Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć wszystkim!


madeleine

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę w środku nocy bo znów mnie wkurzyła ta moja nerwica natręctw, postanowiłam coś z tym zrobić... Niby udaje się nad nią przejść do porządku dziennego, ale to tylko pozory. Uświadamiam sobie to w chwilach takich jak teraz. Ponieważ zraziłam się do psychoterapii przez opieszałość i "bezpłciowość" psychologów liczę na to, że wśród "swoich" będzie łatwiej. No to jestem :D Witajcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy wśród "swoich" :)

 

Na forum znajdziesz wiele cennych wskazówek. Spróbuj zachęcić się do terapii po raz kolejny, ponieważ jest to najskuteczniejsza metoda leczenia nerwic. Poza tym, psychoterapeuta ma być bezpłciowy i bezuczuciowy. Taka jego rola.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, masz rację, trafiłam już raz na naprawdę fajną psycholożkę dla młodzieży szkolnej (będąc jeszcze uczennicą). Pozostałe wizyty nie wyglądały za ciekawie - przygłuchy pan gościł mnie przez kwadrans, z czego na 10 minut wychodził szukać jakichś papierów, a potem opowiadał o swoim synu. Potem pani zostawiała mnie z testem i wychodziła i wszystko o.k. (wiem, że musi zweryfikować conieco), gdyby nie to, że w sumie tylko do tego zaczęła ograniczać się jej rola. Może przesadzam, wiem, że psychoterapia jest ważna i pomocna, ale jednak trzeba trafić na "tego kogoś"... Ale nie spisuję tego na straty. Dzięki za odpowiedź :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przygłuchy pan gościł mnie przez kwadrans, z czego na 10 minut wychodził szukać jakichś papierów, a potem opowiadał o swoim synu. Potem pani zostawiała mnie z testem i wychodziła i wszystko o.k. (wiem, że musi zweryfikować conieco), gdyby nie to, że w sumie tylko do tego zaczęła ograniczać się jej rola. Może przesadzam...

No to Ci ludzie z psychoterapeutami nie mieli nic wspólnego... Jacyś LOLe.

 

Życzę powodzenia w poszukiwaniu "prawdziwego" specjalisty.

 

Pozdrawiam 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×