Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Nosi mnie i poszlabym do domu. Porabane to wszystko.

 

-- Śr cze 10, 2015 9:22 am --

 

Zjadłam płatki i banana i już się martwie co będzie jak trzeba będzie znow jeść. To jakas paranoja...

 

Natręctwa Ci się włączyły tak jak mi pare dni temu,wkrecilem sobie ze ktos chce mnie zabic to minie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wenla+mirta tylko przy ciezkiej depresji, mirta ma mase przykrych ubokow na poczatku takich jak obzarstwo i tycie, sennosc przez caly nastepny dzien po wzieciu, problemy z pamiecia i mysleniem.

Na lęki na pewno nie polecam takiego combo bo jest zbyt mocne

Dzieki za info, to sobie odpuszcze, nie chce tyc musze jeszcze schudnac ale cos metabolizm spowolnil na wenli, robie kardio, dieta jest, a waga stoi LOL. To pewnie przez te zaparcia.

A wogole to hej wszystkim, widze stara ekipa sie obudzila :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO ja wam dam ciekawa perspektywe. Zaczalem brac wenle miesiac temu zeby wywolac hipomanie.

Obecnie nie mam zadnych lęków, depresji (moze lekka melancholie mialem i anhedonei ale nic strasznego) i powiem wam ze tym razem uboki byly MINIMALNE.

Bezsennosc kilka dni, lekka akatyzja,trochę lęku na poczatku i boli zolądka. W miesiac doszedlem do 187,5mg i pewnie na 225mg zostane z trzy miechy.

Nawet jak nie bedzie hipomanii to antydepresanty sa dobre dla mozgu :D

 

Podsumowujac wiele ubokow to pewnie objawy choroby podstawowej zle zinterpretowane, bo kilka lat temu jak mialem depresje i lęki to wchodzenie na wenle bylo dla mnei straszne ale to pewnie przez ciagle skupienie na wlasnym ciele i objawach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wy mogliście normalnie funkcjonować zanim lek w pełni się rozkręcił? Ja to skutki uboczne strasznie przeżywam.

 

Wmawiać sobie ze to skutki uboczne leku i nie zagraza to nam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale czy sama tabletka powoduje tycie? bo jakos nie chce mi sie wierzyc, ze mozna przytyc od tabletki.

Mowie o mirzatenie.

Tak bo spowalnia metabolizm przez dzialanie na pewne grupy receptorow serotoninowych.

Oczywiscie sama tabletka nie ma kalorii wiec nie tyjesz od niej ale przez jej dzialanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wmawiać sobie ze to skutki uboczne leku i nie zagraza to nam ;)

 

Pewnie coś w tym jest. Teraz czuje się całkiem nieźle. Znow coś jadłam, a przed samym jedzeniem znow się spielam. Normalnie wychodzi na to, że niby nie mogę, a jem co chwila. Dziś już były płatki, 3 banany i rogalik 7days. Ja się boję, że z nerwów jeść nie będę mogła, a jak będę głodna to będzie gorzej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale czy sama tabletka powoduje tycie? bo jakos nie chce mi sie wierzyc, ze mozna przytyc od tabletki.

Mowie o mirzatenie.

Tak bo spowalnia metabolizm przez dzialanie na pewne grupy receptorow serotoninowych.

Oczywiscie sama tabletka nie ma kalorii wiec nie tyjesz od niej ale przez jej dzialanie.

 

Czyli jak bede kontrolowac jezenie to nie przytytuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale czy sama tabletka powoduje tycie? bo jakos nie chce mi sie wierzyc, ze mozna przytyc od tabletki.

Mowie o mirzatenie.

Tak bo spowalnia metabolizm przez dzialanie na pewne grupy receptorow serotoninowych.

Oczywiscie sama tabletka nie ma kalorii wiec nie tyjesz od niej ale przez jej dzialanie.

 

Czyli jak bede kontrolowac jezenie to nie przytytuje?

Z tego co mowie wynika, ze mozesz przytyc majac taka sama diete jak wczesniej.

Kontrolowac znaczyloby dostarczac odpowiednio malo kalorii zeby nie tyc, zalezy od twojej podstawowej przemiany materii, aktywnosci, nawykow zywieniowych, etc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to po prostu niemozliwe, ale ok.

 

Jestem bardzo szczupła, a jem bardzo niezdrowo(i duzo). Czyli mozna uznac, ze mam bardzo dobra przemiane materii.

Mam nadzieje, ze jak ostawie ten lek to metabolizm bedzie działał jak dawniej..

bo jezeli nie, to nawet nie chce sie w to pakowac :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to po prostu niemozliwe, ale ok.

 

Jestem bardzo szczupła, a jem bardzo niezdrowo(i duzo). Czyli mozna uznac, ze mam bardzo dobra przemiane materii.

Mam nadzieje, ze jak ostawie ten lek to metabolizm bedzie działał jak dawniej..

bo jezeli nie, to nawet nie chce sie w to pakowac :-|

 

Chłopa masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to po prostu niemozliwe, ale ok.

 

Jestem bardzo szczupła, a jem bardzo niezdrowo(i duzo). Czyli mozna uznac, ze mam bardzo dobra przemiane materii.

Mam nadzieje, ze jak ostawie ten lek to metabolizm bedzie działał jak dawniej..

bo jezeli nie, to nawet nie chce sie w to pakowac :-|

 

Chłopa masz?

 

a jakie to ma znaczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to po prostu niemozliwe, ale ok.

 

Jestem bardzo szczupła, a jem bardzo niezdrowo(i duzo). Czyli mozna uznac, ze mam bardzo dobra przemiane materii.

Mam nadzieje, ze jak ostawie ten lek to metabolizm bedzie działał jak dawniej..

bo jezeli nie, to nawet nie chce sie w to pakowac :-|

 

Chłopa masz?

 

a jakie to ma znaczenie?

 

A ładnaś chociaż? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inez3 co do Twojego jedzenia,to są tylko natręctwa chwilowe od wenli za pare dni bedzie dobrze ;)

 

-- 10 cze 2015, 13:32 --

 

Nie przyjemne jest to napięcie ale da siee przeżyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×