Skocz do zawartości
Nerwica.com

SULPIRYD (Sulpiryd Hasco/Teva)


Czy sulpiryd pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

112 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy sulpiryd pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      78
    • Nie
      24
    • Zaszkodził
      23


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam odstawiam sulpiryd, biorę już jego z 3 miechy. Na początku jakoś tam wyciszał, obecnie zaś powoduje tylko nadmierne nieprzyjemne pobudzenie. No i zaburzenia erekcji... Owszem biorę również wenlafaksynę, ale sama wenla bez sulpirydu nie powodowała zaburzen potencji. Poza tym serotoninergiki lepiej niż sulpiryd pomagaja na moja hipochondrię. W pracy czuję nadmierne pobudzenie, w domu nie moge sie w dzien zdrzemnąć. Narazie więc zostawiam samą wenlę, najwyżej wrócimy jeszcze z psychiatrą do sulpi, przecież nie zniknie z półek aptek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Sulpiryd można brać z Lamotryginą?

 

-- 28 maja 2015, 12:38 --

 

Czy mogę brać Sulpiryd w dawce przeciwdepresyjnej i Lamotryginę?

 

-- 30 maja 2015, 10:34 --

 

Witam, może ktoś dobrze zorientowany odpowie , czy dawki Sulpirydu do 300mg tzn niskie, przeciwdepresyjne podnoszą dopaminę , tak jak Amisulpryd? Z góry dziękuję za odzew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Sulpiryd można brać z Lamotryginą?

 

-- 28 maja 2015, 12:38 --

 

Czy mogę brać Sulpiryd w dawce przeciwdepresyjnej i Lamotryginę?

 

-- 30 maja 2015, 10:34 --

 

Witam, może ktoś dobrze zorientowany odpowie , czy dawki Sulpirydu do 300mg tzn niskie, przeciwdepresyjne podnoszą dopaminę , tak jak Amisulpryd? Z góry dziękuję za odzew.

chyba można, nie ma żadnych interakcji

co do dzialania sulpirydu działa tak jak amisulpryd tylko słabiej w tych samych dawkach i chyba sie go bierze przez to więcej, mnie wyraźnie pobudza 25-50 mg amisulprydu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ja biorę 300mg. Jestem bez energii, może zmniejszyć do 200mg. Tylko boję się nawrotu depresji, bo w tym celu biorę. Jak zmniejszę , nastrój mi się nie pogorszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wziąłem 1 kapusłkę Sulpirydu 50 mg, wysypałem proch i walnąłem do nosa. Muszę powiedzieć, że nie zaobserwowałem raczej żadnych efektów. Chciałem sprawdzić czy może będą jakieś efekty rekreacyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×