Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie też kiedyś wysiadł dźwięk, po czym okazało się, że to wirus i trzeba było od nowa całe oprogramowanie instalować. To tak na pocieszenie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też kiedyś wysiadł dźwięk, po czym okazało się, że to wirus i trzeba było od nowa całe oprogramowanie instalować. To tak na pocieszenie. :)

Właśnie kombinuję, do tego panel sterowania nie chce mi się odtworzyć, jakiś demon siedzi w tym systemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może przeskanuj komputer, chociaż jak już są takie straty, to skanowanie może nic nie dać, ale zawsze dobrze byłoby spróbować. Jak nie wyjdzie, to tylko zmiana oprogramowania już chyba będzie wchodzić w grę. Tak to jest, jak się wchodzi na podejrzane strony, że później syfu z komputera nie można się pozbyć, dlatego ja teraz jestem trochę ostrożniejsza. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie na żadne podejrzane strony nie wchodzę mam antywirusa, ale to mi się stało zaraz po aktualizacji oprogramowania.

Próbowałam przywrócić system do dzień przed, nic nie udało, uruchomianie także nic nie pomogło, wina systemu. Chyba postawię od nowa system : /

Albo jeszcze utworze na systemie nowe konto użytkownika, może pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, ja też miałam antywirusa, a system wtedy przeskanowałam chyba trzema antywirusami i nic. Czasami coś się przedostanie i zonk. A mówiąc o podejrzanych stronach, miałam na myśli również filmy z youtuba. Np. z filmików dla fetyszystów wstawianych przez portale można czasem coś złapać. :( Tak więc nie trzeba nawet specjalnie się starać, żeby jakieś cholerstwo przedostało się na komp. Teraz mam antymalware, bardziej kompleksowy, aczkolwiek też nie gwarantuje stuprocentowego bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, ja też miałam antywirusa, a system wtedy przeskanowałam chyba trzema antywirusami i nic. Czasami coś się przedostanie i zonk. A mówiąc o podejrzanych stronach, miałam na myśli również filmy z youtuba. Np. z filmików dla fetyszystów wstawianych przez portale można czasem coś złapać. :( Tak więc nie trzeba nawet specjalnie się starać, żeby jakieś cholerstwo przedostało się na komp. Teraz mam antymalware, bardziej kompleksowy, aczkolwiek też nie gwarantuje stuprocentowego bezpieczeństwa.

Właśnie z tymi programami tak jest. Nie gwarantują 100% bezpieczeństwa komputera. : (

No cóż idę kombinować dalej, może coś z tego wyjdzie. Ale problem sam się rozwiąże, bo czasami tak jest. Albo pomyślę i może coś wymyślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Debile którzy mają się za lepszych od innych , którzy swoją żenującą głupotę uważają za rodzaj kreatywności z której muszą być dumni, a cały świat powinien to wychwalać i oczywiście brać przykład. Wkurzają mnie tacy idioci co to wpieprzają się do związku z całą tą swoją debilną teorią "młodość - wyszaleć się - nachlać /zajarać - i-uj-wie-co-jeszcze", szargając czyjeś nerwy ....

A wkurvia jeszcze bardziej ten pomniejszy debil który daje się takiemu ciulowi opętać i patrzy w niego jak w zaczarowany obrazek z Częstochowy, w poszukiwaniach cudu bądź postaci Samego Boga, który gromkim głosem ,oznajmi jak wielce jest rad z jego poczynań ....

 

!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×