Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


casiulek

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich serdecznie, cieszę się że znalazłam to forum, pokazało mi ze nie tylko ja się tak mecze i ze są ludzie którzy potrafią zrozumieć co ja czuje. Ciężko mi się przemóc żeby coś napisać bo w końcu i tego się boje, ale taka to juz choroba. Mam nadzieje ze moich postów będzie więcej i nie będę się tak stresowała przed każdym kolejnym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rażniej robi się na duszy , gdy czytając te posty widzi się że człowiek ze wszystkim swoimi kłopotami nie jest sam, że są ludzie którzy tak samo cierpią. Przez lata myślałam że tylko ja mam te problemy ; częstoskurcze serca, lęki, zawroty głowy. Nikt z mojego otoczenia nie ma takich problemów.Zawsze uważali że to ja mam swoje dziwadła że np. nie wchodze do środka do kościoła tylko stoje na zewnątrz lub blisko wejścia. Myśle że przy wspólnym wsparciu damy razem rade. Tu nie jestem inna, ale jedną z wielu. Pozdrowienia dla wszystkich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też od razu lepiej jak przeczytałam wszystkie odpowiedzi i że nie jest tak strasznie się odezwać :) mam nadzieje ze już będzie lepiej, i nie będę się po 3 dni zastanawiała czy coś napisać czy lepiej nie:) super że to forum jest bo jak pisała Aga1 inni ludzie nie potrafią zrozumieć co przeżywamy i czujemy, mi wszyscy powtarzają że znów coś sobie wymyślam. Ale już nie jestem sama :):):)

 

Chciałam jeszcze dodać że od 2 dni czuje się dużo lepiej i mam nadzieje że już tak zostanie, zawsze mam nadzieje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jest wiedzieć że jest ktoś, kto tak jak ja myśli i czuje.Gdy wiesz że jak potrzebujesz wsparcia to je masz.Cieszy mnie fakt że tu trafiłam. Bo jak my sobie nie pomożemy to kto nam pomożę. Razem jest rażniej:!: :!::!::D pozdrowionka dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×