Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wyjazd do innego miasta


madziulka456

Rekomendowane odpowiedzi

Audiencja u Pluszaka tylko z obstawą. Jesteś gotów na wyjazd/przyjazd do innego miasta?

 

Zaraz, zaraz! Z jaką obstawą, pytam? Jestem gotowy na wszystko, ale nie jestem z tych błogosławionych, którzy nie widzieli, a uwierzyli. :nono: Najpierw muszę zapoznać się z ogólną charakterystyką by poczuć w sobie moc sprawczą (lub jej nie poczuć). ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Velvet, niczego więcej wiedzieć nie muszę. Proszę podać tylko termin, miejsce, a zjawię się by osobiście poznać tę znakomitość!

Zaraz, zaraz! Z jaką obstawą, pytam? Jestem gotowy na wszystko, ale nie jestem z tych błogosławionych, którzy nie widzieli, a uwierzyli. :nono: Najpierw muszę zapoznać się z ogólną charakterystyką by poczuć w sobie moc sprawczą (lub jej nie poczuć). ;)

Mówił Ci już ktoś, że jesteś irytujący?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówił Ci już ktoś, że jesteś intrygujący?

 

Owszem, ciągle to słyszę. A co, Tobie nikt tak nie mówi? :(

 

Masturbow, skoro Ty nie jedziesz, to ja też nie. Albo razem, albo w ogóle!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kontraściku, wykminiłyśmy z Pluszową, że wpadasz do nas na piknik w wakacje, co Ty na to? zrobię małe kolorowe kanapki i będziemy pić pikollo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mhm, może się na to przerzucę, nie zdzierają składkowo? na zapisanych sobie chłopcy biją do mnie drzwiami i oknami, ale mam zablokowaną możliwość odczytu, bo nie uzbierałam jeszcze na przelew :(

 

i spódnica do kostek, a spod niej filuterna futrzana nóżka, ojciec to kupi. i śpimy razem! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to się możemy umawiać do usranej... trzepniesz najwyżej żeńszenia na drogę, a na miejscu Cię już poskładamy. ja mówię serio ziom, dawaj w pkp i ogarniemy coś miłego, jak się ociepli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu wiem, że się kierujesz w życiu odpowiednimi wartościami i nie zaprzątasz głowy tak barbarzyńskimi zwyczajami przywleczonymi z zachodu pindo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×