Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak zatrzymać czas?


ekstraktzaloesu

Rekomendowane odpowiedzi

A skądże! Właśnie kupiłam sobie nową michę w Biedronce, bo była na promocji :lol: Mam przesłać fotę :roll: ?

Nadal nie chce mi się wierzyć, że zamiast wejść do wanny czy pod prysznic myjesz się w misce :bezradny: A jeśli tak to po co?

To przecież oczywiste, że to był żart... chociaż ziarno prawdy w tym jest. Od jakiegoś czasu nawala mi piecyk gazowy ( zapala się, jak mu się podoba, czyli przeważnie po 1

w nocy :pirate: ) i w związku z tym jestem zmuszona myć włosy na misce i spłukiwać wodą z czajnika :mrgreen:

Ale prysznic biorę normalnie ( oczywiście w koszulce! ) o tej 1 ;) Natomiast z włosami nie ryzykuję, bo wolę mieć wcześniej umyte. Zagadka wyjaśniona!

 

na priva nie da się wstawić zdjęcia jako załączniku
Chcesz mojego maila? :mrgreen:

A jesteś wolny :lol: i przy okazji aseksualny?

 

Poza tym pierwsze słyszę, żeby wysyłać obcym facetom zdjęcia...
Sama chciałaś zamieścić je na forum, a tutaj zobaczyłoby je znacznie więcej obcych facetów...

Ej, no... nie przeinaczaj mojej wypowiedzi :nono: Ja tu wstawiałam wyłącznie grzeczne fotki :pirate: ( zresztą innych nie posiadam :bezradny: )

 

Ty też idź spać, a jutro się ubierz, bo ma być zimno
W domu mam ciepło :mrgreen:

Dobra, ale przecież z domu wychodzisz... podobno jesteś bardzo aktywny... aż Ci czasu brakuje na wszystkie pasje!

 

Pozdro aloesik :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu nawala mi piecyk gazowy ( zapala się, jak mu się podoba, czyli przeważnie po 1 w nocy :pirate: ) i w związku z tym jestem zmuszona myć włosy na misce i spłukiwać wodą z czajnika :mrgreen:

 

 

Następnym razem jak będziesz chciała głowę umyć to przestaw w domu wszystkie zegarki na godzinę 1. Może się piecyk nie połapie że to przekręt jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie chce mi się wierzyć, że zamiast wejść do wanny czy pod prysznic myjesz się w misce A jeśli tak to po co?
Myjąc się w misce można zaoszczędzić sporo wody.

 

Od jakiegoś czasu nawala mi piecyk gazowy
Chyba żartujesz. Mnie też niedawno piec zaczął się psuć :shock:

 

A jesteś wolny i przy okazji aseksualny?
Wolny jestem, ale aseksualny? Skąd taki pomysł?

 

Dobra, ale przecież z domu wychodzisz... podobno jesteś bardzo aktywny... aż Ci czasu brakuje na wszystkie pasje!
Większość wymienionych przeze mnie rzeczy można robić w domu. Poza tym chyba trochę niejasno się wyraziłem. Chodzi o to, że chciałbym robić wszystkie te rzeczy w miarę systematycznie i jak najlepiej, ale uczucie frustracji nie pozwala mi oddać się nawet jednemu z tych zajęć należycie, tak jak bym naprawdę chciał. Z domu oczywiście wychodzę, choć nie na tyle, na ile byłoby to dla mnie zdrowe :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez ogromną większość życia byłem przekonany że niema na świecie bezpiecznego miejsca... i wszystko wokół potwierdzało tą teorię :( aż któregoś dnia ,na terapii grupowej, doświadczyłem czegoś b. niezwykłego - myliłem się - jest takie miejsce! : w ramionach drugiej osoby :smile:

Ja mam tak ,że gdy tulę dziewczynę albo kobietę ( zwykły przytulas ) to odczuwam wszystko i przenoszę się do tego bezpiecznego miejsca ,czasem zamykam oczy - właśnie wtedy zatrzymuje się czas... ,zatrzymują się wskazówki zegarów...

 

Wiem że dziwnie to brzmi ale musiałem się z Wami podzielić tym moim odkryciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo przynajmniej go spowolnić. Już prawie czwarta, a jeszcze tyle rzeczy chciałoby się zrobić...

 

Hahahahhahahaha...

Co do całkowitego zatrzymania - polecam poniższe 4 metody (każda tak samo skuteczna! %21laugh.gif )

 

samob%C3%B3j.jpeg

 

A jeśli idzie o spowalnianie samo.... hmmmm.... no to chyba tradycyjnie, co?..... %21laugh.gif

 

kielonek.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powietrzny Kowal, nie powiedziałbym, że tak samo. Próba zażycia tabletek może doprowadzić do nieodwracalnych zmian w mózgu. Nieumiejętne zawiśnięcie na sznurku spowodować niedotlenienie tego narządu, w efekcie czego również można stać się warzywem. Podcięcie żył jest ponoć bardzo bolesne. A by strzelić sobie w głowę, trzeba mieć broń :/ Picie już przerabiałem i to też mi nie służyło. Ale dobrze kombinujesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie chce mi się wierzyć, że zamiast wejść do wanny czy pod prysznic myjesz się w misce A jeśli tak to po co?
Myjąc się w misce można zaoszczędzić sporo wody.

Czyżby pragmatyk?

 

Od jakiegoś czasu nawala mi piecyk gazowy
Chyba żartujesz. Mnie też niedawno piec zaczął się psuć :shock:

No, co Ty powiesz :105: A mnie właśnie przed chwilą odpalił i umyłam włosy jak cywilizowany człowiek :yeah:

 

A jesteś wolny i przy okazji aseksualny?
Wolny jestem, ale aseksualny? Skąd taki pomysł?

A no bo wiesz... pół forum wie, że ja szukam tu aseksa :mrgreen: Ale może Ty jeszcze o tym nie wiesz, że nim jesteś :roll:

 

Dobra, ale przecież z domu wychodzisz... podobno jesteś bardzo aktywny... aż Ci czasu brakuje na wszystkie pasje!
Większość wymienionych przeze mnie rzeczy można robić w domu. Poza tym chyba trochę niejasno się wyraziłem. Chodzi o to, że chciałbym robić wszystkie te rzeczy w miarę systematycznie i jak najlepiej, ale uczucie frustracji nie pozwala mi oddać się nawet jednemu z tych zajęć należycie, tak jak bym naprawdę chciał. Z domu oczywiście wychodzę, choć nie na tyle, na ile byłoby to dla mnie zdrowe :/

Czyli mamy jeszcze coś wspólnego, no no :lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powietrzny Kowal, nie powiedziałbym, że tak samo. Próba zażycia tabletek może doprowadzić do nieodwracalnych zmian w mózgu. Nieumiejętne zawiśnięcie na sznurku spowodować niedotlenienie tego narządu, w efekcie czego również można stać się warzywem. Podcięcie żył jest ponoć bardzo bolesne. A by strzelić sobie w głowę, trzeba mieć broń :/ Picie już przerabiałem i to też mi nie służyło. Ale dobrze kombinujesz :D

 

Sękja Ekstazo z Aloesu! (od razu widać, że bardzo bardzo przonny chłopak!) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ekstraktzaloesu, czy mi się wydaje, czy założyłeś koszulkę ?
Nie wydaje Ci się. Zrobiłem to specjalnie dla Ciebie :105:

 

Myjąc się w misce można zaoszczędzić sporo wody.

 

Czyżby pragmatyk?

Tak naprawdę to nie jestem zbyt oszczędny, napisałem tylko, że tak można :lol:

 

Chyba żartujesz. Mnie też niedawno piec zaczął się psuć

 

No, co Ty powiesz

Naprawdę, dziwny zbieg okoliczności, co?

 

A no bo wiesz... pół forum wie, że ja szukam tu aseksa
Ale po co Ci ktoś taki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie może to trwać wiecznie,

skąd wiesz? -przecież czas się zatrzymał ;)

 

Powietrzny Kowalu :mrgreen: -odnośnie tej metody z dolnego twojego zdjęcia -ciągle widuje na ulicy takich co jej nadużywali - robili to za często, przez kilka ,kilkanaście lat i zamienili sie w zwierzęta...

Ja lubię zwierzęta ale na takie zwierzęta to nawet nie chce mi sie patrzeć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żartowałem ZZZZZZZZzzzzzzzzzzzz i w opcji pierwszej, i w drugiej.... :D

Z ilości wpisów widzę, że jesteś novy/nova, więc jeszcze pewnie nie wiesz, że nie jestem do końca normalny... %21laugh.gif

A co do przemian?..... zwierzęta to nie ludzie i odwrotnie ;) (nawet chyba dobrze, że poza zmyślnymi personifikacjami taka opcja w realu nie istnieje :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ekstraktzaloesu, czy mi się wydaje, czy założyłeś koszulkę ?
Nie wydaje Ci się. Zrobiłem to specjalnie dla Ciebie :105:

Nie mogę, tyle zachodu specjalnie dla mnie :oops::oops::oops: I teraz się musisz grzać biedaku :pirate:

Doceniam poświęcenie... fajnie byłoby kogoś takiego kiedyś mieć ;)

Ale zdradź mi, czy znalazłeś podobne zdjęcie czy to jakaś obróbka techniczna?

 

Tak naprawdę to nie jestem zbyt oszczędny, napisałem tylko, że tak można :lol:

A, to super... bo żadne skrajności nie są wskazane ;)

 

A no bo wiesz... pół forum wie, że ja szukam tu aseksa
Ale po co Ci ktoś taki?

Co za pytanie... fajnie byłoby mieć faceta choć w części podzielającego moje poglądy i obawy ;) I przy okazji mieć czas na rozwijanie się w innych obszarach :mhm:

 

A tak nawiasem mówiąc, to od razu bardziej komfortowo się czuję, jak jesteś ubrany :mrgreen: A tu lato się zbliża wielkimi krokami :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie chce mi się wierzyć, że zamiast wejść do wanny czy pod prysznic myjesz się w misce A jeśli tak to po co?
Myjąc się w misce można zaoszczędzić sporo wody....

Dziwny pogląd.

Czyli jeśli naleję do mycia 2 litry wody do miski lub te same dwa litry do wanny, to miska pozwoli mi na oszczędność wody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też znam ludzi, którzy myją się w misce, żeby zaoszczędzić, takie czasy. Jak masz wylać niezliczoną ilość wodą pod prysznicem, to oszczędniej jest nalać do miski i wtedy się umyć. Albo żeby było jeszcze bardziej oszczędnie, umyć się w zimnej lub ewentualnie trochę podgrzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NN4V, miska ma określoną pojemność i to Cię w pewnym sensie limituje, a pod prysznicem takiej kontroli nie masz ( no, chyba, żebyś miał bezpośrednio nad głową zainstalowany wodomierz ;) )

 

Ale dementuję plotki, że myję się w misce... to była sytuacja podyktowana psującym się piecykiem i dotyczyła wyłącznie włosów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×