Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wyjazd do innego miasta


madziulka456

Rekomendowane odpowiedzi

Mówił Ci już ktoś, że jesteś intrygujący?

 

Owszem, ciągle to słyszę. A co, Tobie nikt tak nie mówi? :(

i bez komplementów mogę snuć intrygi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intrygujący Bonzo, chodzi o charakterystykę Pluszaka, okoliczności spotkania, czy "obstawy"?

 

Mnie najbardziej ciekawi osoba Pluszowej, bo krążą o niej niesamowite opowieści. Okoliczności spotkania nakreśliła koleżanka Masturbow, "obstawy" nie rozumiem i chciałem poznać zawartość tego słowa, a wyszło na to, że tylko Cię zirytowałem. To takie przykre. :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pluszowa to wytwór mojego umysłu, facetka nigdy nie istniała. to taka niespełniona potrzeba posiadania matki i kochanki, opcja 2w1. górnośląska Wenus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Velvet, ale ja myślałem, że Masturbow będzie moją parą. :( Nic się w tym życiu nie układa, no naprawdę. :roll:
W takim razie kto będzie moją parą? Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kogoś troszkę autystycznego, romantycznego i bez fochów

 

Czyli taki Raymond Babbitt (Rain Man). Pamiętam scenę w windzie, gdy dostał buziaka od kobiety i został zapytany, jak było... Powiedział, że mokro. Autyzm, romantyzm i brak fochowatości w jednym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To panna czy ma córkę? Te polskie przyrostki przyprawiają o zawrót głowy. :roll: Mnie zaś wytyczała kierunki przód-tył, więc też czerpałem z tej znajomości garściami. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie sam nie wiem. :time: Uwielbiam język polski, ale gubię się z takimi przyrostkami. A koligacje rodzinne to już w ogóle koszmar dla mnie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie róbcie z porządnego Masturbowa jakiejś zcwelonej Masturbówny, Boga w sercu nie macie, ugh. jak już to pani Masturbowa, ale to by było o Pluszowej, czyli mojej żonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podświadomie od jakiegoś już czasu marzę o przeprowadzce z mojego obecnego miasta w którym mieszkam od samego urodzenia, czyli ponad 20 już lat, i kiedyś zapewne tego dokonam. Nie znoszę tej okolicy, spotkało mnie tu wiele złego, prawie wszyscy ludzie tutaj są jacyś popieprzeni i wykolejeni, i w ogóle panuje atmosfera takiej istnej pipidówy. Nie wiem dokładnie jak jest gdzie indziej ale miałem okazję poznać dużo osób z innych miast, regionów i wydają mi się nieporównywalnie lepsi od moich znienawidzonych znajomych z rodzinnych terenów. Dlatego myślę, że za jakiś czas ucieknę z tej dziury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×