stać musi bo bez tego Wam źle

 

To sie nazywa PSSD ale mozna to leczyc,no kiepsko jak facetowi nie stoi :P

 

-- 10 cze 2015, 23:28 --

 

Kobieta chce seksu a facetowi nie stanie i co zrobi ?

 

 

Zapodaj fote, to ocenię czy wato Cię puknąć. 8)

 

Oj wisnia wisnia puknij sie w czolo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może u mnie też w końcu jakiś postęp nastąpi ;).

 

-- Cz cze 11, 2015 10:06 am --

 

Ha, udało mi się zjeść kanapkę w pracy, a nie tylko jogurt czy owoce. Normalnie przed jedzeniem tak się stresuje jakbym conajmniej miala egzamin zdawać. To kompletnie bez sensu...

 

Tak jak mówiłem, Tobie potrzebne jest porządne ruchanie. I koniec z pierdołami i stresem przed zjedzeniem jogurtu.

 

Bezposredni jestes :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×