Skocz do zawartości
Nerwica.com

BUPROPION/AMFEBUTAMON (Bupropion Neuraxpharm, Oribion, Welbox, Wellbutrin, Zyban)


nella31

Rekomendowane odpowiedzi

Robercik u Nas w Polsce jest większy zajob , w dodatku wszędzie biali murzyni .

Pól roku w tym koszmarze i wracasz do siebie ,,, i już z miejsca jesteś w Stanach szczęsliwy,,, nie Tu .

Polska to kraj dla Twardzieli .

Za swoją rentę mogę kupić 6 opakowan leku , a potem iśc pod most , albo pod Kościół z beretką ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba za bardzo bore te wszystkie uczucia do glowy zamiast w zyciu troche dac na luz no coz ale ja juz tak mam ze jak cos walne glupiego do lba to Chodze Po tem z tym I sie uzalam Nad wszystkim. Czasem tez mam tak ze jak jestem w gronie ludzi to zachowuje sie jak dziecko.

 

-- 27 kwi 2015, 11:31 --

 

No ja juz mam 23 Lata I zamiast poznawac dziewczyny to ja siedze na garnuszku rodzicow I jest mi poprostu wstyd z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te leki w ogóle komuś pomogły?:D .Jak czytam te Forum to chyba nie znalazłem jednego pozytywnego wpisu, że komuś coś pomogło. Sam ból dupy i narzekanie.Teraz pytanie. Czy te leki są tak nieskuteczne czy osoby, które lepiej się czują to po prostu nie zaglądają na takie fora?

 

-- 27 kwi 2015, 21:19 --

 

P.S. Narzekaniem i hejtowaniem wprowadzacie negatywną atmosferę dla innych ludzi, którzy leczą się danym lekiem. Wielu ludzi dopiero zachorowało i szuka jakiś informacji o leku i jak oni się czują? Wyobraźcie sobie ,że zaczynacie terapie antydepresantami . Przeglądacie wpisy w topicu i jak się czujecie.?Ja czasem po przewertowaniu takiego wątku mam już ochotę dany lek odstawić zanim jeszcze zacząłem go na dobre brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam te Forum to chyba nie znalazłem jednego pozytywnego wpisu, że komuś coś pomogło.

To jak Ty czytasz ,,, wybiórczo .

Przecież są wpisy ,że leczenie pomaga , a że idzie to często z trudem i pod górke nie oznacza to wcale ,że leki nie działają i nie czynia w Głowie dobrze . Podczas leczenia ludzie mają wątpliwości , chcą wiedzieć jak te sprawy wyglądają u innych , jaki lek byłby najodpowiedniejszy etc ,,, a Ty zaraz "sam ból dupy i narzekanie ".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak długo trwały u Was skutki uboczne? Ja biorę Wellbutrin trzeci dzień i przezywam koszmar!!!!!!!!!!Zamierzam jutro wziąc zwolnienie z pracy.Mam zawroty głowy, ból brzucha, kłopoty z ostrością widzenia. Przy czym zawroty głowy są tak koszmarne, że aż mnie rzuca po ścianach,a w głowie karuzela. Nie wiem czy tak może być, czy dzwonić do swojej doktor?Brałam już i SSRi, i fluoksetyne i Faxigen XL i nigdy tak nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Pierdole ja tego juz nie zniose cala depresja po chodzi przez ojca bo doprowadzil mnie do depresji jego wyzwiskami manipulowaniem maltretowaniem I przemoca domowa, mama mi mowi ze wezmie z nim rozwod. Powiedzcie mi jak go wywalic z mieszkania bo sam to nie odejdzie. Mam juz dosc tego cierpienia chce moje zycie zmienic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o mnie to ten lek wogóle na mnie nie działa raz wziąłem dawkę 600 mg i tylko spazmy wystąpiły dobrze, że brałem wtedy benzo bo by chyba padaczka wystąpiła i ten lek wogóle mnie nie pobudza tak jak bym go nie brał nie ma nawet efektów ubocznych no chyba, że po za tym 600 mg te spazmy, ale jeden efekt zaobserwowałem to spadek libido, a przecież ten lek powinien wzmagać libido to jest coś dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robercik567, Na huj bierzesz leki jesli masz depresje przez starego jak moj stary robil awantury to dostal odemnie wpierdol, teraz po latach mi za to dziekuje i nie pije juz 5 lat takze oplaca sie nieraz uzyc sily nawet wobec wlasnego ojca, z alkoholikiem sie nie dogadasz trzeba mu wpierdolic kilka razy to zacznie cos myslec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 tygodni i chujnia. Chujowy lek. Nadaje się do spuszczenia w kiblu zresztą tak jak i te wszystkie inne antydepresanty. Nabijanie kieszeni producentom a w zamian za to jedno wielkie gówno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 tygodni i chujnia. Chujowy lek. Nadaje się do spuszczenia w kiblu zresztą tak jak i te wszystkie inne antydepresanty. Nabijanie kieszeni producentom a w zamian za to jedno wielkie gówno.

 

Szczerze kibicowałem Ci by ten lek Ci pomógł, no ale mój pesymizm znów się nie mylił, Wellbutrin pomaga baaardzo nielicznym,

poznałem na tym forum dziesiątki osób, w realu znam też masę chorych i pośród łącznie blisko 100 osób tylko 1 bierze Wellbutrin i twierdzi, że mu pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam sie czujecie na wellbutrinie, u mnie sie nic nie dzieje jak by ten wellbutrin nie dzialal, Malo tez jem a tyje jak prosiak, bo biore jeszcze risperidone I po nim mam jakies zaburzenia s wiadomosci, anhedonia derealizacja I depersonalizacja czuje sie jak by ten swiat byl wytworem mojej wyobrazni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy u kogoś ten związek spowodował pobudzenie, chęć do działania, zwiększoną empatię mimo skutków ubocznych? Jedyne co mi pomagało na depresję to 3MMC, czyli dopalacz. Nie chce czytać na temat uzależnień, również od leków. Chcę mieć tylko mieć nadzieje, że pomoże mi coś innego niż metylofenidat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

depres6912, tak, pomaga wielu osobom[m.in. mnie, w dodatku bez ubokow]. W przeciwnym razie przedsiebiorstwo by wycofalo lek z powodu braku zyskow z danego leku, to chyba logiczne. Nie wiem jaki jest profil 3mmc, takze nie porownam tych substancji, ale bupro jest stosunkowo slaby w swojej sile(slabe wartosci blokady), takze cudow nie oczekuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robercik567, brałam wellbutrin przeszło trzy miesiące (na początku 150, potem 300) i nie widziałam żadnej różnicy. Odstawiłam, bo nie robił na mnie żadnego wrażenia, nie czułam się ani lepiej ani gorzej, jakbym jadła bezsmakowe cukierki. Bardzo drogie cukierki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×