Skocz do zawartości
Nerwica.com

Bóle somatyczne


Cezar9111

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie zaliczylem atak hurii bo boli caly czas w mostku i nie moge sie poanowac a gdy chcialem isc do przychodzi oczywiscie juz czulem ze zbliza sie mega panika..

Chyba musze sie uda do psychiatry po inny lek bo az tak zle nigdy nie bylo to chyba te lek tak dziala na mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problemy od 8 lat ze spaniem :D i się przyzwyczaiłem. Tylko nie daj się położyć w łóżku i zamknąć w domu bo potem będzie gorzej. Ładna pogoda jest u mnie i skorzystałem bo się przespacerowałem i jest mi lepiej :D tobie też radze się przejść na przekór nerwicy. Nie uzależniaj też swojego samopoczucia od leków. One mają pomóc ale to od ciebie zależy ostateczne "wyzdrowienie".

 

swieta prawda, ja nie spie jakies 14 ale mam lekki nasenny :great::brawo:

 

 

atak hurii

 

Co to? :D Jak długo bierzesz ten lek?

atak Furii.

 

 

To zmien lek a co bierzesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie raz w tyg mam spotanie z psychologiem a dopiero za miesiac bedzie mozna stqierdzic czy lek dzial na mnie czy nie jesli tak to dostane recepte na paxtin albo nowy...

Mam nadzieje ze ten bedzie juz wspolgral ze mna i pomoze mie wsumie jest z innej tak jak bym parafi niz tamten :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj rece przerobilem u mnie prawa tak jakbym mial obca reke a nia swoja delikatny niedowlad :) a z lewa cos troszczke jakis skurcz czy cos w tym stylu..

Ta a stopy to od zimna jakos sa lodowate sa ale tak zawsze mialem choc teraz troche bardziej to czuje..

Wsumie nic dziwnego cokolowiek mi jest to odrazu skupienie na tym rozmyslanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwracam ogolnie jestem uzalezniony od komputera i pochlania mnie to w 100% ale czasem jest chwila zwatpienia i zaczyna sie..

Staram sie ogarnac zebrac w sobie sile i dowiedziec sie czegos wiecej na terapi a zostaly jeszcze jeden dzien :)

 

powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema jestem tutaj nowy. Moge powiedziec ze mialem praktycznie identyczna sytuacje swego czasu bylem 2 razy w szpitalu przez lęki za 1 razem gdy jeszcze nie wiedzialem o swojej chorobie dzien po sylwestrze na ostrym kacu caly dzien chodzilem zmeczony itp jak to na kacu.wieczor wjechala jakas panika nie wiadomo skad o zdrowie serce itp robilo mi sie slabo caly sie pocilem glowa bolala i globus w gardle a co najgorsze to serce walilo jak dzwon i bolala cala klatka potem pojechalem do szpitala i wykryto u mnie katychardie (czy cos takiego) pp wyjsciu ze szpitala mialem takie lęki ze tragedia ciagle to samo nakrecanie sie ze co z tym sercem wtf itp. Ze tak powiem dlugo na 2 wizyte w szpitalu nie trzeba bylo duzo czekac na ekg lekarz stwierdzil ze mam zapalenia miesnia sercowego to pomysl sobie jakie skoki cisnienia mialem itp ale potem wykryto u mnie wlasnie leki somatyzacje ze po prostu to wkrety i stres po dlugiej walce z lekami sa efekty cwicze regularnir.na silowni odzywiam sie zdrowo i staram sie nie myslec o chorobie. Nie obylo sie bez wizytu i psychologa i psychiatry takie wizyty na.prawde bardzo pomagaja. wiem na poczatku to trudne ale teraz.nic.mi.nie dolega co nie zmienia faktu ze jak przyjdzie mi jakies wyzwanie ktore powoduje stres to te leki ciagle sa. Tyle ode mnie mysle ze cos podnioslem.na duchu ;d pisze z tel wiec sa bledy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×