Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry Wieczór :D

Okropny dzień dzisiaj miałam...

Bóle mięśni, kręgosłupa - dlaczego, nie wiem :!:

Cały dzień, z przerwami małymi, przeleżałam natarta maścią.

Zaraz kąpiel gorąca i może jutro będzie lepiej :roll:

Pozdrawiam serdecznie Wszystkich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Witam się dziś bardzo cieniutkim głosikiem, wzięłam już dwa ibumy, a głowa nadal napieprza. Pogoda wariuje.

Odliczam czas do wyjścia z pracy, ratuję się herbatką chińską i napojem witaminowym.

Miałam dziś podjechać popaczeć na buty - muszę kupić sobie szpilki, szykuje mi się duża uroczystość na koniec maja. Nie wiem, czy dam radę wylec spod koca i kompresu na łeb.

Najlepsze jest to ,że zastanawiam się jak pojechać na poszukiwanie butów, a nie wiadomo jak niby mam dać radę pójść na imprezę. Ale staram się być dobrej myśli, do końca maja jeszcze dużo czasu. Szpilki w każdym razie muszą być klasyczne, żeby jednak je kiedyś wykorzystać...

 

Miłego popołudnia!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, nogi, czy buty? ;) Szpile jak kupię, to zapewne się pochwalę...

 

Pożeram tradycyjną pracową owsiankę ( na śniadanie udało mi się wcisnąć tylko jednego naleśnika z dżemem kasztanowym). No już tylko godzinka z hakiem i do domu. Po drodze wyspaceruję psa, kupię kapuchę na surówkę i wreszcie poleżę....

Czy ktoś ma może bardziej ekstatyczne plany na dzisiejszy dzień? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

davin, o, to korzystacie z sezonu! U mnie dziś chłop smaży hamburgery na grillu, ja zrobię surówkę z młodej kapustki w ramach sezonowych dań. To jak zwykle i wy i my dogadzamy sobie. :)

 

Mdli mnie od tej migreny. Nawet jedzeniem człowiek nie może się spokojnie poekscytować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, kosmostrada, witam serdecznie :D

 

kosmostrada, ja, zanim udam sie na zakupy obuwia, często przeglądam w sklepach internetowych, które maja stacjonarne odpowiedniki...wówczas jestem przygotowana do zakupów...

 

Dzisiaj czuję się trochę lepiej, ale chciałabym jeszcze lepiej ;)

Mam trochę zajęć, więc jakoś dzień leci...

Na jutro będe gotowała dla Wnuczka zupkę z soczewicy czerwonej z kaszą jaglaną i otrębami owsianymi. Taka alternatywa dla obiadków Mamusi, ale oczywiście po uzgodnieniu z Nią :D . Chyba wstanę jutro raniutko, by była świeża...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam uroczystość dużą, ale w czerwcu. Na szczęście mam wszystko na ten dzień, i choć nie mogę już chodzić na wysokich obcasach, co kiedyś uwielbiałam, mam jednak szpilkopodobne butki, na niższym, niż piękna szpilka obcasie.

Ja wyznaję zasadę, że but elegancki, to but z zakrytą piętą i palcami, mimo upału...

Będzie to ślub Znajomych, oboje po przejściach, odnaleźli się po wielu, wielu latach, odnaleźli też wielkie szczęście...czyli w każdym wieku można spełnić swoje marzenia o miłości...optymistyczna historia dla nieszczęśliwych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, Zebrec, o hej.

 

Na jutro będe gotowała dla Wnuczka zupkę z soczewicy czerwonej z kaszą jaglaną i otrębami owsianymi.

 

Zje coś takiego? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×