Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Mała dawka, niby 400% zapotrzebowania ale to jest mało, bo B12 słabo się wchłania.

 

http://allegro.pl/witamina-methyl-b12-5000mcg-60tab-metylokobalamina-i5419767265.html?bi_s=ads&bi_m=p2,1&bi_c=30810

 

Tu masz 5000 mcg co jest 83,333% (to jest 82 tysiące % zapotrzebowania) - tu jest szansa, że Ci się coś wchłonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to co mi dala jakbym wziął 2 lub 3 tabsy ? Bo jak juz jest to może chociaż wykorzystać...

 

A zastrzyk nie byłby lepszy??

 

-- 05 cze 2015, 12:50 --

 

I czy to prawda ze od B12 można dostać wstrząsu anafilaktycznego?

 

-- 05 cze 2015, 13:36 --

 

Znalazłem jeszcze 100ug niby 4000% w aptece... Bo ja wyjeżdżam dlatego chciałem cos na miejscu kupic.... Czy od tabletki z taka dawka tez mogę dostać wstrząsu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy na paro w pierwszych tygodniach brania nasilaja sie natręctwa i depresja?

 

-- 05 cze 2015, 17:47 --

 

czy na paro w pierwszych tygodniach brania nasilaja sie natręctwa i depresja?

 

-- 05 cze 2015, 17:48 --

 

czy na paro w pierwszych tygodniach brania nasilaja sie natręctwa i depresja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak :yeah:

TAK :bezradny:

i tak :yeah:

3 * tak

 

-- 05 cze 2015, 18:10 --

 

A jam mam w sumie też pytanko, biorę sobie paro od 1 marca, i nie powiem jest dobrze, jakieś 41,23% lepiej niż było a to sporo dla mnie. Jednak niestety lęk wolnpłynący wciąż się utrzymuje na wysokim, uciążliwym poziomie. Czy jest szansa, żeby to się jeszcze poprawiło w ciągu miecha dwóch. Czy to już jest koniec poprawy ;(. Jestem na 20 od pierwszego marca i 30 mg od końca kwietnia. Jak sobie w ogóle radzicie z tym typem lęku terapia czy może jakieś inne leki wam pomogły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy na paro w pierwszych tygodniach brania nasilaja sie natręctwa i depresja?

 

-- 05 cze 2015, 18:28 --

 

czy na paro w pierwszych tygodniach brania nasilaja sie natręctwa i depresja?

 

Bardzo często tak się dzieje na SSRI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie bo chcialabym zmienic godzine brania paro- zawsze bralam o 1 w nocy przed spaniem, ale ostatnio mam wieczorne/ nocne mdlosci wiec musze zaczac brac rano- kiepsko mi po wymiotach lykac tabletke...

i dzis wzielam o 6 rano- czy jutro tez moge o 6 wziac albo ew przesunac jeszcze o godzine zeby brac o 7 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie co z ta moja witamina v12, czy bez obaw mogę wziąć wieksza dawkę tj. 100ug (4000%)??

Czy tak naprawde bez różnicy czy wezmę 10ug czy 100??

 

Co do wdki Ci nie powiem ja sobie na piwko czasami pozwalam, ale dopiero po 1,5miecha... Możesz to czasami odchorować....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli sie skończy na 1 to spoko.... Mowie ja sobie pozwalam na jedno i nie więcej... Po pól roku polem juz 3-4 zwykłych i nic nie dzialo sie.... Ale pierwszy miesiąc nie ryzykowalem... Wszystko zalezy od Twojego samopoczucia, każdy organizm inaczej zareaguje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deoodeoo

 

ja tak max 3 piwka wieczorem pilem na 10mg paroksetyny, nastepnego dnia moze troszke inacezj sie czlowiek czul jesli chodzi o tą sprawnosc psychofizyczną, ale zero kaca , wszystko w porzadku bylo, raczej OK. Kazdy jakos sam sobie musi sprobowawc jaka ma sie tolerancje i na ile organizm pozwala - natomiast wódki nie polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×