Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Steviear, czyżby Game of Thrones?

Detektywmonk, ależ to fantastyczne, ta dziewczyna z busa, chciałabym, żeby i mnie spotkało coś takiego... Że sprawiłabym komuś radość, siadając niechcący na kolanie :D hmm...

 

A mnie dziś sprawiło radość to, że zripostowałam kobiecinie tak, jak na to zasłużyła, grzecznie, ale nie dałam zrobić z siebie ofiary, jak to mam w zwyczaju ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steviear, czyżby Game of Thrones?

Detektywmonk, ależ to fantastyczne, ta dziewczyna z busa, chciałabym, żeby i mnie spotkało coś takiego... Że sprawiłabym komuś radość, siadając niechcący na kolanie :D hmm...

 

A mnie dziś sprawiło radość to, że zripostowałam kobiecinie tak, jak na to zasłużyła, grzecznie, ale nie dałam zrobić z siebie ofiary, jak to mam w zwyczaju ;)

Się wie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj sprawilo mi radość to, ze przyszla listem poleconym nowa karta bankomatowa. Stara zastrzegłam, mimo ze wcale jej nie zgubiłam tylko przez 3 godziny lezala w samochodzie kolegi. No i moja wyobraznia podsunela mi strrrraszliwe scenariusze jak zostaję oglocona z oszczednosci. ( Dosc skromnych, ale zawsze to cos :mrgreen: )

Dopiero po paru dniach ochlonelam i zdałam sobie sprawę, ze moje lęki były dość absurdalne.

Może nie trzeba było jej zstrzegac??

Ale gdybym jej nie zastrzegla to oka bym nie zmruzyla :roll: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×