Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

No tak robiłem poprzednimi razy jak stan byl stabilny mniej więcej 2-3miesiace i schodzilem z xanaxu.... Tylko teraz jakos inaczej jest no ale zobaczymy jak to będzie.... Lyklem sobie 3lyczki piwka trudno musi styknac.... Na nn? Co to mn?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zazdroszcze osobom którzy dobrze tolerują ten lek, ja musze zmniejszyć z 15 mg na jeszcze mniej bo tego stanu zamulenia i niechęci do czegokolwiek już nie idzie wytrzymać, potrafie cały weekend przesiedzieć nic nie robiąc bo po prostu nic się nie chce, zero jakiejkolwiek motywacji do czegokolwiek :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mialem problemy z dystansem do ludzi, zniecheceniem i braku motywacji i libido . Zszedlem z dawki z 10mg

na 5 mg

 

tydzień na 5 mg = LEPIEJ. Lęków wciąż nie ma. Sen raczej w porządku. Wiecej mnie cieszy, czuje lepszy nastroj. Chetnie sie interesuje innymi rzeczami. Cos sie odblokowalo, oby nie na chwilę, a więc = Dobra moja decyzja.

 

niesamowite jak te leki działają na człowieka... i jak potrafią zmienić po 5 mg...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to mnie dzia ral Glowa boli ze szkoda gadać... Nigdy nie czułem takiego bólu... Az w uszach go czuje...

 

Powiedzcie mi bo jutro mam wizytę u dentysty i prawdopodobnie wyrywanie zęba czy na parogenie i xanaxie na pewno mogę dostać znieczulenie???

 

-- 24 maja 2015, 19:03 --

 

Ps. Tez mieliście takie bole glowy??? Normalnie nie do wyrobienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mialem problemy z dystansem do ludzi, zniecheceniem i braku motywacji i libido . Zszedlem z dawki z 10mg

na 5 mg

 

tydzień na 5 mg = LEPIEJ. Lęków wciąż nie ma. Sen raczej w porządku. Wiecej mnie cieszy, czuje lepszy nastroj. Chetnie sie interesuje innymi rzeczami. Cos sie odblokowalo, oby nie na chwilę, a więc = Dobra moja decyzja.

 

niesamowite jak te leki działają na człowieka... i jak potrafią zmienić po 5 mg...

jak widać im mniej tego leku tym lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tydzień na 5 mg = LEPIEJ. Lęków wciąż nie ma. Sen raczej w porządku. Wiecej mnie cieszy, czuje lepszy nastroj. Chetnie sie interesuje innymi rzeczami. Cos sie odblokowalo, oby nie na chwilę, a więc = Dobra moja decyzja.

niesamowite jak te leki działają na człowieka... i jak potrafią zmienić po 5 mg...

wrócisz z podkulonym ogonem na 10mg prędzej niż myślisz, czego Ci nie życzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może mu wystarczy i pomóż nie zakładaj z góry....

U mnie zaczynam widzieć poprawę.

Od weekendu znikł odruch wymiotny o poranku. Najgorzej jest okolo 14-16... Ale mimo wszystko od 2tygodni brak ataków paniki. Ewentualnie zwiększony stres. Zaczelem radzić sobie z hiperwentylacja....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tańczący z lekami, hm kolejne dni na 5 mg... lęków wciąż nie ma, nastrój się unormował, nie mam juz takiej euforii jak po kilku dniach ;p

 

jest w porządku, oby tak dalej. Czuję się już nie taki odczłowieczony jak na 10. Brain shivers troche czuć z rana, ale po południu po dawce jest ok. Lekarz zaproponowal mi trittico połóweczke na noc, ale jeśli jest dobrze, to nie dokładam go.

Nie jestem gotów jeszcze, zeby schodzić z leków, po prostu chce zoptymalizowac działanie ze skutkami ubocznymi.

Moze i wroce na 10, byle nie tak szybko ! Nie dam się !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc kotlet123, i tak trzymaj, zycze Ci , zeby 5mg ci wystarczylo. Znam ten efekt odczlowieczenia, ja bralem przez dluzszy okres 30mg, to nawet na pogrzebie biliskiej osoby, bylem zimny jak skala. Zero smutku, zero placzu. Ja tydzien temu zszedlem z 30mg na 25mg i tez odczuwalem przez pierwsze dni taki rodzaj eufori, ale juz jest stabilniej.

Jak bedziesz sie dobrze czul na 5mg to bedzie super. 3mam kciuki ;)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry ten risperidon i skutkow sie mozna obawiac na poczatku ?

 

-- 26 maja 2015, 11:43 --

 

a co wy tylko 5mg paro bierzesz?

 

-- 26 maja 2015, 12:12 --

 

a mam w domu paczke setaloftu co by sie stalo gdybym sb dodal do paro jakas nie duza daweczke? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×