Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ajajaj teraz z kolei mnie dopadło przekleństwo nowych butów... Mam pęcherza na pięcie... :why: Moje piękne nowe tenisówki udawały, że wszystko jest ok w drodze do pracy i w stopkach. a na dłuższą trasę i na gołą nogę pokazały swoją prawdziwą naturę. :evil: Co tu zrobic, żeby je móc nosic, bo to moje podstawowe buty na lato, oprócz japonek...

 

mirunia, Też od zawsze wilk morski jestem. Spontan spontanem, ale tyły zabezpieczyłam, sprawdzajac, czy aby kibelek na łódce jest... :mrgreen: Też dałabyś radę!

 

Yvaine, :great: powodzenia!

 

Wykończona jestem wrażeniami, poczytam i idę spac, a jutro niestety dzień sprzątania, nie ma że boli. Na pewno jakaś rozrywka będzie (może targi śniadaniowe :105: ), ale krasnoludków brak i z menszem musimy zakasac rękawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :papa:

Pogoda piękna, a u mnie do niczego.

Wesele, na które miałam dzisiaj iść szlag trafił przez brak możliwości powrotu :why:

wczoraj wylądowałam w szpitalu, chcieli mnie nawet zatrzymać na neurologii, bo w KT głowy wyszły jakieś zaniki części podkorowej i korowej mózgu. Ech….jednym słowem beznadzieja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

Ale lato! Dobrze, że wiaterek od morza czasami powiewa. Z pogody pokorzystałam na spacerze z psem rano, teraz wyskakuję czasami na ogródek na fajkę i kawę, ale niestety robotę domową odwalam w taki piękny dzień... :(

Byłam rano w lumpku, kupiłam sobie z okazji lata bawełniane białe spodenki za całe 8 zeta.

Miłego dnia!!!

 

acherontia-styx, Tak mi przykro Kochana. Ale chociaż fajne butki masz, to będą na lans po mieście. Wynikami na razie się nie przejmuj, mój monsz też ma na KT dziury w mózgu, a wszystko z nim ok. Może pokorzystaj z pogody i wolnego, żeby chociaż troszku sobie humor poprawic. Ściskam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja musze leczyć takze 2 ósemke kazałem wydziobać z niej pulpe i nerwy czym prędzej i juz uszy nie bolą.jeszcze boli kość pod zębami ale ropa niby już nie sączy.znowu mi wsadził kamere wewnątrzustną zajebisty widok tego strepanowanego zeba i wypiłowanych kanałów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, JERZY1962, nieboszczyk, Witajcie!!!

platek rozy, Słońce*****, spodenki z H&Mu proste, klasyczne, nie za krótkie, przed kolanko - nie na niemiecką turystkę. ;) Wolałabym inny kolor, bo białe to na raz, ale i tak się cieszę, że udało mi się trafic.

 

Kombinujemy jak możemy, żeby od roboty się wymigac, sryliard kaw i innych pretekstów. Zabrakło ręczników papierowych to we dwójkę musieliśmy przecież pójśc do Rosska, a przy okazji zrobic kółko z psem i usiąśc na lody. :D No ale powoli idzie do przodu, a przynajmniej nie jest tak upierdliwie i dzień nie całkiem w harówie.

Dziś odkryłam kolejną zaletę posiadania letniego kapelutka. Głowę mam zamiar umyc po sprzątaniu, ale kapelutek założony i wystawic nogę można mimo niewyjściowej fryzury. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie każda musi zapierdalać niektóre to utrzymanki,materialistki nie pracują mimo że są zdrowe trafią życiowo na dobrego mężulka ich jedyne zadanie w domu to zupke gotować,plotkowac z koleżaneczkami i łazic po sklepach całymi dniami.to kaleki sie goni do roboty i wywala na zieloną trawke za niewydajność a takie coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, no to oby do przodu z tymi zebami :)

 

 

kosmostrada, wcale sie nie dziwie ze w taka pogode nie macie werwy na sprzatanie :) a ochote na lody . wreszcie cieplo toc zlowiek sie cieszy ze slonko swieci , ze mozna na spacerek wyjsc.

A to chyba mniej wiecej wiem jakie to spodenki :mrgreen: a le teraz jestem ciekawa kapelutka :P:mrgreen:

 

Mnie glowa troche minela wiec hycnelam na kawalek zumby

 

 

zmachalam sie i musze isc sie wyplumkac.

Zaraz obiad odgrzeje . Kolezanka byla ale poszla tez na obiad .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim! :papa:

 

Dzisiaj wcześniej ze szkoły wypuścili, rzutem na taśmę się wymiksowałam z trói, więc będą same 4, 5, 6 w indeksie :angel:

Potem się dowlokłam w tym upale do paczkomatu odebrać kobrę. Na allegro w opisie stało kobra 70 cm, a pudełko wielkie. Prawie się przestraszyłam jak otworzyłam. Ma ponad dwa metry, tylko że zwinięta jest.

 

Umyję gufkę i paznokcie, zrobię sobie frappe na mleku owsianym i będę dalej klepać recenzję, bo mnie gra znudziła. Najwyżej potem odpalę inną grę :mhm:

A jutro kiermasz charytatywny. Aśśnamaluję :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, To się wężem możesz owinąc i za tancerkę egzotyczną robic... :mrgreen:

 

Nie wiem, czy to się burzą nie skończy, bo duchota okrutna się zrobiła mimo słońca chwilami za chmurami, wyszłam z psem w klapkach, spodenkach i ledwo dyszę. Umyję głowę na otrzeźwienie.

Właśnie spoglądam na moje nożne pazurki - pomalowałam na błękitno pierwszy raz - fajne... :105:

Kot sąsiadów znów o mało mnie o zawał nie przyprawił, co drzwi zostawię otwarte do domu, to zastaję kota. :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×