Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry Wieczór, ja na chwilkę...

 

Aranjani, kosmostrada, ja nawet pomysleć nie mogę o karuzeli, bo czuję lęk okropny. Mam przykre doświadczenie z dzieciństwa, a może to wina mojej wady wzroku - nie wiem?

Jednak ja zdecydowanie jestem istotą naziemną - ani w wodzie, ani w powietrzu, ani pod ziemią przebywać nie mogę. To jest wyraźnie jakieś upośledzenie układu nerwowego chyba...

Lot samolotem śni mi się w koszmarach, w wodzie mogę być zanurzona do kolan, a metrem jechałam 2 razy z potwornym lękiem, prawie płaczem. Do czego ja się nadaję...

Coż zrobić - żyję na miarę swoich możliwości psychicznych i finansowych :D , pogodzona, pokorna, poruszając się w rejonach dla mnie dostępnych. Czy jestem, mimo to, szczęśliwa, tak. I wcale nie dlatego, że mam małe oczekiwania, wymagania. Po prostu jestem realistką...

Zupka smakowała, Wnuczek zjadł normalna porcję - uff, obawiałam sie Jego reakcji :D

 

Spokojnej nocki zyczę wszystkim, Tobie JERZY1962, również :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

Tradycyjnie relacja pogodowa i tradycyjnie to samo - nie wiadomo, o co chodzi z tą pogodą na chwilę słońce z rana, teraz chmurzyska i zbiera się na deszcz... Zimno jak diabli. Cholery można dostac - jak tu człowieka ma nie bolec głowa? :time:

Czuję się słabo, chce mi się spac, mogłam dziś z rana poleżec, pokimac, ale nie... Marnie z powodu lęków, marnie z powodu niedospania, marnie z powodu pogody...Jakoś trzeba będzie przetrwac. :bezradny:

Zaraz zbieram się do dentysty, już kombinuję, czy by nie odwołac, ale zęba trzeba zrobic, do domu z wiertłem raczej dentystka do mnie nie przyjedzie. ;)

 

jasaw, Kochana tak zazdroszczę Ci podejścia i tego spokojnego pogodzenia się z pewnymi faktami. :uklon:

 

Miłego dnia!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się czułem. Nerwica trochę poluzowała, ale wczoraj zobaczyłem coś co nie roztrzęsło i czuje napięcie i ścisk w głowie - jest tutaj taki gościu który ćpa już 20 lat. Wczoraj zażył jakiś nowy dopalacz.

Na moich oczach osunął się na podłogę. Ten widok wywołał u mnie skok objawów nerwicowych. Dzisiaj ten gościu czuje się dobrze a mnie męczą napięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, informatyką to może nie bo nic nie kumam z programowania :smile: . Od tak co sam się nauczyłem obsługi komputera różnych rzeczy instalowania programów. Posiadam komputer od 2007 roku no i moja znajomość obsługi itd była na początku praktycznie zerowa.

Też instalowałem Windows 10 na wirtualnej maszynie VirtualBox ale mój komputer jest za słaby do tego systemu i słabo ten system chodzi, bardzo słabo chodzi.

Windows Xp na VirtualBox mi dobrze chodzi, Windows 7 też dobrze ale Windows 10 bardzo słabiutko.

 

Jaki masz program antywirusowy na swoim kompie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avast Free Antivirus

Nie szukam innego, bo ten mnie zadowala. O dziwo dawno nie miałem informacji o wirusach.

Wolę sobie zrobić kopię zapasową systemu, jak mi siądzie to przywrócę.

 

Przydałby się Office 2013. Dają 1 TB danych w dysku w chmurze. Przerzuciłbym tam część rzeczy i by były bezpieczniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, JERZY1962, witajcie...

 

Ja dzisiaj też średnio sie czuję, ale to raczej fizyczne dolegliwości, z tymi "w głowie" sobie radzę nieźle ;)

 

kosmostrada, trochę to trwało zanim zrozumiałam siebie, swoje życie i jego sens w ogóle. Wszystko przed Tobą, jesteś duuużo młodsza ode mnie, więc daj sobie czas Kochana.

Nie zazdroszczę dentysty, "ale zęba trzeba zrobic, do domu z wiertłem raczej dentystka do mnie nie przyjedzie. ;) ", też tak son

bie zawsze tłumaczę tę wątpliwą przyjemność. Pociesza mnie jedynie fakt, że wizyta szybko mija i będę zadowolona, że już po :D U mnie problemem jest kręgosłup szyjny, bo trudno mi wysiedzieć w pozycji pożądanej, a leżąca w ogóle odpada...

Chyba już jesteś po, napisz słówko, jak było :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nareszcie miałem wolny dzień. Od poniedziałku musiałem wstawać o 4 rano i zawozić znajomych taty do pracy, a później jechałem na studia. ;) Weekend wstępnie zaplanowany, ale u mnie to raczej wszystko spontanicznie wychodzi. ;)

 

A co u Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie niewitani!!! :papa:

 

No gulaszyk się dusi, na bogato - z papryką, cukinią, pieczarkami, marchewką, cebulą, czosnkiem. Częśc mięsa musiałam zamrozic, bo kupiłam jak dla pułku wojska. :shock: Będzie kiedyś do mielonych. Nie mogłam wykorzystac przepisu Miruni, bo za nic nie dało się z tego kotletów wykroic.

Musiałam łyknąc procha na serce, bo puls ponad sto, a wtedy mnie telepie. Cały czas się łamię, czy nie wziąc afobamu, żeby choc na chwilę miec spokój, odetchnąc, ale nie próbowałam tego benziaka, więc nie wiem, jak zareaguję... Po cloranxenie miałam tylko zamuł, a lęki większe. :bezradny:

 

jasaw, dentysta jak zwykle przetrwany, zostały dwie drobne sprawy, umówiłam się na czerwiec. Ja najbardziej cierpię z powodu bólu tyłu głowy, jak mi robi na półleżąco, chyba przez te zwyrodnienia w karku. Dziś stwierdziła, że został nam czas, więc może zrobimy coś jeszcze, ale nie dałam się namówic, bo już ledwo zipałam.

Kochana daję sobie czas, pocieszam się jak mogę, ale jestem już taka zmęczona i nie widzę światełka w tunelu. Terapia mnie wykańcza, leki nie działają... Może faktycznie ten oddział wyrwałby mnie z tego "dnia świstaka"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Kochani!

 

U mnie teraz rozpadało się, dobrze, że wyszłam w porę z pracy i nie pochlapałam się po sam tyłek... no tak się chlapię idąc :D

 

kosmostrada, gulasz faktycznie bogaty, ale jaka pychota będzie! Ja też dodaję sporo warzyw i pieczarki, latem jeszcze świeże pomidorki bez skórki.

Super, że zaliczyłaś dzisiaj dentystę i masz z głowy na miesiąc... rozumiem Twoje dzisiejsze "mam dość i więcej nie dam rady usiedzieć". Chociaż za jednym zamachem drugi ząbek byłby zrobiony, ale ból głowy i to niewygodne wychylenie do tyłu każą uciekać z fotela! Też tak mam, podobnie u fryzjerki z myciem głowy lub siedzeniem z "mazidłami" nad umywalką. :hide:

 

Kochana, jeżeli bardzo tłuką Cię lęki i masz telepawkę, to spróbuj tego afobamu, po co masz się tak męczyć. Odsapniesz sobie trochę wyluzowana i spokojna. Nie bój się, on super łagodzi napięcia. Możesz na początek wziąć 0,25mg i zobaczysz jaka ulga. Jedna dawka nie uzależni.

 

Kosmo, dostałam dzisiaj na e-maila reklamę butków... sex szpilek i nie likwidowałam celowo, żeby Tobie przesłać linka: :D

 

http://lamoda.pl/profile/skora24-i3061/offers/czolenka/sort:most_popular?utm_source=Internal&utm_medium=mail&utm_term=20150514_stary&utm_campaign=DEADWOOD&MWID=LAM_PL_NWL_FRE_DEADWOOD_DAI_0000_20150514_stary_000_00000000Skora_szpilki

 

Może skorzystasz i wybierzesz coś dla siebie, a przynajmniej zobaczysz fasony, kolory i ceny. Dla orientacji: " o! te super!"

 

jasaw, czuję się podobnie do Ciebie... "w głowie" jako tako, ale fizycznie gorzej. Boli mnie szyjny i ramiona, zawroty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrec, u mnie dobrze, normalnie...wiem, że w zyciu młodych ludzi jest wiele spontanu i to jest piękne :great:

 

kosmostrada, gulasz na bogato, na pewno będzie pyszny. Ja lubie wieloskładnikowe dania i koniecznie duzo przypraw, ale tradycyjnych...pieprz ziołowy-moja podstawa, natka, koperek, majeranek, czosnek, cebula,liście laurowe, ziele angielskie, grzyby suszone...

Nie dziwię się kochana, że jeden ząbek na jedną wizytę wystarczy Ci :roll: , mam tak samo...

 

Ja, będąc na Twoim miejscu, próbowałabym leków ziołowych, dużych dawek. Nie wiem gdzie mieszkasz moja droga, ale może jest u Ciebie przychodnia Bonifratrów, ponieważ Oni maja super mieszanki na nerwy-korzystałam kiedyś, są naprawdę skuteczne. Wiem, że muszą być bez kozłka/waleriany/ ;) Co do szpitala, moje zdanie jest jedno-ja wybrałabym samotny wyjazd do sanatorium lub wczasy.... ;)

 

mirunia, ja chyba mam niewłaściwą pozycję przy komputerze, podejrzewam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×