Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zaszlafrokowana, pachnąca i gładka. Teraz herbatka ziołowa i hity ;) w Tv. Może jak już stwierdzę, że szansoniści w telewizorze mnie już odmóżdżyli to złapię za książkę, w każdym razie ma byc relaks!

 

platek rozy, mirunia, Dziewczynki jutro będę myślała o Was, że kciukasy za mnie trzymacie. Zobaczymy, jak będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wyspiarzy!

 

Chyba udało mi się dzisiaj rozgromić dwa sprawdziany. Ale na jutrzejszy nie mam nawet notatek, bo byłam na koncercie, ale i tak wolę miłe wspomnienia i zdjęcia od jakichkolwiek notatek :P Jutro małe wagary, a dzisiaj, żeby się zrelaksować poszłam do kolegi grać w planszóweczki. Świetnie się bawiliśmy, tylko ni hu hu nie miałam jak wrócić - trasy autobusów pozmieniane, taksówek brak, szłam pieszo przez pół miasta mijając jakieś 3000 studentów po drodze. Wróciłam trzeźwa jak świnka, spocona jak świnka, trochę tylko niespokojna i zła na siebie, że nie umiem jeździć autem ani nie mam własnego mieszkania. I że całe życie w jednym mieście.

 

W ogóle ostatnio chodzę szybko, szkoła, terapia, wyjazdy. .. Marzę o spokojnym, ciepłym spacerze bez celu, tęsknię za grą, książkami a nawet reality show w telewizji, chętnie bym odpoczęła oglądając program o pieskach albo coś.

 

Z jednej strony chciałabym odpocząć, z drugiej jednak lepiej dla mnie jak nie robię przerw, tylko lecę dalej robić nowe rzeczy. ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Dzień dobry ;)

Zapowiada się piękna pogoda,pewnie wyciagne moto,bo już się zakurzyło w garażu.

to tak na miły początek dnia :

[videoyoutube=VjHMDlAPMUw][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :D

 

Chyba zbliża się ocieplenie, bo źle się czuję. U mnie to sygnał - głowa jakby nie moja, to przede wszystkim.

Mam zmartwienie wielkie, ponieważ mój Brat ma podejrzaną narośl na wątrobie, w czerwcu ma wizytę w Centrum Onkologii. Podłamałam się...

Wczoraj byłam na cmentarzu u Mamy i Taty...te odwiedziny, sprzątnięcie, zmiana kwiatów, działają na mnie uspokajająco i nastrajają refleksyjnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jakis cas temu wrocilam do domu , bylam z zsiostra na Paradzie smokow i pozniej na kebabie bo tak marudzila ze ma ochote wiec pomyslalamz e tez zjem .

 

Tlum na Paradzie niemilosierny ale dalam rade :pirate::D Nic mi nie bylo.

Porobilam troche zdjec , smoki bardzo fajne , kolorowe , wesole.

 

11225257_833216796755823_5945712127604884103_n.jpg?oh=bdcb1c85e66c4f917e1df98629fccfd2&oe=55F28312&__gda__=1441822670_214277f7e78282b9c921f5595e3b901f

 

jasaw, Witaj Aniu :********* czyli niewiadomo jeszcze co to za narosl???

Trzymam kciuki zeby okazalo sie ze to nic takiego.

 

Zebrec, :********* witaj , co dzis porabiasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY1962, zjedz, nie można sobie odmawiać przyjemności! ;)

 

platek rozy, super smok. :>

 

Ja dziś latałem to tu, to tam, a teraz w końcu się lenię. :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, ja wole 100 % wolowego hamburgera ;) z oscypkiem i zurawinka ;)No ale nie bylam w poblizu takich wiec sie zadowolilam kebabem :D

 

JERZY1962, Witaj :******* jak dzis sie masz? Co porabiales.?

 

mirunia, :******** oja Slonce to TY moze to gardelko wypedzluj ? jak tak mialam jako dziecko to mi mama pedzlowala nafta .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×