Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

cyklopka, Bo tak trochę się martwię, że tak ci ciągle zimno, a teraz jeszcze mówisz, że schudłaś... Ale cieszę się, że morfologia dobra. Może przechodzisz przez przesilenie letnie... ;)

A kotek mówisz nadal bez formy... :( Czy może ma już tyle lat, że ma prawo byc chory?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, zimno, bo jest zimno, siedzę w pokoju od wschodu, w domu jest chłodniej niż na polu. Jak już mówiłam, tylko taniec i/lub uśmiech idola może sprawić, że ciepło zaczyna krążyć w ciele :mhm:

A też nie schudłam tylko mi zeszło to, co mi przybyło po lekach. Ale np. łydki mam większe, bo dużo tańczyłam, skakałam i chodziłam.

 

Kotek lepszy, ale już raczej nie odmłodnieje ani wydolności w nerkach nie odzyska. Tak że codziennie lekarstwo do mordy i jakoś się jedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej u mnie niestety nerwica wróciła. Jak byłem w szpitalu na Nowowiejskiej to uzyskałem taki spokój ducha, że zacząłem pisać opowiadania. Wczoraj przenieśli mnie do innego szpitala na Dolnej.

W sumie są tutaj wolne wyjścia ale wróciły mi objawy nerwicy w szczególności to napięcie. Dzisiejszej nocy w ogóle nie spałem. Chce wrócić na nowowiejska :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdążyłam przed południem sobie przejść jedną kampanię w starej grze, która mnie zawsze uspokaja, jak nie wiem, co ze sobą zrobić.

 

Muszę na szybko jeszcze coś przygotować do pracy, wrócę i domniemywam, że będę się dalej obijać, bo ten intensywny tydzień mam już za sobą :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w środowe popołudnie serdecznie :D

 

Ja nie czuję się za dobrze, ale też dużo dzieje się u moich Dzieci, więc wszystko przeżywam, wiadomo ;) A do tego gorąco, eh, już nie będę się powtarzać ;) Muszę przyznać, że bardzo martwię się biopsją. Za tydzień. Gdybym poszła wtedy, gdy miałam pierwszy termin, byłoby po...ale nie jest. Trudno.

Kupiłam dzisiaj, przez allegro-nie mam konta, kije do nordic walking. Odwlekałam ten zakup już tak długo, dzisiaj w końcu dojrzałam. Cieszę się, bo wzmocnię trochę mięśnie szkieletowe, a tego mi trzeba.

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i ciepło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Moi Drodzy!!!

 

Wolneeeee!!! Ech jak fajnie!

Wróciłam właśnie ze spotkania z moją przyjaciółką. Nasza ulubiona miejscówka była dziś zamknięta, więc poszłyśmy do sieciówki kawowej i strzeliłam sobie kawę z cynamonem i kardamonem na otrzeźwienie, bo u nas ciąg dalszy pogody "ale o co chodzi". Jak zwykle pomieliłam ozorem sympatycznie i twórczo, potem tradycyjnie klimat rodem z podstawówki - ja Cię odprowadzę do domu, to ja Cię teraz z powrotem odprowadzę do samochodu. ;)

Jutro jak już się odgrażałam maks laba, tylko pranie i obiad zrobię, a ciąg dalszy weekendu zobaczymy, co przyniesie.

Wychodzę teraz z młodym obejrzec plecaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Was

u mnie straszny gorąc, nie znosze lata.

Cały dzień przeleżałam w łóżku.

Dzwoniłam dziś w pewne miejsce i okazało sie że paczke żywnosciową mam odebrac w połowie czerwca a moja Pani z mopsu mówiła że w poniedziałek, ehh i teraz nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, JERZY1962, jasaw, kosmostrada, Yvaine, Ahma, hello!

 

Mam trawę jęczmienną sproszkowaną :great: Zjadłam dzisiaj na kolację parówki i koktajl z banana, "mleka" roślinnego, truskawek i tego jęczmienia. Żadnego chleba i czekolady na noc :mhm:

 

W ogóle matka za mną chodzi po domu i się dziwi, że mam łydki :shock: Się tańczy, się ma :yeah: A w ogóle sukienka z Lidla, Kosmo wie jaka :smile:

 

Mam straszną rozkminę (dalej) jak odzyskać płyty od byłego i jak się umówić z kolegą, żeby miło czas spędzić, ale żeby dalej kolegą pozostał :bezradny: Najlepiej będzie jak sobie dalej popykam w grę, co mnie uspokaja :mhm:

 

I kupiłam sobie węża na allegro. Pluszaka. Bo mi był bardzo potrzebny :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie nocną porą ;)

Dzień dziś całkiem udany ;) najpierw lekarz, później drobne zakupy, sprzątanie i wypad na piwo ;)

Wypiłam 3 piwa z dwójką znajomych, z którymi wieki temu pracowałam w kinie :yeah: niby jestem na lekach, ale nawet dziś na wizycie pytałam psychiatrę jak wygląda sprawa łączenia leków z alkoholem i powiedziała, że nieduże ilości mogę spokojnie wypić. Ewentualnie na następny dzień nie brać tabletki rano :yeah:

W ogóle powiedzcie mi czemu dziewczyny są takie porąbane?! :evil: nowa dziewczyna mojego kumpla, która mnie w życiu na oczy nie widziała stwierdziła, że jestem dla niej zagrożeniem :lol: i w ogóle mam wrażenie, że najchętniej zabroniłaby mu się ze mną spotykać. dodam, że kumpel jest tylko kumplem, znamy się od pierdyliarda lat i nigdy nie było nic więcej poza koleżeństwem.

Ja wiem, że ja z natury wredne stworzenie i niezbyt miłe, ale nigdy nie mieszam się w czyjeś związki i większe zagrożenie stanowi latarnia uliczna niż ja :lol:

ech… jak rzyć panie premierze?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Wszystkim :)))

No to pospalam .. ten pajac z dolu znow robil awantury , zamykal na balkonie swoja dziwczyne ...ze tez kobiety sie godza na takie cos :hide::hide::hide:

 

Planow na dzis mam niewiele, ide do ciotki ( bardzo ograniczylam z nia kontakt po tych jazdach ktore mi fundowala) zrobic jej z komputerem bo chyba sciagnela wirusa, pewnie zjem tam obiad a po poludniu ma wpasc moja kolezanka ktora akurat jestw Krakowie.

Czuje sie nijaka , moze przez to niewyspanie...Wczoraj o niebo lepsze samopoczucie mialam chociaz bylam zmeczona upalem.

Zgubilam gdzies moje rekawiczki do nording walking i mam cale paluchy w pecherzach ;)

Musze do decathlona pojechac i kupic nowe :bezradny:

 

Jakie macie plany????

Milego czwartku dla Was!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Ależ mam moralnego kaca - przesadziłam wczoraj z benzo i zwyczajnie się"naćpałam". Poszło kilka dziwnych smsów i wstyd dziś się przyznać, że to ja. No ale nic. Dziś wielki dzień, bo w końcu zabieram się do pisania mojej mgr. Za tydzień postanowiłam oddać pierwszy rozdział. Mam nadzieję, że motywacji starczy, bo we wrześniu chciałabym się obronić.

Trzymajcie kciuki!

I miłego dnia Wam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×