Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Wenlafaksyna ty jesteś jak zdrowie ile cię trzeba cenić ten tylko się dowie... kto cię odstawił :-)

Kto Cię odstawił ten wie co stracił :D

 

-- 16 maja 2015, 14:18 --

 

Mi jednak lekarz zalecil 225. Jak sobie radziciebz serduszkiem bijacym troche szybciej?

Don't panic ;) to normalne po wenli ;)

 

-- 16 maja 2015, 14:19 --

 

Ale dostałem speeda po wenli :D czuje się jak Bog :D KOCHAM WENLE <3

 

-- 16 maja 2015, 14:26 --

 

Nigdy w życiu nie miałem tyle energii :D

 

-- 16 maja 2015, 14:26 --

 

chyba już dostałem tej hipomanii :D ;P

 

-- 16 maja 2015, 14:30 --

 

Kofeina chyba nie jest już mi potrzebna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, Hipomania jak się patrzy :D

 

Ja dzis się zle czuje ,dół totalny i wszystko mnie denerwuje :( Mam nadzieje,ze to chwilowy spadek formy emilk, podziel się ta hipo ;) ,przydałaby mi się dzis.

 

-- 16 maja 2015, 14:50 --

 

Emilk czyli nie przwjmowac sie bijacym serduszkiem tylko żyć?

 

-- 16 maja 2015, 14:55 --

 

Jak tak sobie siedze i widze ze mi klatka piersiowa razem z brzuchem sie inosi to denerwuje

 

Rozumiem Cię ,jak serducho szybciej bije to zaczynamy mieć lęki i nad tym"nakrecaniem", nerwami nie jesteśmy w stanie zapanować,przynajmniej ja tak mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emilk czyli nie przwjmowac sie bijacym serduszkiem tylko żyć? Postaram sie, a jak nie zejde do 185.5

 

-- 16 maja 2015, 14:55 --

 

Jak tak sobie siedze i widze ze mi klatka piersiowa razem z brzuchem sie inosi to denerwuje

Emilk czyli nie przwjmowac sie bijacym serduszkiem tylko żyć? Postaram sie, a jak nie zejde do 185.5

 

-- 16 maja 2015, 14:55 --

 

Jak tak sobie siedze i widze ze mi klatka piersiowa razem z brzuchem sie inosi to denerwuje

staraj sie o tym nie myslec,bo nakrecanie jest najgorsze ;) jakies zajecie i bedzie dobrze ;)

 

-- 16 maja 2015, 16:06 --

 

emilk, Hipomania jak się patrzy :D

 

Ja dzis się zle czuje ,dół totalny i wszystko mnie denerwuje :( Mam nadzieje,ze to chwilowy spadek formy emilk, podziel się ta hipo ;) ,przydałaby mi się dzis.

 

-- 16 maja 2015, 14:50 --

 

Emilk czyli nie przwjmowac sie bijacym serduszkiem tylko żyć?

 

-- 16 maja 2015, 14:55 --

 

Jak tak sobie siedze i widze ze mi klatka piersiowa razem z brzuchem sie inosi to denerwuje

 

Rozumiem Cię ,jak serducho szybciej bije to zaczynamy mieć lęki i nad tym"nakrecaniem", nerwami nie jesteśmy w stanie zapanować,przynajmniej ja tak mam.

Cytrynko o jaka dawke bierzesz i jak długo ? chodz to Ci dam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mi cala euforia minela i znowu jest obojetnie ale ze wzgledu na to ze bawie sie kratomem znowu od paru dni , ale co ciekawe zmienilem sie :

- kiedys agresywny, wybuchowy, teraz spokojny

-kiedys wrogi do ludzi, teraz totalnie obojetny mam na nich wyjebane ale nie w negatywnym znaczeniu tego slowa, poprostu dla mnie LUDZIE NIE ISTNIEJA

- zaczalem wpierd... slodkie, glownie batony kokosowe w ilosci hurtowej juz od paru tyg, wczesniej nie jadlem wogole slodkiego

Ten lek napewno nie zresocjalizuje mnie ze spoleczenstwem. Ludzi traktuje jak jakies roboty (dzialaja schematami), cos na pograniczu fantastyki a realizmu. Nie wiem czy depersonalizacja mi sie nie zalaczy albo co gorsze schizofrenia. Na dzien dzisiejszy czuje sie wyprany z emocji, ale to dobrze , lepiej byc na ZERO niz zyc z bolem .

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D Biorę 150,ok 5 miesięcy,ale dlugo się rozkrecala tym razem,pelna poprawa i stabilne ,dobre samopoczucie odczułam dopiero po 3 miechach,wcześniej,były dni ,dobre i potem spadek nastoju przez jakiś czas i tak w kolko.

no to ja teraz tak mam wachania nastrojów ale ogolnie jestem bardzo zadowolony ;)

 

-- 16 maja 2015, 21:48 --

 

Hej. Mi cala euforia minela i znowu jest obojetnie ale ze wzgledu na to ze bawie sie kratomem znowu od paru dni , ale co ciekawe zmienilem sie :

- kiedys agresywny, wybuchowy, teraz spokojny

-kiedys wrogi do ludzi, teraz totalnie obojetny mam na nich wyjebane ale nie w negatywnym znaczeniu tego slowa, poprostu dla mnie LUDZIE NIE ISTNIEJA

- zaczalem wpierd... slodkie, glownie batony kokosowe w ilosci hurtowej juz od paru tyg, wczesniej nie jadlem wogole slodkiego

Ten lek napewno nie zresocjalizuje mnie ze spoleczenstwem. Ludzi traktuje jak jakies roboty (dzialaja schematami), cos na pograniczu fantastyki a realizmu. Nie wiem czy depersonalizacja mi sie nie zalaczy albo co gorsze schizofrenia. Na dzien dzisiejszy czuje sie wyprany z emocji, ale to dobrze , lepiej byc na ZERO niz zyc z bolem .

pzdr

Nie strasz,brzmi to taK jak byś brał Paro a nie wenle hmm,moze przez tego kratoma cos jest nie tak.

 

-- 16 maja 2015, 21:50 --

 

cytrynka84,

Zapraszam do mnie na kuracje hipomaniowa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest coś takiego, że nawet jak staram sie czytac ksiazke to po pół godziny już jestem zmeczony tym napieciem ze musze sie polozyc. Nie no nie ma co filozofowac. 225 to juz bardzo duza dawka. Wy bierzecie mniej i wam sluzy. Nic sie nie stanie jak zmniejsze o te 37,5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest coś takiego, że nawet jak staram sie czytac ksiazke to po pół godziny już jestem zmeczony tym napieciem ze musze sie polozyc. Nie no nie ma co filozofowac. 225 to juz bardzo duza dawka. Wy bierzecie mniej i wam sluzy. Nic sie nie stanie jak zmniejsze o te 37,5.

Zmęczony jesteś nakręcaniem się,biorąc taką dawke powinienes mieć duzo energii,ale dlaczego tak nie jest hmmmm,długo bierzesz wenle ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na co zmienic ten lek juz wszystko bylo jakis dobry tlpd mozecie polecic

A dlaczego chcesz zmieniac wenle ?

 

-- 17 maja 2015, 13:21 --

 

Dzisiaj u mnie nie jest tak kolorowo jak wczoraj,senny jestem i troszke nastrój spadł,no ale jutro ruszam z 75 mg ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jejku emilk piszę Ci że mi idzie w napięcie, somatykę. Jak tak piszę to mi uwierz na słowo, a nie mi piszesz co powinienem mieć. :-) wenle biore gdzies 5 miesiac.

Hmmm 5 miesiac to juz dlugo,wczeniej bylo lepiej czy nie bardzo ? Nie no wierze Ci,ja dzisiaj zdecydowanie gorzej się czuję niż wczoraj,takie skoki mam raz lepiej raz gorzej,ale to dopiero początek zobaczymy jak sie rozkreci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta wenla ma wlasnie takie skoki, raz jest zajebiscie raz nijako raz do dupy. Tak sobie dzisiaj myslalem i doszedlem do wniosku ze gdyby nie to ze moi rodzice zyja to bym sie z Wami mogl pozegnac. Poczekam wiec i wtedy do nich dolacze. pzdr

Dodam ze wenla zmienila jeszcze :

-moge chodzic w tej samej koszulce 3 dni, kiedys codziennie inna

-wlosy kiedys scinalem itp, teraz mi rosna i rosna i mam wyjebane

-jakis pryszcz wyskoczyl wkur... sie, teraz wyjebka na maxa

-w robocie przysypiam i mam wyjebane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta wenla ma wlasnie takie skoki, raz jest zajebiscie raz nijako raz do dupy. Tak sobie dzisiaj myslalem i doszedlem do wniosku ze gdyby nie to ze moi rodzice zyja to bym sie z Wami mogl pozegnac. Poczekam wiec i wtedy do nich dolacze. pzdr

Dodam ze wenla zmienila jeszcze :

-moge chodzic w tej samej koszulce 3 dni, kiedys codziennie inna

-wlosy kiedys scinalem itp, teraz mi rosna i rosna i mam wyjebane

-jakis pryszcz wyskoczyl wkur... sie, teraz wyjebka na maxa

-w robocie przysypiam i mam wyjebane

Widzę ze wenla albo działa dobrze albo słabo.Mnie czasem pobudza dobrze,czasem zamula ale cięzko mi powiedziec wiecej bo biore dopiero tydzien 37,5 mg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta wenla ma wlasnie takie skoki, raz jest zajebiscie raz nijako raz do dupy. Tak sobie dzisiaj myslalem i doszedlem do wniosku ze gdyby nie to ze moi rodzice zyja to bym sie z Wami mogl pozegnac. Poczekam wiec i wtedy do nich dolacze. pzdr

Dodam ze wenla zmienila jeszcze :

-moge chodzic w tej samej koszulce 3 dni, kiedys codziennie inna

-wlosy kiedys scinalem itp, teraz mi rosna i rosna i mam wyjebane

-jakis pryszcz wyskoczyl wkur... sie, teraz wyjebka na maxa

-w robocie przysypiam i mam wyjebane

 

Ludzie, te leki nic za was nie zrobią same! Przesatań ****dolić i bierz się w garść. W życiu jak w rolerkostrze raz zajebiście raz do dupy i to jest norma. A tu widzę że niektórzy cały czas zajebiście by mieć chcieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wez sie w garsc - idealna odpowiedz dla kogos z depresja. Nawet caly watek o takich tekstach powstal. Gdybym byl w dole i cos takiego uslyszal, dalbym po mordzie, niewazne kto by to byl (tylko kobiet bym nie trzasnal).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wez sie w garsc - idealna odpowiedz dla kogos z depresja. Nawet caly watek o takich tekstach powstal. Gdybym byl w dole i cos takiego uslyszal, dalbym po mordzie, niewazne kto by to byl (tylko kobiet bym nie trzasnal).

 

Koleżko nie przeceniaj swoich możliwości. Kozakuj do depresji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam totalną wyj/bkę na wszystko. Tzn. są rzeczy, na których bardzo mi zależy i zależy mi żeby moim bliskim było dobrze, ale na resztę mam totalną wyj/bkę. Takie totalnie emocjonalne otępienie, jak mnie coś wkurza to tego nie ukrywam, emocjonalny dystans, chłód, no wyj/bka. A i seksualna kastracja, ale też mam na to wyj/bane. Cały mój wewnętrzny świat, który uwielbiam pozostał, ale nie ma takiej rzeczy oprócz kilku, które byłyby mnie w stanie ruszyć. Generalnie aż zaczyna mi się tęsknić do depresyjnego klimatu ;) To jest taka mega stabilność umysłowa, chociaż zaczyna mi się chyba włączać lekka agresywność, ale również mam o w doopie :lol: Teraz mam ochotę na taki tydzień totalnej samotności jak kiedyś, żeby sobie pobyć w takim stanie sam na sam ze sobą, ale nie mam na to najmniejszych szans :? co mnie mega wk/rwia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta wenla ma wlasnie takie skoki, raz jest zajebiscie raz nijako raz do dupy. Tak sobie dzisiaj myslalem i doszedlem do wniosku ze gdyby nie to ze moi rodzice zyja to bym sie z Wami mogl pozegnac. Poczekam wiec i wtedy do nich dolacze. pzdr

Dodam ze wenla zmienila jeszcze :

-moge chodzic w tej samej koszulce 3 dni, kiedys codziennie inna

-wlosy kiedys scinalem itp, teraz mi rosna i rosna i mam wyjebane

-jakis pryszcz wyskoczyl wkur... sie, teraz wyjebka na maxa

-w robocie przysypiam i mam wyjebane

 

Ludzie, te leki nic za was nie zrobią same! Przesatań ****dolić i bierz się w garść. W życiu jak w rolerkostrze raz zajebiście raz do dupy i to jest norma. A tu widzę że niektórzy cały czas zajebiście by mieć chcieli.

Typowe przegięcie z Twojej strony !!! Taki człowiek potrzebuje wsparcia,a Ty wbijasz mu jeszcze nóż w plecy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, spokojnie koledzy i kolezanki. Czasem trzeba dac komus kopa aby zaskoczyl, jednak gadanie to za malo, trzeba byc przy nim i go motywowac kazdego dnia inaczej nic z tego. Kratom odstawilem, powoli wenla znowu zaskakuje. Zmniejszylem dawke do 150 mg . pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, spokojnie koledzy i kolezanki. Czasem trzeba dac komus kopa aby zaskoczyl, jednak gadanie to za malo, trzeba byc przy nim i go motywowac kazdego dnia inaczej nic z tego. Kratom odstawilem, powoli wenla znowu zaskakuje. Zmniejszylem dawke do 150 mg . pzdr

Ale można troszkę delikatniej ;) Ja od 2 dni na 75 mg jadę,czuję się troszkę pijany przy prowadzeniu pojazdów,ale nie odczuwam takiego powera jak parę dni wcześniej tylko jestem bardziej wyciszony i troszkę senny.

 

-- 19 maja 2015, 23:44 --

 

Ja jutro ide do lekarza po clona trzeba sie wkoncu troche zrelaksowac ;/

Mnie zawsze Alprazolam relaksował ale trzeba uważać bo uzależnia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam benzo od wyboru do koloru a jakos od czasu wenli nawet mnie nie kusi zbytnio. Jakbym mial wybierac to jednak wole stymulanty niz typowe mile "uwalenie" ;). Ja dzisiaj dorzucam extract kurkumy do snri, mam nadzieje ze mocniej kopnie i dam znac o efektach. Mi sennosc po wenli minela, teraz mnie leciutko pobudza ale humor taki nijaki ani na plus ani na minus. Tesknie za kratomem ale to zupelnie inne dzialalnie i musze wybrac albo sie leczyc albo "uwalac" i liczyc na cud. Wlosy scialem, na silke wrocilem, posprzatalem itp wiec nie stekam, wracam do God mode mam nadzieje ;).

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×