Skocz do zawartości
Nerwica.com

FLUOKSETYNA(Andepin, Bioxetin, Fluoksetyna EGIS, Fluoxetin Polpharma, Fluoxetine Aurovitas/ Vitabalans, Fluxemed, Seronil)


shadow_no

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

241 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      155
    • Nie
      69
    • Zaszkodziła
      37


Rekomendowane odpowiedzi

Ja praktycznie po fluoksetynie nie mam zadnych ubocznych tak jak pisalem wczesniej dobrze spie czuje sie w miare naturalnie, przeszedlem odrazu z escitalopramu po ktorym czulem sie fatalnie i zero dzialania przeciwlekowego, a fluoksetyna wprawia mnie jak narazie w stan takiego uspokojenia:) 2 dni bralem 10 mg a od 14 dni biore 20 mg. Chyba jestem ewenementem bo chcialem po niej schudnac a ciagle czuje głod . po to zmienilem z wenli. Ale nie wiem ktora dawka zmniejsza apetyt i powoduje chudniecie Jak myslicie? Kiedy mozna dawke podniesc do 40 mg? Jedyne uboczne to czasem mdłości noi po poludniu czuje niedosyt dawki czuje tak jakby odstawienne :D Mdlosci i bol glowy:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

click88 jak brałam 20 mg też miałam ogromny apetyt. Kilka dni biorę 20 mg do śniadania i 10 mg po południu i już czuję spadek apetytu. Chociaż nie jestem pewna czy to przez Seronil, bo zaczęłam też brać Xanax.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mial ktos problemy z oddychaniem po fluo??

 

Ja mam taki ciezki oddech. Ale nie wiem czy to po fluo czy po innych tabsach.

 

Ciężki oddech, to chyba dobre określenie. Ja tak właśnie miałam. Po zwiększeniu dawki przez dwa dni było tak samo.

Na szczęście przeszło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fluoksetyna generalnie stosowana tez jest w leczeniu otylosci w USA i Anglii wiec dziwie sie ze mam zwiekszony apetyt

 

W dużych dawkach 60-80mg jest przepisywana chorym na bulimię i wtedy redukuje apetyt. Na niskich i średnich dawkach jadłem jak zwykle a nawet trochę więcej, utyłem ze 2-3 kg. Ma ktoś doświadczenia z dużymi dawkami na depresję? Bo niemal wszyscy biorą 20-40mg a ja dopiero na 60mg coś lekko poczułem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, Calkiem dobrze. Jeszcze ze 2 miesiace temu z lozka nie wstawalem, ciagle doly, natrectwa mysli. Teraz tego nie ma, nie chodze zdolowany. Dopiero po 2-3 miesiacach zaczyna sie cos dziac - przynajmniej tak bylo w moim przypadku gdy wszedlem na 60mg zaczelo byc coraz lepiej i lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×