Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znak zodiaku a nerwica :)))


Dana

Nasze (Wasze) "znaki" zodiaku  

263 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Nasze (Wasze) "znaki" zodiaku

    • Owca
      29
    • Krowa
      13
    • Trojaczki
      16
    • Chimera
      23
    • Tygrys
      40
    • Kawaler
      20
    • Wagon
      27
    • Ufo
      31
    • Jednorożec
      36
    • Hydraulik
      28


Rekomendowane odpowiedzi

Wodniki sa super! Moja najlepsza przyjaciolka jest wodnikiem. Czasami dziala na mnie jak chlodny kompres, przylozony do rozpalonego czola!

 

Gdy sie zapedzam, sprowadza na ziemie. Kochana jest. Taka szczera i lojalna. Skarb.

 

 

Niestety mam kiepskie doswiadczenia z Bliznietami, po prostu sie nie znosimy. Od pierwszego wejrzenia.

.

 

Chociaz nie wiaze znakow zodiaku z astrologia. Nie wierze w nia. To jednak traktuje znaki jak swojego rodzaju szablony cech i charakterow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja najlepsza przyjaciolka jest wodnikiem. Czasami dziala na mnie jak chlodny kompres, przylozony do rozpalonego czola!

 

Gdy sie zapedzam, sprowadza na ziemie.

 

Skąd ja to znam..? (pyt.retor.) 8) W naszym duecie (przyjaźń od szkoły średniej), też zawsze pełniłam rolę tej "sprowadzającej na ziemię" ;)..choć realistką umiarkowaną jestem. Wodnik zbyt dużym indywidualistą jest.. :?

 

Uwielbiam Wagi. Potrafimy dogadać się na każdej płaszczyźnie ;) Na Barany jestem uczulona. Razi mnie ich upór i chore ambicje (może są i wyjatki). A otaczają mnie same Bliźnięta.. (neutralnie) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja najlepsza przyjaciolka jest wodnikiem. Czasami dziala na mnie jak chlodny kompres, przylozony do rozpalonego czola!

 

Gdy sie zapedzam, sprowadza na ziemie.

 

Skąd ja to znam..? (pyt.retor.) 8) W naszym duecie (przyjaźń od szkoły średniej), też zawsze pełniłam rolę tej "sprowadzającej na ziemię" ;)..choć realistką umiarkowaną jestem. Wodnik zbyt dużym indywidualistą jest.. :?

 

Uwielbiam Wagi. Potrafimy dogadać się na każdej płaszczyźnie ;) Na Barany jestem uczulona. Razi mnie ich upór i chore ambicje (może są i wyjatki). A otaczają mnie same Bliźnięta.. (neutralnie) ;)

 

z calym szacunkiem ale podchodzac do tego wszystkiego racjonalnie to

znak zodiaku i indywidualna osobowosc czlowieka maja ze soba podobny zwiazek jak odtwarzacz DVD i cep stosowany do mlocenia zboza :D

 

i kiedy czytam ze baran jest taki a lew owaki to przewracaja mi sie w srodku flaki

:P

co do astrologii to jestem wyjatkowo sceptycznie do niej nastawiony jako ze jest pseudonauka

no ale tez spogladajac z drugiego punktu widzenia rozumiem fakt ze niektorych ludzi bawia horoskopy byc moze ze wzgledu na to ze utozsamiaja sie w jakis sposob ze zwierzatkami ;) albo jeszcze jakies inne koniki wchodza tu w gre

no nic nie wnikam

a pozdrawiam

i znikam

 

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc ludzi traktuje znaki zodiaku jak szablony. Np ja mam taki stosunek, nie czytam horoskopow, nie wierze w astrologie.

 

Ale pewne typy sie zgadzaja... np panowie spod znaku ryb. Straszni zazdrosnicy, najlepiej to przywiazaliby do kaloryfera, a niezwykle latwo zlapac ich na niewiernosci!!!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×