Skocz do zawartości
Nerwica.com

poddaję się??


bedewere

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

to forum doprowadza mnie do roztroju nerwowego chodzi jak osioł :D

Anka nie wiem,sama przezywam teraz dokładnie to samo...nie wiem co robić...

Od trzech dni nie wiem co mi jest...wogóle wstanie z łóżka graniczy z cudem :( A jak już wstane to za nic nie moge sie zabrać nie umiem sie ogarnać...wróciły do mnie wszystkie wspomnienia,z okresu ciazy...aborcj itp.itd...strasznie mi zle...myśle sobie ,że moje beby było by niebawem na świecie..i znowu te myśli dlaczego???? Nie wierze w nic juz :(:( OBWINIAM BOGA,ŻE TAK SIE STAŁO ..dlaczego mi zabrał dziecko :!::!::!:

:?::?::?:

Obojetnie co sprawia mi trudność nawet chodzenie,wszystko mnie boli cała jestem spieta..a o myslach juz nie mówie..wszystkiego sie boje...

 

Dzis mam wizyte u psychiatry..nie wierze w lekarzy już...

Nie wierze w nic ,że cokolwiek sie zmieni...już chyba zawsze tak bedzie...

Nie moge cię pocieszyć bo już nie wierze w cuda,przykro mi ..

Mam nadzieje jednak,że Ty jesteś silna i pokonasz to gówno..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nooo tylko jaki wiesz :?::?: jak wyjść z tego :?:

Lekarstwo leki które zamulaja i maja mase skutków ubocznych czy co terapia siedzenie i pier...o swoich celach życiowych czy co :?::?:

Wszystko ale to wszystko co było mozliwe juz wyprobowałam...został mi jeszcze zabieg,który pobudza mózg :roll: ...

Jak sie poddamy to zdechniemy w niewoli opetane przez nerwice...życie takie to nie życie to wegetacja...ciągły lęk i strach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie juz nie ma Aga, ja nie wiem kim jestem siedze w pracy staram sie ale nic juz nie wychodzi, boje sie siebie , czuje sie jakby cos mnie zrzerało, gryzło kłuło, mnie juz nie ma nie wiem kim jestem komu ufac czy warto sie starać

nie wiem gdzie jestem na koncu czy poczatku

Jak wrocic do domu i co w nim robic

chcem płakac a nie moge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, tak zrobie

Aga k... musze sama do domu dojechac, to jest straszne ale takie ludzkie sprawy sa dlamnie jak zdobycie ogromnej gory

 

Ograniczona jestem do tego wycofuje sie z życia i udaje że wszystko jest OK

Czuje sie jakbym miała kilka osobowości, pojeb...mnie juz ostro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z nim gadalam, powiedzialam mu o swoich problemach a on domnie ja tez chyba mam cos takiego..szok

Aga ja tak łatwo sie nie poddam, nie mam nic do stracenia, musze sie starac, musze tylko to mi zostało

staram sie byc wyciszona, nie brać do łba i jakoś żyć.. jestem silna

 

Aga ty też, mowiłaś domnie że do Polski wracasz, nie zostawiaj męża i dzieci, nie panikuj dasz rade siła to twoja rodzina,

 

ja zawiesiłam broń, nie chcem być dla siebie katem

 

:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhe nie mówiłam ,że wracam tylko,że jade do Polski do lekarza,ale już nie ma takiej potrzeby....w życiu dzieciaków nie zostawie,męża to co innego

:D

 

Mowisz,że brat ma coś podobnego ...możecie teraz razem się wspierać,a nawet musiscie..

 

Ja biore 3 dzien efectin mam nadzieje ze niebawem poczuje róznice i zaczne na nowo zyc

 

Bez leków nie dam rady...dzis mam spotaknie z nauczycielka od synka nie wiem jak dam rade jak wogóle z łózka nie wstaje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Agulka, nie martw się pozytywne myślenie jest naszą jedyną bronią przeciwko nerwicy.. Będzie dobrze bo ja tak mówię a skoro ja tak mówie to tak BĘDZIE :-)

Umnie źle ale mam to w dup....i mysle że silna jestem wytrwam, zaczne chodzic na psychoterapie i pomoże :-)

buśka pozdrawiam Ciebie bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

staraj sie coś robić nie kładź sie do łózka bo to nic nie da takie leżenie i nic nie robienie. Ja dzis dowiedziałam się ze niedługo strace prace i czuje sie jakby mnie kto w łeb jeb.. do tego rece mnie od jakiegos czasu pioką. Ale nic staram się myśleć pozytywnie bo jak się zdołuje to dłuł tylko będzie

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram sie naprawdę nie brac do łba, ale boję się teraz zmian, nie wiem czy dam rade znaleść jakoś inną pracę i sie wykażać. Jakos smutno dziś ,ale nie dopuszczam do siebie złych myśli, czuję się jakby mnie ktoś ogłuszył...mam nadzije ze zarez przejdzie bo MELISAAAAAAAAAAAA MELISAAAAAAAAA :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×