Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

urody też sie nie wybiera więc niema co ubolewać i sie katować

 

Ale przez brak wyglądu się cierpi. Brzydota często odbiera szanse na miłość związek. Czyli dość istotne kwestie w życiu człowieka. Dlatego czuję, że przegrałem życie, bo ja też chcę mieć szanse, a nie być wiecznie nie w typie.

blebleble.przez brak zdrowia sie cierpi,przez brak rodziny się cierpi,przez niechcianą inkarnacje się cierpi. gówien sie nie wybiera.robotem nie jesteś aby w każdej chwili się podrasować tylko mięsnym workiem na gówno biodegradowalnym bez śladu w przeciwieństwie do metali i szkła z którego wykonane są roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu się tego tak uczepiłeś?
Czego się uczepiłam? I dlaczego Ci to przeszkadza?

 

Napisałem tylko, że było parę kobiet, które zamiast brzydki napisały mi kolega sens tego był ten sam,
Sens, który sam sobie "doszczekałeś"...bo przecież kobieta jak poznaje faceta przez internet, jeśli jest nim zainteresowana, to od razu powinna go zaprosić na randkę.. co ja mówię, do łóżka mu najlepiej powinna od razu wskoczyć, to byłby niepodważalny dowód na atrakcyjność faceta. ;)

 

a to, że się nie chciałem z nimi kolegować. Mam do tego prawo z kim się chcę zaznajomić, łaski nie potrzebuję.
Pewnie, że masz prawo, tylko potem się nie dziw, że nie masz znajomych kobiet, więc i nie masz szans na związek.

 

Na nikogo kijem nie wywijałem.
Kolegujesz się nadal z tymi kobietami, które nie chciały randki, a koleżeństwa?

 

Ty naprawdę starasz się udowodnić, że brzydcy sami sobie są winni, bo dostają propozycje nie do odrzucenia.
Nie brzydcy, tylko frustraci, którzy za wszelką cenę chcą pokazać, że rzekomo żadnej szansy nigdy nie dostali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chcę kochać i być kochany, a za to odpowiada wygląd.

zbastuj.wyglądu sie nie wybiera.jak nie będziesz kochać i byc kochany to znajdz sobie pasję.jak ci nie wyjdzie z pasją to bezpiecznie siedz w domu i czytaj książki.poco sie denerwować i narażać sie na odrzucenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chcę kochać i być kochany, a za to odpowiada wygląd.
Kup sobie psa, będzie Cię kochał nie za Twój wygląd, a za to, że mu dajesz żreć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chcę kochać i być kochany, a za to odpowiada wygląd.
Kup sobie psa, będzie Cię kochał nie za Twój wygląd, a za to, że mu dajesz żreć.

Sam sobie daj żarcia. Oczywiscie, że jak kobieta Ci pisze bądźmy tylko kolegami, po obejrzeniu zdjęcia, gdy planujecie umówienie się to ma namyśli, że nie chce randki.

Kto powiedział, że nie mam koleżanek, oczywiscie, że mam. Bo w przeciwieństwie do takich jak ty, którzy wypisują farmazony, by udowodnić mało urodziwym ludziom, że sami są sobie winni, bo coś tam. Mam gadane, mam poczucie humoru, i nie jednokrotnie próbowałem podrywać dlatego wiem czym jest brzydota i jak objawia się w praktyce. Co to znaczy być nie w typie, bo rozmawiam z ludźmi czytam dowiaduję się, obserwuję. Jeszcze raz bo widzę, że ty nie jarzysz jak Ci kobieta odp. na propozycje randki, że widzi w Tobie tylko kolegę, to własnie Ciebie olewa i dokładnie prędzej nawet po latach umówi się przystojnym obcym niż Tobą.

A ty piszesz totalną bzdurę z tymi niby koleżeństwem, byli udowodnić, że brzydki jest sam sobie winny.

Większość osób chce z kimś być i to nie frustracja tylko normalna potrzeba. W przeciwieństwie do brzydali przystojny może tą potrzebę bez problemu zrealizować i nikt mu nie powie, że jest frustratem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chcę kochać i być kochany, a za to odpowiada wygląd.

zbastuj.wyglądu sie nie wybiera.jak nie będziesz kochać i byc kochany to znajdz sobie pasję.jak ci nie wyjdzie z pasją to bezpiecznie siedz w domu i czytaj książki.poco sie denerwować i narażać sie na odrzucenie?

Tego się nie da zastąpić pieskiem chomiczkiem czy książką. Wielu rzeczy często się nie wybiera, bezrobocia, biedy, chorób, a mimo wszystko ludzie się tym przejmują, bo to realnie wpływa na ich życie.

Tak samo jest z brzydota to realnie wpływa, na jakoś życia odbiera mi szanse na randki, miłość, związek, seks itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ależ da się w pełni zastąpić.ja np kocham strzelectwo i lotnictwo.adrenalina nieprzeciętna.jednak ostatnio ze strzelectwem mi nie wyszło.jak zawsze miałem pecha który mnie prześladuje zawsze i wszędzie.właśnie bardziej boli utrata jednej z pasji.jak nie masz pasji to jakośc życia sięga dna i można umrzeć z braku dopaminy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chcę kochać i być kochany, a za to odpowiada wygląd.
Kup sobie psa, będzie Cię kochał nie za Twój wygląd, a za to, że mu dajesz żreć.

Sam sobie daj żarcia. Oczywiscie, że jak kobieta Ci pisze bądźmy tylko kolegami, po obejrzeniu zdjęcia, gdy planujecie umówienie się to ma namyśli, że nie chce randki.

Kto powiedział, że nie mam koleżanek, oczywiscie, że mam. Bo w przeciwieństwie do takich jak ty, którzy wypisują farmazony, by udowodnić mało urodziwym ludziom, że sami są sobie winni, bo coś tam. Mam gadane, mam poczucie humoru, i nie jednokrotnie próbowałem podrywać dlatego wiem czym jest brzydota i jak objawia się w praktyce. Co to znaczy być nie w typie, bo rozmawiam z ludźmi czytam dowiaduję się, obserwuję. Jeszcze raz bo widzę, że ty nie jarzysz jak Ci kobieta odp. na propozycje randki, że widzi w Tobie tylko kolegę, to własnie Ciebie olewa i dokładnie prędzej nawet po latach umówi się przystojnym obcym niż Tobą.

A ty piszesz totalną bzdurę z tymi niby koleżeństwem, byli udowodnić, że brzydki jest sam sobie winny.

Większość osób chce z kimś być i to nie frustracja tylko normalna potrzeba. W przeciwieństwie do brzydali przystojny może tą potrzebę bez problemu zrealizować i nikt mu nie powie, że jest frustratem.

 

to musi być prowokacja :great:

 

no ale dobra @owsik: jeśli piszesz to na serio to twoim największym problemem nie jest brzydota, naprawdę :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, że jak kobieta Ci pisze bądźmy tylko kolegami, po obejrzeniu zdjęcia, gdy planujecie umówienie się to ma namyśli, że nie chce randki.
Jak kobieta nie chce randki w danej chwili, to znaczy że nigdy jej nie będzie chciała?

 

Większość osób chce z kimś być i to nie frustracja tylko normalna potrzeba

Jeśli jest to jedyna życiowa potrzeba, przysłaniająca wszystko inne, to można mówić tylko o frustracji.

 

 

Jeszcze raz bo widzę, że ty nie jarzysz jak Ci kobieta odp. na propozycje randki, że widzi w Tobie tylko kolegę, to własnie Ciebie olewa i dokładnie prędzej nawet po latach umówi się przystojnym obcym niż Tobą.

owsik, póki co To Ty jeszcze nie zajarzyłeś, że rozmawiasz w tym monecie z kobietą i chcesz jej udowodnić, że wiesz lepiej od niej samej, co ona ma myśli mówiąc to czy tamto, obcemu facetowi w internecie... Nie wydaje Ci się to kuriozalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, że jak kobieta Ci pisze bądźmy tylko kolegami, po obejrzeniu zdjęcia, gdy planujecie umówienie się to ma namyśli, że nie chce randki.
Jak kobieta nie chce randki w danej chwili, to znaczy że nigdy jej nie będzie chciała?

 

Większość osób chce z kimś być i to nie frustracja tylko normalna potrzeba

Jeśli jest to jedyna życiowa potrzeba, przysłaniająca wszystko inne, to można mówić tylko o frustracji.

 

 

Jeszcze raz bo widzę, że ty nie jarzysz jak Ci kobieta odp. na propozycje randki, że widzi w Tobie tylko kolegę, to własnie Ciebie olewa i dokładnie prędzej nawet po latach umówi się przystojnym obcym niż Tobą.

owsik, póki co To Ty jeszcze nie zajarzyłeś, że rozmawiasz w tym monecie z kobietą i chcesz jej udowodnić, że wiesz lepiej od niej samej, co ona ma myśli mówiąc to czy tamto, obcemu facetowi w internecie... Nie wydaje Ci się to kuriozalne?

Nie z prostej przyczyny ponieważ wiem co mnie w życiu spotykało i wy kobiety lubicie mówić jedno,a robić drugie. Wy bardzo często kłócicie się, że nie patrzycie na wygląd, że liczy się dla was poznanie faceta itp. Po czym robicie dokładnie coś na odwrót. Na szczęście dla mnie poza takimi kobietami jak ty spotkałem też szczere kobiety, które mi powiedziały co dla was znaczy naprawdę tekst bądźmy tylko kolegami. Czytałem też prace Prof Nęckiego mam koleżanki dlatego wiem jak to działa w praktyce. Boli Ciebie to, że brzydki raczył odmówić kobiecie koleżeństwa przecież brzydki powinien łaskawie się ukorzyć i bardzo dziękować za to, że zamiast randki ma propozycje ochłapa w postaci znajomości. Znam to z praktyki zupełnie inne standardy stosujecie w stosunku do przystojnych,a do brzydkich mężczyzn. Przyznaję, że to działa w obie strony faceci też tak robią w przypadku pięknych kobiet.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście dla mnie poza takimi kobietami jak ty spotkałem też szczere kobiety
Jak odróżniasz szczere kobiety od nieszczerych? czy przypadkiem nie po tym, że te pierwsze mówią Ci to, co chcesz usłyszeć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście dla mnie poza takimi kobietami jak ty spotkałem też szczere kobiety
Jak odróżniasz szczere kobiety od nieszczerych? czy przypadkiem nie po tym, że te pierwsze mówią Ci to, co chcesz usłyszeć?

Nie i dobrze to wiesz i nie baw się ze mną w erystyczne sztuczki.

Udowodniłem Ci bardzo mocno jak to wygląda w praktyce, oczywiście ty jesteś bardziej zdesperowana niż ja z frustrowany,

żeby wyszło po Twojemu. I teraz próbujesz udowodnić na podstawie tekstu od kobiety bądźmy tylko kolegami, że to prawie, to samo co randka, a nie przyjęcie takiej propozycji to nie mal szaleństwo.

Dlatego według Ciebie brzydka osoba mal to samo co przystojny, bo przecież takie teksty to nie mal okazja na miłość, ale uwierz mi ta argumentacja kupy się nie trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie i dobrze to wiesz i nie baw się ze mną w erystyczne sztuczki.
Ja myślę, że jednak tak, to jedyne kryterium wiarygodności kogoś dla Ciebie- gdy potwierdza Twoje tezy. Innego tutaj nie przedstawiłeś.

 

owsik, Ty nie masz problemu z brzydotą, tylko z brakiem zdolności paranormalnych- wydaje Ci się, że lepiej wiesz co inni myślą niż oni sami, to tego widzisz rzeczy, których istnienia udowodnić nie umiesz. Ale to akurat nic dziwnego, skoro masz słaby wzrok. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie i dobrze to wiesz i nie baw się ze mną w erystyczne sztuczki.
Ja myślę, że jednak tak, to jedyne kryterium wiarygodności kogoś dla Ciebie- gdy potwierdza Twoje tezy. Innego tutaj nie przedstawiłeś.

 

owsik, Ty nie masz problemu z brzydotą, tylko z brakiem zdolności paranormalnych- wydaje Ci się, że lepiej wiesz co inni myślą niż oni sami, to tego widzisz rzeczy, których istnienia udowodnić nie umiesz. Ale to akurat nic dziwnego, skoro masz słaby wzrok. ;)

,,Fajnie się czepiać czyjegoś wzroku po czepiaj się też kogoś, że jeździ na wózku tez będzie zabawnie co?"

Nawet jedna osoba na tym forum to jest jetodik potwierdziła, jak widzą mnie kobiety, że jestem fizycznie nie do zaakceptowania na randkę i to z góry. On specjalnie zrobił ten test z moim zdjęciem na swoich koleżankach, by potwierdzić bądź obalić mój tok rozumowania, Takich sytuacji, że jestem nie w typie mam tysiące, ale pewnie ty wiesz lepiej ode mnie.

Poza tym zdradziłaś się, że jesteś fałszywsza, normalnie kłamiesz. Właśnie z tym tekstem bądźmy tylko kolegami, bo bardzo dobrze wiesz co on znaczy dla kobiety, że to jest zazwyczaj kosz i oznacza odmówienie randki i wynika z wyglądu, szczególnie, gdy te słowa padają po obejrzeniu mojego zdjęcia. Więc skończ z tym fałszem, próbą udowodnienia, że brzydki ma niemal takie same szanse co przystojny mężczyzna na umówienie się na randkę. Wy kobiety równie mocno odrzucacie tylko za fizyczność co faceci, a może nawet jeszcze mocniej, bo zazwyczaj nie dajecie żadnych szans jak wam się ktoś bardzo nie podoba z wyglądu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak widzą Cię DWIE KOBIETY!

Gdybym miała się przejmować ....dwoma facetami, tak jak TY tymi Dwoma...

To już chyba dawno powinnam się zmieszać z błotem i rzucić sępom na pożarcie.

Ogólnie ....czemu masujesz swoją wartość czyimiś opiniami ?

Jak ktoś ma zobaczyć Twoje piękno , skoro sam go w sobie nie widzisz?

To jest jak z miłością ( może dlatego i jedno i drugie póki co Ci nie wychodzi ) póki siebie nie pokochasz, to innej osoby też nie pokochasz.

 

Na prawdę jak ktoś już słusznie zwrócił uwagę ,zastanów się , nad wagą Twojego problemu.... jakby nie było trzymasz przy " życiu " prawie setną stronę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owsik, ale tak właściwie, to o czym Ty chcesz jeszcze tutaj rozmawiać, skoro każdy, kto się z Tobą nie zgadza, to z definicji kłamca? Skoro już wszystko sam najlepiej wiesz, to czego jeszcze tu szukasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak widzą Cię DWIE KOBIETY!

Gdybym miała się przejmować ....dwoma facetami, tak jak TY tymi Dwoma...

To już chyba dawno powinnam się zmieszać z błotem i rzucić sępom na pożarcie.

Ogólnie ....czemu masujesz swoją wartość czyimiś opiniami ?

Jak ktoś ma zobaczyć Twoje piękno , skoro sam go w sobie nie widzisz?

To jest jak z miłością ( może dlatego i jedno i drugie póki co Ci nie wychodzi ) póki siebie nie pokochasz, to innej osoby też nie pokochasz.

 

Na prawdę jak ktoś już słusznie zwrócił uwagę ,zastanów się , nad wagą Twojego problemu.... jakby nie było trzymasz przy " życiu " prawie setną stronę .

Tak dwie to te co oceniał ktoś nie zależny plus to co mnie spotyka w życiu tysiące razy z byt nie w typie na randkę . Zobaczy moje piękno to takie głupie gadanie. Jak kobieta widzi na zdjęcia przystojnego to ocenia go jakiego przystojnego faceta niezależnie co on osobie myśli i na odwrót. Brzydal zawsze jest brzydalem nie ważne co osobie pomyśli. Ja osobie mogę myśleć, że jestem sułtanem jakiegoś kraju, ale realnie nim nie jestem. Można siebie nie nienawidzić,a i tak będziesz kochał i szanował pól świata. To co napisałeś to farmazony.

Ja tylko napisałem, że jest mi zle przez mój wygląd, bo wiecznie jestem nie w typie nie podobam się fizycznie. Nie potrzebuję negacji czegoś co jest faktem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owsik, ale tak właściwie, to o czym Ty chcesz jeszcze tutaj rozmawiać, skoro każdy, kto się z Tobą nie zgadza, to z definicji kłamca? Skoro już wszystko sam najlepiej wiesz, to czego jeszcze tu szukasz?

Nie każdy kto neguje moje zdanie jest kłamcą ty nim jesteś, bo zdradziłaś się jak potrafisz kłamać byle było po Twojemu tym sensem rozumowania, że bądźmy tylko kolegami to zupełnie coś innego niż zwykłe odrzucenie randki, takie samo jak nie jesteś w moim typie itp.

 

Powiem Tobie tak, że dla samego żalenia, bo z takim wyglądem i tak nic innego mi nie zostało, a ja już z pewnością nie piszę tutaj po to, by spotykać, się z zaprzeczaniem iż brzydota nie jest przeszkodą w moim życiu. Ponieważ mam na to multum dowodów, że jednak jest i nie mam zamiaru sobie zaprzeczać. Mam nadzieje, że ta odp. Ciebie satysfakcjonuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że bądźmy tylko kolegami to zupełnie coś innego niż zwykłe odrzucenie randki, takie samo jak nie jesteś w moim typie itp.
Gdzie coś takiego napisałam?

 

A popatrz teraz co Ty sam pisałeś napisałeś.. raz piszesz tak: JEŻELI KOBIETA CI MÓW PISZE BĄDŹMY TYLKO KOLEGAMI, TO CIE WŁASNIE OLEWA TO JEST KOSZ, ONA NIE MA ZAMIARU NIGDY SIĘ Z TOBĄ UMÓWIĆ NA RANDKĘ

 

a za chwilę piszesz tak:Właśnie z tym tekstem bądźmy tylko kolegami, bo bardzo dobrze wiesz co on znaczy dla kobiety, że to jest zazwyczaj kosz i oznacza odmówienie randki i wynika z wyglądu, szczególnie, gdy te słowa padają po obejrzeniu mojego zdjęcia.

 

Widzisz logiczną niekonsekwencję, w tym co sam piszesz? ( podkreślenie i pogrubienie moje)

Którą wersję, uważasz za "fakt", jakiego negacja jest kłamstwem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoją wersje kiedy się czepiałaś, że jak ja mogłem odmówić kobiecie koleżeństwa po takim tekście. Bądźmy tylko kolegami i dawałaś mocno do zrumieniania, że to inna sytuacja, bo to inna sytuacja niż inne rodzaje odmowy randki, bo przecież mnie nie zna. Według Ciebie powinienem czuć się szczęśliwy, że tak coś takiego mnie spotkało. Wmawiałaś, że jak mogę twierdzić, że nie miałem propozycji randek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, czyli nie wszystkie Cię całkiem olały, Ty je natomiast olałeś, bo chciały się zakolegować, a Ty byłeś desperatem, co mu chodziło od razu o randki i się jeszcze dziwisz, że ostatecznie też Cię olały... :silence:

Dobrze wiesz, że one mnie olały na starcie. Bo jeżeli kobieta mówi pisze tekst bądźmy tylko kolegami ewidentnie olewa faceta nie daje szansy na randkę dobrze to wiesz. A usilnie chciałaś mi udowodnić, że to prawie to samo co randka. Przystojniak na starcie nie słyszy takiego tekstu tylko kolega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×