Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kącik gracza


chory

Rekomendowane odpowiedzi

ben rei, przyznam, że trochę śledziłam tą produkcję i nawet moi znajomi mają tam największy polski klan. Z perspektywy grania drużynowego wygląda to całkiem nie źle, a i fun podobno też przedni, a to chyba najważniejsze. Plany co do całej gry mieli wyczepiste no, ale na planach się skończyło. Z ciekawostek takich dodam, że większość dźwięków użytych w grze były nagrywane w Czarnobylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blah!, Metro 2033 to nie survival, to liniowy fps z single player jedynie, łączy je nieco tylko depresyjny klimat wyobcowania, w ogóle to już by sobie dali spokój z tymi survival sandboxami w wiecznych fazach alfa, beta z early accesem, które może w ogóle nie zostaną skończone albo każdemu się znudzą do tego czasu, klonów DayZ są już chyba dwa- H1Z1 i coś jeszcze, a może nawet więcej tylko nie znam. A te zombie są tam tak beznadziejnie zrobieni, że równie dobrze mogli dać kurczaki, w H1Z1 widziałem, że to bardziej biegający zakażeni, tyle, że tak biegają, że cała zgraja cię nie dopadnie jak będziesz sobie truchtał i eksplorował póki się nie zatrzymasz, wtf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej lubię gry planszowe i figurkowe, choć i na komputerze chętnie pogram. Tematyka głównie historyczno-wojenna, aczkolwiek nie jest to wymóg konieczny. Ostatnio najczęściej grałem w "Posiadłość szaleństwa", całkiem sympatyczna gra (Cthulu itp.).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to Survarium to taki crap, że pochrzaniły mu się pliki i nawet się ponownie instalnąć nie chce przez Steam'a, nie wiem tylko czy to kiepskie synchro ze Steamem bo zrobione jakieś 2 tyg. temu a o tempie pracy Ukraińców pisałem, czy też serwery są w Donbasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie nietypowe pytanie. Widział ktoś może w jakimś wiekszym sklepie sam adapter pc do pada bezprzewodowego od x360? Nie chce mi się zamawiać przez neta a na ślepo po sklepach nie będę jeździł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewiarygodne, Codemasters w końcu poszło po rozum do głowy i stworzyli grę na wzór starych dobrych Colin McRae Rally, jeździłbym gdybym miał kierownicę i grafikę

[videoyoutube=fD8DruhWgPE][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dirt Rally powiadasz? zapowiada się naprawdę ciekawie

chyba się na to skuszę jak wyjdzie

a poza tym obecnie popykowuję w neverwinter online. nie jest to pay 2 win

póki co fajnie się gra

no i czekam na ever quest next. ale będę budował. o kurczę, ale się zapowiada :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas gram w Hearthstone. Jest to gra karciana w internecie. Konto ma już 30 000 000 osób. Liczba graczy niekoniecznie ma znaczenie, ale tutaj robi wrażenie. Generalnie gra ma oddźwięk w społeczności graczy. Fajnie czasem pograć w coś, co jest na monitorach wielu ludzi na całym świecie. Taka gra żyje. W przeciwieństwie do jakiś pikselowatych gier z przełomu 80/90. Kiedyś próbowałem takie odświeżać i wrażenie było straszne. Nie wiem co bardziej straszyło, piksele, czy właśnie poczucie opuszczenia. Gra, która kiedyś była hitem, świat który był zamieszkany, nagle zaczyna straszyć duchami naszych wujków i starszych kuzynów.

 

Czytam również CD-Action. Newsy z początku gazety rzadko do mnie przemawiają, bo to w większości nazwy własne i mało co to komu mówi. Zapowiedzi są ciekawsze, z tym, że rzadko oczekuję niecierpliwie na jakąś grę. Bo przecież wyszło już tyle gier na PC, że niecierpliwie czekać na jeszcze więcej to typowe życiowe nienasycenie i podejście: starsi ludzi do domu starców. :-) Recenzje są już bardziej konkretnie napisane, autorzy sami przyznają, że nie silą się na obiektywizm.

 

No i nad tą rzeczą się zastanawiam, czy recenzent w gazecie to osoba o wysublimowanym guście, znająca się na temacie i mająca prawo dyktować gusta. Nie jakiś zwykły pisarzyna, a pan Redaktor. Czy właściwie to taki typowy gracz, co gra głównie dla zabicia czasu, ale mu się poszczęściło i pisze teraz dla gazety. Więc czy gry to taka rzecz, gdzie można się znać na sprawie? Znacie mem "typowy Janusz"? To o kimś takim, co myśli że zna się na wszystkim, na polityce, piłce, motoryzacji. Czy recenzenci nie mają coś z tego Janusza w sobie? Bo przecież łatwo narzekać na kolor obudowy X-Boxa, nietypowe sterowanie, czy długość rozgrywki. Natomiast trudniej taką grę stworzyć, sam kiedyś próbowałem zrobić swoją grę i wiem że to niełatwe.

 

Z resztą mam dość poważny problem, czytając wspominanie teksty w CD-Action nie robię tego w celach użytkowych. A po to jest chyba ta gazeta. Czytam z sentymentu do czasów, gdy sam interesowałem się grami i była to ważna część mojego życia. Do tego próbowałem ćwiczyć zdolność czytania ze zrozumieniem oraz pamięć na tych gazetach, bo stanowiły do tego praktyczny materiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieci bogatych rodziców i geeki :] w ogóle nie czaję tej podniety Wiedźminem, grałem ze 2 h w dwójkę, która też była słabo zoptymalizowana i wynudziłem się totalnie, widziałem trochę gameplay'u z 3 i dla mnie to wygląda jak podszlifowany poprzednik z podobno otwartym światem (pewnie tylko trochę otwartym), w ogóle walka mieczem ssie i chyba nikt jeszcze w żadnej grze nie zrobił jej sensownie, może w Chivalry gdyby nie zbyt szybkie nierealistyczne tempo walki tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko dla jednej gry jestem gotów złamać moje postanowienie - zero grania, które realizuje od kilku miesięcy. tą grą jest GTA V

ale najpierw musiałbym kupić nowego kompa, czyli wydać ponad tysiaka, to mnie jeszcze hamuje.

z serią gta jestem od pierwszej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×