Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Smarki


buka

Rekomendowane odpowiedzi

Elo a jakie masz urojenia

cos w ten desen tyle ze bardziej hardkorowe nerwica-natr-ctw-na-tle-higieny-mojej-partnerki-pomoc-t46140.html?hilit=brudne brzydze sie na tyle wydzielin ze po kazdej wizycie w toalecie musze sie wykapac to samo tyczy sie otwierania drzwi czy wyrzucania smieci w dodatku po kazdym fizycznym kontakcie musze sie porzadnie wyszorowac a kiedy nie mam mozliwosci uzywam srodka zastepczego praktycznie caly hajs z renty wydaje na srodki czystosci chusteczki rekawiczki itp. a kiedy probuje sie temu przeciwstawic lapie mnie paraliz nie moge sie ruszac mrugac oczami ani otwierac ust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo my mamy podobne urojenio-natręctwa. Jak u mnie jest aktywniej - to takie mam. A jak jest pasywniej - to wtedy mam bardziej w stronę kosmosu.

u mie w gorszej fazie boje sie nawet ruszyc z miejsca bo wydaje mi sie ze sciany sie przyblizaja i chca mnie dotknac a sufit spadnie mi na glowe lolz najsmieszniej kiedy obcy ludzie do mie podbijaja z zapytaniem czy wszystko ok czy nie potrzebuje pomocy ostatnio czekalam na nocny autobus o 2 i jakis typ chcial mie zgarnac do samochodu a kiedy odmowilam zaoferowal mi stowke lolz2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łał, elo nie wiedzialem ze masz takiego ZOKa przepotrwornego. Mialem kiedys nn na punkcie czystości- mycie rąk, mycie klawiatury i myszki 3x na dzien ale to co ty opisujesz to harkor, nie dziwie się że mrugać nie mozesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojej...to nie wyobrażam sobie nawet jak to musi meczyc cie, jak mnie takie pierdoły dawały ostro w dupe. Ale to takie przejsciowe mialem raczej, teraz mi przeszlo. Chyba ze w publicznej toalecie - tam odprawiam rytuały niepojęte, a i tak po zrobieniu "dwojki" przez caly dzien myślę czy nie dotknalem spodniami kibla podczas pozycji na narciarza.

Ty to pewnie tam nie wchodzisz nawet :P albo spodnie byś wyrzuciła. ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×