Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

owsik,

Z Tobą być może jeszcze inny problem, niż ten, który tu deklarujesz...kobiety jeszcze bardziej niż brzydkich, niskich facetów, obawiają się frustratów...znałam kiedyś faceta, o podobnym wzroście co Ty, był dobre pół głowy, jak nie więcej, niższy ode mnie, do tego obiektywnie patrząc był dość brzydki, a nogi mi się miękkie robiły na jego widok...z żadnym frustratem, nawet przystojnym, nigdy mi się to nie zdarzyło. Myślę, że wiele kobiet ma podobnie.

Owsik, a próbowałeś startować dla odmiany, do kobiet od 175 w zwyż?

Szczególnie to widać jak chodzi o moją osobowość jak kobiety milkną po wysłaniu prze zemnie zdjęcia. Tak próbowałem i byłem za niski dla nich. ale o dziwo często gęsto jednak to moja twarz bardziej drażniła te kobiety, bo nawet parę mi to napisało, że bardziej chodzi im o moja brzydką, nie w typie twarz, a nie wzrost.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w pracy jest koleś wzrost poniżej 170 cm, otyły niezbyt ładny z grubymi szkłami a niedawno się ożenił i ma podobno całkiem ładną żonę , ale jest towarzyski i wydaje się być zadowolony z życia. Ja prezentuje się od niego fizycznie lepiej mam ponad 190 cm a dziewczyny nie miałem nigdy mimo poważnego wieku bo jestem nieśmiałym, zaburzonym życiowym nieudacznikiem, może Ty Owsik też nim jesteś a wygląd to tylko wymówka.

Tak podobno ma ładną żonę podobno istnieje Yeti. Tak się akurat składa, że raczej nie jestem nieśmiały, a już kiedyś to na pewno nie byłem. Teraz już bardziej po tych wszystkich porażkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, to skoro masz już na siebie patent, to czego oczekujesz od ludzi stąd? Jest jeszcze jedna droga, droga do Boga. On ma moc! Może oddaj mu się, a będzie Ci dane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, to skoro masz już na siebie patent, to czego oczekujesz od ludzi stąd? Jest jeszcze jedna droga, droga do Boga. On ma moc! Może oddaj mu się, a będzie Ci dane...

Nie wierzę w Boga, Bogów itp.

Niczego nie oczekuję, ja się żalem, bo i tak nic innego mi nie zostało, przegrałem życie z takim wyglądem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie to widać jak chodzi o moją osobowość jak kobiety milkną po wysłaniu prze zemnie zdjęcia.
No tak, ale jak Ty im wcześniej sam nawylewasz swoich żali, jaki to jesteś ohydny, to czego potem oczekujesz? że zaczną Cię niańczyć, jaki to Ty jesteś piękny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie to widać jak chodzi o moją osobowość jak kobiety milkną po wysłaniu prze zemnie zdjęcia.
No tak, ale jak Ty im wcześniej sam nawylewasz swoich żali, jaki to jesteś ohydny, to czego potem oczekujesz? że zaczną Cię niańczyć, jaki to Ty jesteś piękny?

Jejku, ale odwracasz kota ogonem. Dobrze wiesz o co mi chodzi normalnie pisze jest fajnie, do czasu wysłania zdjęcia.

Widzę, że ludzie mocno bronią się przed wnioskiem, że istnieją brzydcy ludzie, że często mają gorzej w życiu i że to jest prawda.

Nawet jakby pokazać milion niepodważalnych dowodów to i tak będzie próba udawania, że to nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, już Ci kiedyś to pisałem, weź się zainteresuj brzydkimi dziewczynami. Wiem że to cięzko bo sam tak nie potrafię ale skoro Ty jesteś brzydki to Twoja dziewczyna też może być i do tego gruba bo gruba to prawie to samo co niski facet. :mrgreen:

I jednak okazuje się, że dla takich kobiet większości jestem z byt nie w typie. Ten tekst nie jesteś w moim typie najczęściej pada z ust kobiet ja widzą mnie. Czy to na zdjęciu czy na żywo. Wręcz to zdanie mnie prześladuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, i co? nigdy nie wspominasz w tych "fajnych" rozmowach, że nie jesteś zbyt przystojny, a wszystkie kobiety, gdy widzą Twoje zdjęcie, to jak jeden mąż, przestają się nagle do Ciebie odzywać? Może nie jesteś po prostu fotogeniczny? dużo osób gorzej wychodzi na zdjęciach niż wygląda w rzeczywistości (są w ogóle gdzieś na forum Twoje zdjęcia?)

Ja wcale nie uważam, że wygląd w życiu nie jest ważny, wydaje mi się, że dość jasno to napisałam. Ty jako facet, zawsze możesz zaimponować kobietom intelektem, wiedzą, poczuciem humoru, kasą , czy czym tam, na co one lecą. I tak masz lepiej, niż brzydkie kobiety, bo kobiety to się praktycznie, tylko przez pryzmat wyglądu ocenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak interesowały się jedna na tysiąc brzydkich. W dodatku ich osobowość, głównie chodzi mi o zainteresowania, poglądy itp. Rozmotywały się z moim także nie miałem nawet jednego punktu zaczepienia.

 

Ktoś kiedyś mi doradził bym szukał muzułmanki, bo one tak nie patrzą na wygląd. Szukałem nawet kobiet z Afryki Płn, a wiele wysłanych wiadomości odezwało się parę bardzo brzydkich kobiet. Nawet jedna przeciętna się do mnie nie odezwała, nie pisząc już o atrakcyjnej. Mimo, że prawie każda z nich marzyła o mężu z Europy owszem koniecznie z muzułmaninem, ale to formalność. A ni jednej kobiecie na świecie się nie podobałem fizycznie. To właśnie znaczy brzydota to jest przegrana życia totalna porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, i co? nigdy nie wspominasz w tych "fajnych" rozmowach, że nie jesteś zbyt przystojny, a wszystkie kobiety, gdy widzą Twoje zdjęcie, to jak jeden mąż, przestają się nagle do Ciebie odzywać? Może nie jesteś po prostu fotogeniczny? dużo osób gorzej wychodzi na zdjęciach niż wygląda w rzeczywistości (są w ogóle gdzieś na forum Twoje zdjęcia?)

Ja wcale nie uważam, że wygląd w życiu nie jest ważny, wydaje mi się, że dość jasno to napisałam. Ty jako facet, zawsze możesz zaimponować kobietom intelektem, wiedzą, poczuciem humoru, kasą , czy czym tam, na co one lecą. I tak masz lepiej, niż brzydkie kobiety, bo kobiety to się praktycznie, tylko przez pryzmat wyglądu ocenia...

Oczywiscie, że nie wszystkie przestały pisać. Wspomniałem, tylko, że miałem takie sytuacje, ale nawet jak te, które odp. Twierdziły, że jestem nie w ich typie, rzadko, bo rzadko, ale niektóre pisały mi nawet, że jestem brzydki, Gdy na serio podrywałem nie wspominałem. W tym momencie to już tylko się żalem. Facet jeżeli jest bardzo brzydki to i tak będzie z byt nie w typie na randkę choćby rozbawił kobietę do łez, bo tak istotny jest uroda również u faceta wbrew wygadywanym opiniom. Jeżeli chodzi o zdjęcia to mam głownie bardzo dobrze zdjęcia, niektóre miałem nawet robione u profesjonalnego fotografa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, portale randkowe i inne tego typu to kiepski pomysł, ja sam miałem konta na kilku z nich i na sto moich zaczepek może z 3 odpowiedzi uzyskałem. Tam jednak liczy się głównie wygląd albo dobry bajer. Najlepiej poszuakć spośród znajomych czy znajomych znajomych choć np w moim wypadku jest problem bo ich za dużo nie mam i ogólnie samotnikiem jestem a nie wiem jak u ciebie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jestem już bardziej samotnikiem kiedyś to raz w tygodniu byłem ze znajomymi w barze w liceum i na początku studiów na dyskotece. Jednak nigdy nie spotkałem takiej kobiety, której bym się fizycznie spodobał, zazwyczaj było tylko nie jesteś w moim typie, możemy być tylko znajomymi itp.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, to już wszystkie kobiety na świecie Cię widziały?

Nie odpowiedziałeś mi na pytania ...Jak z tymi fajnymi rozmowami? "zabezpieczasz się" przed wysłaniem zdjęcia?

 

Oczywiscie, że nie wszystkie przestały pisać
Czyli jednak były takie, co Cię nie olały z powodu wyglądu?... Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odp Ci na to pytanie, nie marudziłem jak podrywałem, ale to nic nie dawało, bo i tak byłem nie w typie. Teraz już marudzę. Miałem na kilku portalach randkowych konta, które obejmowały cały glob i jakoś nie za bardzo mi odp kobiety. Łudzę się , że to taka specyfika tych portali, ale prawda jest taka, że do przystojnych kobiety pierwsze pisały. Oczywiście, że olały raczyły mi to napisać, że chodzi o wygląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego nie rozumiesz te co nie urwały zaraz rozmowy po zobaczeniu zdjęć odp., że nie ma mowy o randce, bo nie jestem w ich typie, nieliczne napisały, że jestem z byt brzydki. Pojedyncze napisały, że możemy się zakolegować, ale nic więcej dlatego o randce nie ma mowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, czyli nie wszystkie Cię całkiem olały, Ty je natomiast olałeś, bo chciały się zakolegować, a Ty byłeś desperatem, co mu chodziło od razu o randki i się jeszcze dziwisz, że ostatecznie też Cię olały... :silence:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, czyli nie wszystkie Cię całkiem olały, Ty je natomiast olałeś, bo chciały się zakolegować, a Ty byłeś desperatem, co mu chodziło od razu o randki i się jeszcze dziwisz, że ostatecznie też Cię olały... :silence:

Ale ty odwracasz kota OGONEM BYLE BYŁO BY PO TWOJEMU. JEŻELI KOBIETA CI MÓW PISZE BĄDŹMY TYLKO KOLEGAMI, TO CIE WŁASNIE OLEWA TO JEST KOSZ, ONA NIE MA ZAMIARU NIGDY SIĘ Z TOBĄ UMÓWIĆ NA RANDKĘ. Wiele kobiet nie ma zamiaru się nawet z Tobą kolegować, a nawet jak chcą to co z tego nie szukałem wśród nich koleżanek. PRZYSTOJNY ZAWSZE JEST NA RANDKĘ nie JEST JAKOŚ TYLKO KOLEGĄ. Zawsze się szuka dziury w całym byle by udowodnić, że to winna brzydkiego, bo przecież brzydki facet, ma łaskawie się cieszyć i skakać do góry, bo kobieta z którą się chciał umówić rzuciła mu ochłap, że może być jej kolegą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

urody też sie nie wybiera więc niema co ubolewać i sie katować

 

Ale przez brak wyglądu się cierpi. Brzydota często odbiera szanse na miłość związek. Czyli dość istotne kwestie w życiu człowieka. Dlatego czuję, że przegrałem życie, bo ja też chcę mieć szanse, a nie być wiecznie nie w typie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, kto Ci takich głupot nagadał? Jak facet wywija się kijem na kobietę, która mu powiedziała, że nie chce z nim iść na randkę, tym samym dowodzi, że mu na tej kobiecie tak naprawdę nie zależało, a na zaspokojeniu jego desperackich pragnień. I Ty się jeszcze dziwisz takiej kobiecie, że nie chce być Twoim antidotum na życiową frustrację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, kto Ci takich głupot nagadał? Jak facet wywija się kijem na kobietę, która mu powiedziała, że nie chce z nim iść na randkę, tym samym dowodzi, że mu na tej kobiecie tak naprawdę nie zależało, a na zaspokojeniu jego desperackich pragnień. I Ty się jeszcze dziwisz takiej kobiecie, że nie chce być Twoim antidotum na życiową frustrację?

Czemu się tego tak uczepiłeś? Napisałem tylko, że było parę kobiet, które zamiast brzydki napisały mi kolega sens tego był ten sam, a to, że się nie chciałem z nimi kolegować. Mam do tego prawo z kim się chcę zaznajomić, łaski nie potrzebuję. Na nikogo kijem nie wywijałem. Ty naprawdę starasz się udowodnić, że brzydcy sami sobie są winni, bo dostają propozycje nie do odrzucenia.

Bądźmy tylko kolegami oznacza, nie podobasz mi się nie ma mowy o randce.

Pewnie brzydki ma zawsze chodzić uśmiechnięty wyprostowany cieszyć się, że laska mu rzuca ochłap. Nie wolno mu się żalić, ma udawać, że wszystko jest ok. Jak dostaje kosza to ma się samo oszukiwać i mówić sobie, że to nie przez wygląd. Do przystojnych nie padają te za rzuty oni mogą się umawiać odmawiać itp. Tylko brzydcy mają być wiecznie na,, tak".

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×