Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Po cholere pijesz kawe jak masz ataki paniki?

Dziwi mnie taki brak rozsadku, zamiast sie zalic jaki jestes biedny nie popelniaj podstawowych bledow.

 

No bo juz dawno czegos takiego nie bylo i kawe zawsze pilem,ale zrobilem za mocna,bez kawy ja nie funkcjonuje.

 

-- 09 cze 2015, 13:58 --

 

A u mnie jakby ciut lepiej. Miałam w pracy moment strachu, ale pogadalam rzeź tel, pogadalam z kimś w pracy i już jest lepiej. Z jedzeniem też jest lepiej odrobinę. Uff, ciężka ta walka...

 

No widzisz,rozmowa duzo pomaga,najgorzej jak nie ma nikogo zeby porozmawiac to jest koniec,ja wczoraj nie mialem sie do kogo odezwac ;/

 

-- 09 cze 2015, 13:59 --

 

Czuje zal do siebie,bo moglem tego jakos uniknac...

 

-- 09 cze 2015, 14:02 --

 

Ale zastanawia mnie to czemu,tak mocno mnie chwyciło,nasilenie nerwicy ?..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po cholere pijesz kawe jak masz ataki paniki?

Dziwi mnie taki brak rozsadku, zamiast sie zalic jaki jestes biedny nie popelniaj podstawowych bledow.

 

No bo juz dawno czegos takiego nie bylo i kawe zawsze pilem,ale zrobilem za mocna,bez kawy ja nie funkcjonuje.

 

-- 09 cze 2015, 13:58 --

 

A u mnie jakby ciut lepiej. Miałam w pracy moment strachu, ale pogadalam rzeź tel, pogadalam z kimś w pracy i już jest lepiej. Z jedzeniem też jest lepiej odrobinę. Uff, ciężka ta walka...

 

No widzisz,rozmowa duzo pomaga,najgorzej jak nie ma nikogo zeby porozmawiac to jest koniec,ja wczoraj nie mialem sie do kogo odezwac ;/

 

-- 09 cze 2015, 13:59 --

 

Czuje zal do siebie,bo moglem tego jakos uniknac...

 

-- 09 cze 2015, 14:02 --

 

Ale zastanawia mnie to czemu,tak mocno mnie chwyciło,nasilenie nerwicy ?..

 

Rozumiem Cię, tez mnie panika wciąż łapie ostatnio. W życiu wszystko się wali.Juz nie mam siły z tym walczyć... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, a może się nad tym nie zastanawiaj? Zdarzyło się. Powiedz swojemu lekarzowi przy najbliższej wizycie.

 

No wlasnie za duzo o tym mysle teraz...no w piatek teraz mam wizyte,ale nie chial bym rezygnowac z wenli bo ogolnie dobrze sie czuje po niej,chyba ze trzeba zwiekszyc dawke ;)

 

-- 09 cze 2015, 14:45 --

 

Rozumiem Cię, tez mnie panika wciąż łapie ostatnio. W życiu wszystko się wali.Juz nie mam siły z tym walczyć... :(

 

Cytrynko musimy byc silni,nie mozemy sie poddac,damy rade ;)

 

-- 09 cze 2015, 14:48 --

 

Najgorsze co moze byc to poddanie sie i zrezygnowanie z walki.

 

-- 09 cze 2015, 14:49 --

 

Dodatkowo prawdopodobnie mam astme i to teaz mnie psychicznie doluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Astma to nie koniec świata, ludzie z tym żyją :).

 

-- Wt cze 09, 2015 3:12 pm --

 

Nie od razu musisz zmieniać. Ile już bierzesz?

 

No niby nie koniec swiata tylko ja nie mam jej potwierdzonej byc moze jest to od alergii na pylki,musze miec konkretne badania.Wenle biore juz jakies poltora miesiaca.

 

-- 09 cze 2015, 15:21 --

 

Dodatkowo pale paierosy a nie chce rezygnowac z palenia,pozatym ciezko bylo by mi to rzucic.

 

-- 09 cze 2015, 15:22 --

 

Mam nadzieje ze ten atak juz sie nie powtorzy ;)

 

-- 09 cze 2015, 15:22 --

 

Caly dzien churchlam jakie to jest meczace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czemu nie byłeś jeszcze u lekarza? Nie możesz zakładać czy to astma czy pyłki. To typowo nerwicowe.

 

Mam skierwoanie do alergologa musze poczekac na wizyte,lekarz na sorze powiedzial ze to astma ale trzeba zrobic badania zeby to potwierdzic bo nie wie na 100 %,bez specjalistycznych badan nie mozna tego stwierdzic,tylko wiadomo w polsce do lekarzy kolejki i czlowiek predzej umrze niz sie dostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emilk trzymaj sie, ale sie porobilo oj oj oj...

U mnie od 2 dni spokoj, mam 2 dni przerwy od kratomu, ktory chyba mi tak dobrze robil, bo po hipomanii czar prysl jak banka, wracam do rzeczywistosci.

Dobrze ze jutro mam wolne bo wykonczony jestem. Dzisiaj dostalem quadcopter i za chiny nie umiem tym latac, cud ze jeszcze tego nie rozwalilem. Nudze sie to zabawki sobie kupuje, a co mi szkodzi, a do tego umylem moto i zmienilem manetki (2 dni sie meczylem lol).

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emilk trzymaj sie, ale sie porobilo oj oj oj...

U mnie od 2 dni spokoj, mam 2 dni przerwy od kratomu, ktory chyba mi tak dobrze robil, bo po hipomanii czar prysl jak banka, wracam do rzeczywistosci.

Dobrze ze jutro mam wolne bo wykonczony jestem. Dzisiaj dostalem quadcopter i za chiny nie umiem tym latac, cud ze jeszcze tego nie rozwalilem. Nudze sie to zabawki sobie kupuje, a co mi szkodzi, a do tego umylem moto i zmienilem manetki (2 dni sie meczylem lol).

pzdr

 

No sie porobilo sie,ale nie poddaje sie trzeba walczyc ;)

 

no to chyba kratom Cie tak napedzal ;)

 

-- 09 cze 2015, 22:13 --

 

Wlasnie nie wiem ;)

Słyszałam dzisiaj w autobusie jak dziewczyna mówiła, ze nie moze sie opalac po lekach "na humorki" tak powiedziała...

 

Moze zle uslyszalas i chodzilo o hormony :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EMILK u mnie z wenlą bylo tak ze dzialala zajebiscie i przestawała.....wiec mialam ciągle zmianę dawki. Teraz jestem na 225 ale skumaj, ze do 225 doszlam po roku czasu. Teraz na koniec czerwca będzie rok z wenlą. Ale teraz jest dłuuuuugo zajebiscie, deprechy nie ma, z kontaktami spolecznymi lepiej, strachu ni ma :):):) co do ataków paniki to ja raz tez wzywalam pogotowie ale mi to cisnienie wtedy wskoczylo na 210/180 pytali sie jakie leki mam w domu itd no bo akurat wtedy nie bralam ich, mialam dluzsza przerwe. Bo tak to na codzien biore na nadciśnienie leki kur.....w mlodym wieku. Przez telefon kazali mi sie uspokoić wziąć leki. A ja myslalam ze zaraz umrę. Trzymaj sie :) a to Twoja pierwsza przygoda z wenla ?

 

PATRYK29 ja tez zartowalam hehe co tam u Ciebie jak na wenli ??? Pisz mi tu szybko. Ja do wenli wale trittico, co do tianeptynki to kiedyś bralam. Poooozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EMILK u mnie z wenlą bylo tak ze dzialala zajebiscie i przestawała.....wiec mialam ciągle zmianę dawki. Teraz jestem na 225 ale skumaj, ze do 225 doszlam po roku czasu. Teraz na koniec czerwca będzie rok z wenlą. Ale teraz jest dłuuuuugo zajebiscie, deprechy nie ma, z kontaktami spolecznymi lepiej, strachu ni ma :):):) co do ataków paniki to ja raz tez wzywalam pogotowie ale mi to cisnienie wtedy wskoczylo na 210/180 pytali sie jakie leki mam w domu itd no bo akurat wtedy nie bralam ich, mialam dluzsza przerwe. Bo tak to na codzien biore na nadciśnienie leki kur.....w mlodym wieku. Przez telefon kazali mi sie uspokoić wziąć leki. A ja myslalam ze zaraz umrę. Trzymaj sie :) a to Twoja pierwsza przygoda z wenla ?

 

PATRYK29 ja tez zartowalam hehe co tam u Ciebie jak na wenli ??? Pisz mi tu szybko. Ja do wenli wale trittico, co do tianeptynki to kiedyś bralam. Poooozdro

 

No ja zuwazylem ze raz jest lepiej na wenli raz gorzej, ale wczoraj to juz byla masakra,taki lek ze nie moglem tego opanowac.Nie zlicze ile razy u mnie pogotowie bylo gdy nerwica sie zaczela,pierwszy raz jestem na wenli.

 

-- 10 cze 2015, 00:47 --

 

crayzyalexxx,

 

Dlaczego tak wolno wchodzilas z dawkami ?

 

-- 10 cze 2015, 00:48 --

 

Moze byc tak ze jak wejde na 150 mg to leki sie zwieksza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wchodzilam z dawkami bo lekarka decydowala...chodzę na NFZ wiec jak widziala ze lepiej niby to tez kazala rzadziej przychodzić...na 75 bylo cudnie, czulam sie królową życia hehe dokladnie do sierpnia. Potem do dupy...a że wizyte mialam na wrzesień to sama se zwiekszylam dawke o 37,5 bo mialam je w domku w zapasie. Jak poszlam do psycho to tez mi tak kazala zwiększyć o 37,5 a potem po 2 tyg o 75. No wiec po jakims czasie juz bylam na pelnym 150. No i te 150 tez zadzialalo ale na krótko....a do wizyty znów dlugo i dlugo. No i tak sie meczylam i meczylam :( raz nawet sama juz do psychiatryka a chcialam jechac a sama juz balam sie zwiększać dawki. A ta mi znów ze mam byc na 150 dalej...az wkoncu w lutym dała mi 225 i jest pieknie :) sama wkoncu stwierdzila, ze male dawki to nie dla mnie.

 

-- 10 cze 2015, 00:39 --

 

 

 

-- 10 cze 2015, 00:40 --

 

Co do Twoich lęków to nie wiem, u mnie głownie deprecha chociaż po drodze mialam tez twierdzone lęk uogólniony i fobia spoleczna... Ale z tym sobie zawsze tez sama radzilam, wmawialam sobie ze jest ok i tyle i do przodu hehe, u mnie glownie najgorsze gówno to deprecha. Ja lece lulu bo juz mam mięciutkie nóżki po trittico :):):):) jest pieknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wchodzilam z dawkami bo lekarka decydowala...chodzę na NFZ wiec jak widziala ze lepiej niby to tez kazala rzadziej przychodzić...na 75 bylo cudnie, czulam sie królową życia hehe dokladnie do sierpnia. Potem do dupy...a że wizyte mialam na wrzesień to sama se zwiekszylam dawke o 37,5 bo mialam je w domku w zapasie. Jak poszlam do psycho to tez mi tak kazala zwiększyć o 37,5 a potem po 2 tyg o 75. No wiec po jakims czasie juz bylam na pelnym 150. No i te 150 tez zadzialalo ale na krótko....a do wizyty znów dlugo i dlugo. No i tak sie meczylam i meczylam :( raz nawet sama juz do psychiatryka a chcialam jechac a sama juz balam sie zwiększać dawki. A ta mi znów ze mam byc na 150 dalej...az wkoncu w lutym dała mi 225 i jest pieknie :) sama wkoncu stwierdzila, ze male dawki to nie dla mnie.

 

-- 10 cze 2015, 00:39 --

 

 

 

-- 10 cze 2015, 00:40 --

 

Co do Twoich lęków to nie wiem, u mnie głownie deprecha chociaż po drodze mialam tez twierdzone lęk uogólniony i fobia spoleczna... Ale z tym sobie zawsze tez sama radzilam, wmawialam sobie ze jest ok i tyle i do przodu hehe, u mnie glownie najgorsze gówno to deprecha. Ja lece lulu bo juz mam mięciutkie nóżki po trittico :):):):) jest pieknie

 

No u mnie nerwica lękowa i fobia spoleczna,ogolnie dobrze sie czulem na 75 mg do wczoraj,mysle ze zwiekszenie dawki pomoze ;) Ja tam nie bede czekal Bog wie ile na zwiekszanie dawek,raz sie zyje i trzeba dobrze to wykorzystac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×