Skocz do zawartości
Nerwica.com

BUSPIRON (Spamilan)


Tomasz81

Czy buspiron pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy buspiron pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      27
    • Nie
      18
    • Zaszkodził
      5


Rekomendowane odpowiedzi

spamolan jest dobrym lekiem ale bardzo slabym aby zadzialal trzeba go duzo,ja przez 28l dralem clonozepam /odstawilem dzisiaj biore 5 tabletek spamilanu co 5 godzin jest ok jestem wiciszony od odstawienia clonozepamu po tylu atach minelo 5 miesiecy,A na marginesie ktora firma daje 60 tabletek w opakowaniu za 15 zl zadna to znaczy ze ma starczyc na 60dnito chwyt marketingowy .dobry lek ale zaby pomogl to trzeba brac 3xpo10 i wtedy 60 tableek starczy na 20 dni ,pozdrowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, może ktoś wie. Schodzę z Cloranxenu (Tranxena) i lekarz przepisał mi dodatkowo Spamilan, jako lek wspomagający. Problem w tym, że w ulotce jest napisane, że nie należy stosować równocześnie z diazepamem oraz innymi lekami przeciwdepresyjnymi czy przeciwlękowymi. A przecież Cloranxen to w zasadzie diazepam (organiczny związek chemiczny z grupy benzodiazepin, pochodnych 1,4-benzodiazepiny. W formie soli dwupotasowej stosowany jako psychotropowy lek benzodiazepinowy). Co myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, może ktoś wie. Schodzę z Cloranxenu (Tranxena) i lekarz przepisał mi dodatkowo Spamilan, jako lek wspomagający. Problem w tym, że w ulotce jest napisane, że nie należy stosować równocześnie z diazepamem oraz innymi lekami przeciwdepresyjnymi czy przeciwlękowymi. A przecież Cloranxen to w zasadzie diazepam (organiczny związek chemiczny z grupy benzodiazepin, pochodnych 1,4-benzodiazepiny. W formie soli dwupotasowej stosowany jako psychotropowy lek benzodiazepinowy). Co myślicie?

 

że najwyżej będzie na lekarza :)

a tak serio to przy dużo lekach piszę o interakcjach a jednak jest to stosowane oficjalnie . spokojnie możesz brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ktoś doradził to cuś, ten buspiron.

 

na lęki do konkretnego SSRI spamilan sie sprawdza . Kiedys to żarłem 3X 10mg dziennie i nic nie było , a teraz wezmę poł tabletki i zgaga , wdęcia . No , al;e wtedy miałem 28 lat , a teraz 45 . Z czasem coraz gorzej reagujemy / reaguję na leki . Człowiek słabszy , wątroba lichsza , to i lek bardziej rozdupcza organizm .

Tak więć Dziatki leczcie( i wyleczcie się ) sie puki jesteście młodzi , bo na starość będzie kulawo . ;) - wcale nie do śmiechu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodziło Ci chyba o zaleczenie, utrzymanie choroby pod kontrolą przez leki :)

byłoby lepiej wyleczyc sie na zicher i na cacy .

Ale nie zaprzeczysz w mordę jeża ,że bywaja trwałe REMISJE ?

ostanimi czasy muszę zreć prawie codziennie ( 2X wciągu dnia benzodiazepinę ) bo mnie lęk atakuje i tylko tak mogę kur-wę zwalić --->

>>> I wiesz Miko nie o takie trzymanie choroby pod kontrolą przez leki mi chodzi . :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miko , mam dziś taką depresyjno - lękową hu-jnię we łbie ,że nawet benzo ciężko daje radę ,,, ale odpowiem Ci tak resztkami wiary :

 

 

Gdyby kiedyś miał się zdarzyć cud

w cuda będę wierzył z tobą

od niecudu niech mnie broni

dobry Bóg

 

gdyby kiedyś nam zabrakło słów

co zamknięte są w pacierzach

może inne podaruje

dobry Bóg

 

gdyby kiedyś jedna z wielu gwiazd

cudem wpadła w nasze dłonie

gwiazdę kiedyś zaczarował

dobry Bóg

 

cuda są

jedynie dla tych co kochają

Pan Bóg dobry dobry dla tych którzy wierzą w cud

nie kochanym obiecuje wolne miejsce w raju

więc czekają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie liczba postów świadczy o wartości ;)

 

Bez leków czuję się w miarę dobrze i teraz widzę, że leki które brałem (a szczególnie te mocno serotoninowe jak SSRI) nie pomagały a w pewnych aspektach wręcz szkodziły. Na pewno więcej załatwiam, jestem bardziej aktywny, więcej wychodzę.

 

W planach mam ostatnie, trzecie podejście do mirtazapiny w dawce 90 mg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wziąłem dziś podczas całego dnia ( a bardzo dawno go nie brałem ) Spamilan 3X 2,5 mg .

Lek zadziałał od razu , lęk znikł . Po 4 godzinach następna wrzutka ( bo znów poczułem sie lękowo ) i dawaj następne 4 godziny bez lęku .

To dobry zwiastun , bo piszą ,że lek rozwija skrzydła po 2 tygodniach .

Ciekawe czy po miesiącu brania tego leku i pózniejszej jego odstawce lęki wracają ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wziąłem dziś podczas całego dnia ( a bardzo dawno go nie brałem ) Spamilan 3X 2,5 mg .

Lek zadziałał od razu , lęk znikł . Po 4 godzinach następna wrzutka ( bo znów poczułem sie lękowo ) i dawaj następne 4 godziny bez lęku .

To dobry zwiastun , bo piszą ,że lek rozwija skrzydła po 2 tygodniach .

Ciekawe czy po miesiącu brania tego leku i pózniejszej jego odstawce lęki wracają ?

 

Po miesiącu ten lek dopiero pokaże Ci swój pełny potencjał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×