Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

bonsai, a nawet mi nie mów... a jajecznica z kurkami !!! :105: Tylko w tamtym roku nie udało nam sie znaleazc kurek... w cholere innych grzybkow ale kurek ni hu hu...

 

 

No i zgłodniałam... lecem szybko po młoda kapuche bo se smaka narobiłam i zgłodniałam (chociaz dzisiaj juz troche zjadłam 8)

wróce niebawem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie walą pioruny i leje!!!! Ledwo zdążyłam do domu dobiec jeszcze suchą stopą, dobrze, że bliziutko mam z pracy.

 

Jak kulinarnie... to zaraz będą sadzone z młodymi ziemniakami i sałata :yeah: to tak na szybko, bom głodna okrutnie :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, joł :yeah:

 

mirunia, hej :)

A smaczne juz te młode ziemniaczki ?

 

 

Zmiana koncepcji... beda naleśniki (bez urazy Placek :mrgreen: ) ze szpinakiem i fetą zapiekane w sosiku czosnkowym :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Młode ziemniaki są pyszne, od dwóch dni się nimi zajadam. I ponoć wcale tak nie tuczą, jak się potocznie uważa. Tuczy głównie tłuszcz, który się ewentualnie dodaje, żeby zrobić z nich puree. ;)

 

Aranjani, dogadzacie tam sobie, że hej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, jak mozna nie przepadac za szpinakiem, ja sie pytam ? :lol:

 

bonsai, toz to grzech smiertelny robic z młodych ziemniaków puree !!!!!! :silence:

 

a co... raz sie zyje :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, cześć :papa: ziemniaczki dobre, z Cypru, z resztką ich czerwonej ziemi :D Jem już od 2 tyg. cypryjskie lub greckie, w przyzwoitej cenie po 2,80.

Lecę już odcedzać i wcinać :D

 

Młode kartofelki tylko CAŁE i z koperkiem :yeah:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, bo Ty po prostu nie wiesz, że ja bardzo lubię grzeszyć, bardzo... :>

 

na_leśnik, też nie lubię szpinaku. 8) Choć dużo zależy od tego, jak się go przygotuje do spożycia, tak mówią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, ja tez zawsze mowilam ze fuj... ale jak pierwszy raz skosztowalam pierogi ktore zrobila moja mama... od tego czasu moge wcinac go cały czas :) Szpinak sam w sobie nie jest dobry.... trzeba go przyprawic no i wlasnie z czyms pasujacym podac :)

 

bonsai, a... no chyba, ze tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spamowa wybitnie kulinarna!!!

Blue sky się u mnie na wieczór zrobił, a jeszcze jak wracałam z pracy i poszłam do biedry, to obstawiałam chluśnie nie chluśnie...

Kupiłam soczewicę na zupę jasaw, coprawda zieloną, więc kolor może nie będzie zbyt powalający... :bezradny:

Przejrzałam składniki i w przyszłym tygodniu chyba będzie wege tydzień, bo mam sporo zapasów na takie żarcie. Najwyżej chłopaki będą fochy strzelac - chcemy mięcha!!! :mrgreen:

Jutro do dentysty... :zonk:

Marcin2013, Jak Twój ząb?

 

Co porabiacie, bo ja już chyba złapię luza, poherbatkuję, poczytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, hejo :)

 

u nas tez sloneczko wyszlo :) spacerek z psiurami zaliczony... i odkryłam, ze stawiaja u nas wesołe miasteczko :yeah:

Ja dokanczam nalesniory i musze wymalowac pazury ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, Hejka! Trąbili o przymrozkach w radiu, od razu pomyślałam o Twojej "uprawie", a kysz przymrozki od balkonu Aranjani! :D

Wybierasz się na wesołe miasteczko? Ja zawsze lubiłam samochodziki ( jeszcze z moim synem chodziłam, jak był malizna), strzelanie do puszek i takie tam, bo na karuzele to mogłam tylko patrzec, bo rzygam... Jeszcze wyrabiałam diabelski młyn, ale to też z ledwością. :( Ale lubię atmosferę wesołych miasteczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, hej :)

Kochana jestes :) ej... no nie strasz przymrozkami 8) sprawdzałam pogode specjalnie i nic tego nie zapowiada ;) chyba ze cos przeoczylam ;)

Musze sie wybrac !!! Uwielbiam ten klimat... i te wielgachne karuzele :hide::105: Mam zajebisty lek wysokosci ale karuzeli nie popuszczę :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do diabelskiego młynu... czaje sie juz jak bedzie cieplej i bedziemy nad morze smigac (jak tylko wolne bedzie) bo w Miedzyzdrjach jest taki zajebisty :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×