Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLONAZEPAM (Clonazepamum TZF)


megi55

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po 12mg jestem naćpany i niestety lubię to. Nic mnie rusza, pełen relaks i nie boję się niczego. Ale staram się brać, łatwo wpadam w nałogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klony tylko doraznie a ten klorazepan jest dla picu bo po nim i tak sie nic nie dzieje mam chyba tolerke wyrobiona

 

-- 29 maja 2015, 09:54 --

 

dzisiaj wzielam trzydziestke klony i tylko mi sie natrectwa nasiliy plus nie moge przestac ryczec

 

-- 29 maja 2015, 09:56 --

 

w ankiecie zaznaczam ze zaszkodzil bo mi nastroj zjebal na maxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klony tylko doraznie a ten klorazepan jest dla picu bo po nim i tak sie nic nie dzieje mam chyba tolerke wyrobiona

 

-- 29 maja 2015, 09:54 --

 

dzisiaj wzielam trzydziestke klony i tylko mi sie natrectwa nasiliy plus nie moge przestac ryczec

 

-- 29 maja 2015, 09:56 --

 

w ankiecie zaznaczam ze zaszkodzil bo mi nastroj zjebal na maxa

Trzebab ylo wziac 100mg na pewno by pomoglo :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tolerka chzba wyrobiona, lęki wy*ebane na maxa, zwyczajowo biorę 1 mg rano i 1 mg na noc. Doraźnie więcej, ale w porównaniu z Xanaxem clon jest dla mnie za słaby. Lęki mam cały czas. Clon doraźnie je odsuwa. A ta pińda moja psychiatra jest taka, że szkoda gadać. Wszystkiego jej ostatnio nie powiedziałe, że mam prawie klaustrofobiczne lęki, tak się czuję, jakbym był w klatce z której nie ma wyjścia. Nie mogłem jej tego powiedzieć, bo byłem po pierwsze po 2 mg klona, a po drugie ona na moje lęki każe mi pracować fizycznie na maxa, zresztą to wszystko pokręcone jest.Tak więc klon u mnie rządzi aktualnie. Dokóadnie spisuję ile miligramów dziennie wziąłem, bo kiedyś to trzeba będzie odstawić. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klony tylko doraznie a ten klorazepan jest dla picu bo po nim i tak sie nic nie dzieje mam chyba tolerke wyrobiona

 

-- 29 maja 2015, 09:54 --

 

dzisiaj wzielam trzydziestke klony i tylko mi sie natrectwa nasiliy plus nie moge przestac ryczec

 

-- 29 maja 2015, 09:56 --

 

w ankiecie zaznaczam ze zaszkodzil bo mi nastroj zjebal na maxa

Trzebab ylo wziac 100mg na pewno by pomoglo :mrgreen:

mniejsze dawki tyz brala i chuja pomogly wiec zwiekszyly do upewnienia sie ze to lek gowno wart ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie wyrabiał tolerki, brałbym tylkl clona, a nie żadne esesraje i inny syf typu neuroleptyki. Clon pomaga na wszystko. Tylko ta tolerancja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buszujacywtrawie, cieszę się, że się wreszcie odezwałeś ;) Wczoraj się zastanawiałam, co u Ciebie słychać, bo dawno nie pisałeś. Widzę, że zniknął podpis z arsenałem leków, które bierzesz ( ale domyślam się, że leki nadal w użyciu ). Jeździsz jeszcze na te zastrzyki, czy dała se wreszcie siana? Ta Twoja doktorka to zwolenniczka klonów? Sugerowałeś jej może, że lepiej się czułeś po alprze... wiem, że trudno się z nią gada, ale w końcu trzeba się postawić. To Twoje życie!

Pozdrawiam ;)

 

elo, ja się cały czas zastanawiam, czy piszesz o klonazepamie, czy klorazepacie ( bo dawki które podajesz, sugerują zdecydowanie ten drugi ). 30 mg clonazepamu, to byś musiałam wszamać na raz 15 tabsów po 2 mg... to już naprawdę przy skrajnym uzależnieniu :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buszujacywtrawie, cieszę się, że się wreszcie odezwałeś ;) Wczoraj się zastanawiałam, co u Ciebie słychać, bo dawno nie pisałeś. Widzę, że zniknął podpis z arsenałem leków, które bierzesz ( ale domyślam się, że leki nadal w użyciu ). Jeździsz jeszcze na te zastrzyki, czy dała se wreszcie siana? Ta Twoja doktorka to zwolenniczka klonów? Sugerowałeś jej może, że lepiej się czułeś po alprze... wiem, że trudno się z nią gada, ale w końcu trzeba się postawić. To Twoje życie!

Pozdrawiam ;)

 

elo, ja się cały czas zastanawiam, czy piszesz o klonazepamie, czy klorazepacie ( bo dawki które podajesz, sugerują zdecydowanie ten drugi ). 30 mg clonazepamu, to byś musiałam wszamać na raz 15 tabsów po 2 mg... to już naprawdę przy skrajnym uzależnieniu :?

pisze o klonie ktorego wpierdolilam juz cala paczke naraz i NIC nie podzialo a wszamalam 30 pixow po 2 mg

jesli chodzi klora to biore go zgodnie z zaleczeniamil ekarza = raz dziennie po 20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, zjadłaś 60 mg klonazepamu? :shock: Mam nadzieję, że jednak pomyliły Ci się tabletki. Klorazepat 20 mg to nie jest jakaś kosmiczna dawka, ale z tym klonazepamem to szok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta wzielam 60 klona i tylko natrectwa mi sie nasily plus nic nie widze ale to chyba dlatego ze rozmazal mi aie obraz bo rycze jak bobr

 

-- 29 maja 2015, 15:32 --

 

w ogole wstalam przed chwila i nie ogarnialam jak dzien6 tyfodnia mmamy - bylam pewna ze piatek wiec nie poszlam nauczelnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buszujacywtrawie, cieszę się, że się wreszcie odezwałeś ;) Wczoraj się zastanawiałam, co u Ciebie słychać, bo dawno nie pisałeś. Widzę, że zniknął podpis z arsenałem leków, które bierzesz ( ale domyślam się, że leki nadal w użyciu ). Jeździsz jeszcze na te zastrzyki, czy dała se wreszcie siana? Ta Twoja doktorka to zwolenniczka klonów? Sugerowałeś jej może, że lepiej się czułeś po alprze... wiem, że trudno się z nią gada, ale w końcu trzeba się postawić. To Twoje życie!

Pozdrawiam ;)

 

elo, ja się cały czas zastanawiam, czy piszesz o klonazepamie, czy klorazepacie ( bo dawki które podajesz, sugerują zdecydowanie ten drugi ). 30 mg clonazepamu, to byś musiałam wszamać na raz 15 tabsów po 2 mg... to już naprawdę przy skrajnym uzależnieniu :?

 

Dzięki Arasha za pamięć. zastrzyki NADAL. we ŚRODĘ NA SAMYM WEJŚCIU, INNA SPRAWA, ŻE WE ŚRODĘ CZUŁEM SIĘ PO ZASTRZYKU LEPIEJ.

Skasowałą mi się chyba lista leków. A co do alpry to ona Xanaxu nie wypisze - szczyci się tym, że nigdy nikomu Xanaxu ani Afobamu nie przepisała bo uzależniają (!!!) :mrgreen: POzdrawiam ciepło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buszujacywtrawie, a z jakiej wersji forum korzystasz ( nowej czy starej? ), bo przy przejściu na nową skórkę pewne ustawienia mogły się pozmieniać. Czyli leki nadal po staremu bierzesz? Dobrze, że halo choć trochę Cię uspokoiło ;) Odzywaj się do nas częściej.

 

elo, od jakiej dawki Clona wychodziłaś? Jakiego efektu oczekiwałaś? Jak dla mnie więcej niż prawdopodobne, że taka giga dawka nic Ci nie dała, bo to już trudno mówić o dawce terapeutycznej :? Nie lepiej częściej, a mniej? Ja Cię w każdym razie nie namawiam w pakowanie się w Clona, bo widzę po sobie, jak to po jakimś czasie wygląda :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, a może po prostu to nie działa jak się czasem bierze tyle leków. Nie jestem w stanie tego teraz ogarnąć więc powiem z ostatniego doświadczenia - zamówiłam sobie benzo - no i już 3 tabletka na mnie wcale nie działa. W szpitalu tylko powodował mi lorazepam brak koncentracji i zanik pamięci. A pamiętam jak pierwszy raz dostałam klona na czysto, gdy nic nie brałam - to było to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego, taka dawka, elo! Ja bym się chętnie sponiewierał clonem, ale niewiele mi zostało, a na sesję musi coś zostać. Sesję której i tak nie zdam :) Będą drugie studia, które zjebię po pierwszym roku. Nie nadaję się do życia społecznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary ja nawet nie wyjebalo mi z pamieci 3dni co chwile ludzie podbijali z pytaniem co mi jest czy dobrze sie czuje bylam nawet w szpitalu gdzie mi krew pobrali czego nie pamietam ale znalazlam wklucia na obu rekach poza tym nawypisywalam glupot do innych i tera tak mi wstyd w dodatku umowilam sie z jedna laska z hr pojechalam do jej miasta gdzie wcisnela mi pol apteczki (sama tez choruje na schizo) no i potem urwal mi sie film pamietam tylko tyle ze typiara browara mi nie chciala sprzedac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×