Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

owsik, to naprawdę siedzi głównie w Twojej głowie. Sam znam kobiety, które są szczupłe, zgrabne, ale bardzo brzydkie z twarzy i/lub nie można powiedzieć, żeby grzeszyły inteligencją. A mniemanie mają o sobie bardzo wysokie, mimo tego, że rzadko ktoś sam zwróci na nie uwagę. Są za to przebojowe i często dostają to, czego chcą. Nie wiem, czy to gra, czy rzeczywiście są przekonane o swojej wyjątkowości, ale osiągają jakieś tam cele. Ludzie lgną do osób, które są pewne siebie i uważają się za atrakcyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, no właśnie, jak Ty znajdziesz kiedyś dziewczynę, to ja jej współczuję faceta, co będzie czas na niej wisiał, na chwilę jak hormony zabuzują, to może być fajne, ale tak z czasem to sobie myślę, że może być męczące... Nie mówiąc już o tym, co Ty ze sobą zrobisz, jak nie daj Bóg Ci nie wyjdzie ten związek, idealistyczna wizja celu, okaże się być ułudą, a Ty zrozumiesz, że całe życie podporządkowałeś jednemu celowi, który nie był tego wart, a poza tym nie masz nic, bo wszystko tylko tym uwarunkowałeś i wtedy Twoje cierpienie może być jeszcze większe. Znalazłbyś sobie jakieś hobby, przecież to się nie kłóci z szukaniem dziewczyny, w każdym razie, rozglądając się za laską, moim zdaniem na tę chwilę, powinieneś celować w kobiety bluszcze... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, no właśnie, jak Ty znajdziesz kiedyś dziewczynę, to ja jej współczuję faceta, co będzie czas na niej wisiał, na chwilę jak hormony zabuzują, to może być fajne, ale tak z czasem to sobie myślę, że może być męczące... Nie mówiąc już o tym, co Ty ze sobą zrobisz, jak nie daj Bóg Ci nie wyjdzie ten związek, idealistyczna wizja celu, okaże się być ułudą, a Ty zrozumiesz, że całe życie podporządkowałeś jednemu celowi, który nie był tego wart, a poza tym nie masz nic, bo wszystko tylko tym uwarunkowałeś i wtedy Twoje cierpienie może być jeszcze większe. Znalazłbyś sobie jakieś hobby, przecież to się nie kłóci z szukaniem dziewczyny, w każdym razie, rozglądając się za laską, moim zdaniem na tę chwilę, powinieneś celować w kobiety bluszcze... ;)

Pewnie przystojny pierdnie i ma dziewczynę i dlatego, że przychodzi mi tu z łatwością to jest dobrze. Jednak, gdy brzydki tego pragnie, wiadomo, że ma małe szanse, to jest źle, bo ma za duże wymagania, że jest to dla niego istotny cel życia. Bo przecież brzydki ma skakać, radować się być szczęśliwy, że jest sam. Ty jak widzę już lepiej ode mnie wiesz, co mnie spotkało, co przeżywam itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, to naprawdę siedzi głównie w Twojej głowie. Sam znam kobiety, które są szczupłe, zgrabne, ale bardzo brzydkie z twarzy i/lub nie można powiedzieć, żeby grzeszyły inteligencją. A mniemanie mają o sobie bardzo wysokie, mimo tego, że rzadko ktoś sam zwróci na nie uwagę. Są za to przebojowe i często dostają to, czego chcą. Nie wiem, czy to gra, czy rzeczywiście są przekonane o swojej wyjątkowości, ale osiągają jakieś tam cele. Ludzie lgną do osób, które są pewne siebie i uważają się za atrakcyjne.

W przypadku kobiet to może działa w przypadku facetów to nie działa. Bo dla kobiety taki facet i tak jest nie w typie. Nie jedna w tedy myśli co za pajac nie ma w domu lustra. Jak brzydal jest pewny siebie to dla kobiety zawsze jest za pewny siebie. Jak przystojniak jest arogancki to jest męski. Jak brzydal jest nieśmiały to jest, frajer. Jak przystojny jest nieśmiały to jest słodki taki itp . Tak w praktyce wyglądają podwójne standardy w ocenianiu zachowania u facetów przez kobiety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo przecież brzydki ma skakać, radować się być szczęśliwy, że jest sam. Ty jak widzę już lepiej ode mnie wiesz, co mnie spotkało, co przeżywam itp.

dokładnie tak.a może nie jesteś brzydki tylko poprostu chory a brzydote sobie wmówiłeś jako objaśnienie skrajnej samotności?jeśli tak to choroba i samotność zawsze idzie w parze.ludzie nie lubią ludzi którzy tylko leżą i jęczą,dołuja sie i narzekają.ich depresja jest dla ogółu irytująca i patrzy sie na takich z niesmakiem.mówiąc prostszy językiem twoje myślenie przypomina to.https://www.youtube.com/watch?v=0JvN6kdHu64

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik,

Pewnie przystojny pierdnie i ma dziewczynę i dlatego, że przychodzi mi tu z łatwością to jest dobrze. Jednak, gdy brzydki tego pragnie, wiadomo, że ma małe szanse, to jest źle, bo ma za duże wymagania, że jest to dla niego istotny cel życia. Bo przecież brzydki ma skakać, radować się być szczęśliwy, że jest sam. Ty jak widzę już lepiej ode mnie wiesz, co mnie spotkało, co przeżywam itp.
Tylko co ma wspólnego Twoja odpowiedź z tym, co Ci napisałam? Czy ja Ci radziłam skakać z tego powodu, że coś w Twoim życiu jest nie tak, ja byś chciał?

 

Tak w praktyce wyglądają podwójne standardy w ocenianiu zachowania u facetów przez kobiety.
To po co Ci baba, jak te baby są takie wredne? Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo przecież brzydki ma skakać, radować się być szczęśliwy, że jest sam. Ty jak widzę już lepiej ode mnie wiesz, co mnie spotkało, co przeżywam itp.

dokładnie tak.a może nie jesteś brzydki tylko poprostu chory a brzydote sobie wmówiłeś jako objaśnienie skrajnej samotności?jeśli tak to choroba i samotność zawsze idzie w parze.ludzie nie lubią ludzi którzy tylko leżą i jęczą,dołuja sie i narzekają.ich depresja jest dla ogółu irytująca i patrzy sie na takich z niesmakiem.mówiąc prostszy językiem twoje myślenie przypomina to.https://www.youtube.com/watch?v=0JvN6kdHu64

Co jest zwami ludzie tak bardzo chcecie na siłę zaprzeczyć, że brzydota istnieje, że nieatrakcyjność fizyczna często stanowi jedyny powód odrzucenia propozycji randki. Nie ważne, jakie by dowody z własnego życia nie przedstawić. Tacy ludzie jak ty i tak wiedzą lepiej, że to nie brzydota. To naprawdę irytuje i mówiąc Twoim językiem to ty bardzo przypominasz takiego człowieka z filmiku anie ja.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik,
Pewnie przystojny pierdnie i ma dziewczynę i dlatego, że przychodzi mi tu z łatwością to jest dobrze. Jednak, gdy brzydki tego pragnie, wiadomo, że ma małe szanse, to jest źle, bo ma za duże wymagania, że jest to dla niego istotny cel życia. Bo przecież brzydki ma skakać, radować się być szczęśliwy, że jest sam. Ty jak widzę już lepiej ode mnie wiesz, co mnie spotkało, co przeżywam itp.
Tylko co ma wspólnego Twoja odpowiedź z tym, co Ci napisałam? Czy ja Ci radziłam skakać z tego powodu, że coś w Twoim życiu jest nie tak, ja byś chciał?

 

Tak w praktyce wyglądają podwójne standardy w ocenianiu zachowania u facetów przez kobiety.
To po co Ci baba, jak te baby są takie wredne?

Nie, ale cały czas się czepiasz, że tak bardzo chcę tej dziewczyny. Baby nie są wredne. Wiele tych zachowań jest uwarunkowanych ewolucyjnie, dużo osób nawet nie zdaje sobie sprawy z ich istnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To naprawdę irytuje i mówiąc Twoim językiem to ty bardzo przypominasz takiego człowieka z filmiku anie ja. Zresztą to ty porównujesz wybór karabinu, do wyboru partnerki.

karabin nie strzeli do mnie do tyłu kiedy "niema ochoty na dotyk" lub "dotyka go nie ten strzelacz ,nie w jego typie"on zawsze sprawia mi tyle przyjemności wtedy kiedy chcę i ile chcę,nie powie mi "spierdalaj"w czym przypominam tego kolesia z filmiku?nie narzucam się ludziom z upierdliwymi i irytującymi ich potrzebami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, nie czepiam się, że chcesz dziewczyny, ani wcale się nie czepiam, tylko Ty znów odnosisz się do czegoś, czego nie napisałam. Jeśli tak bardzo przeszkadza Ci to co ja, czy inne osoby Ci piszą, to nas wyproś ze swojego wątku i medytuj sobie sam ze sobą, albo z tymi co Ci pasują. Ja się nie będę Ci w takim wypadku na pewno narzucać.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo, a troszkę, poza tym, ja to tak sympatycznie napisałam, z przymrużeniem oka, a nie żeby się z was nabijać :)

odbiegamy od normy bo nie damy się zasunąć w ryj i usłyszeć "spierdalaj"?bo nie narażamy się na nieuniknione odrzucenie?owsik nieco się różni odemnie bo dalej domaga się głaskania.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie... miałam na myśli odbieganie od normy całokształtem, sposobem myślenia i sposobem wyrażania myśli, a nie tylko podejściem do spraw damsko-męskich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie jedzcie do norwegii róbcie sobie operacje plastyczne,kupujcie sobie nowe pupy,piersi a jak rozbola zęby,będą powikłania po zagipsowaniu to wyjebcie wszystkie zęby,odjebcie chore konczyny siekierą i wyjebcie przez okno.spadną komuś na samochód i wybiją szybe.zostanie denaturat który koszuje marne 3zł.to zawsze będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×