Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, kosmostrada, jestem już po obiedzie, wtranżoliłam michę tych flaków drobiowych... wyszły faktycznie smaczne, delikatne i pożywne.

Będę częściej je robić, bo faktycznie fajne jedzonko. Kaczka nadaje specyficzny, dobry smak rosołowi i kawałeczki mięska rozpływają się w gębie!

 

Kosmo, biszkopt z rabarbarem - pychota ciasto, takie sezonowe, orzeźwiające... mmmm!

Ja mam biedronkę dość daleko i rzadko robię w niej zakupy, ale kiedyś muszę spróbować zajrzeć do niej i bardziej się oswoić z tym sklepem.

W kauflandzie mogę z zamkniętymi oczami latać między regałami :D no tak jakoś :bezradny:

 

Rozpadało się na całego, leje non stop ciurkiem... a wczoraj okna myłam :hide: cholercia!

 

zebrec , wyspany, wyleżany, najedzony.... taki to pożyje! cześć :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, a dlaczego tak wcześnie w niedzielę wstałaś? ;)

 

Bo tak się teraz ostatnio budzę... :(

 

mirunia, No muszę kiedyś tak zrobic, bo wiedziałam, że pychota będzie.

Ja z buta z siatami to tylko mam biedrę i to też jest spacerek z psem.

 

Ciasto w piekarniku, zaraz będzie ten fajny zapaszek rozchodził się po domu.... :105:

 

Wzięłam w biedrze gazetkę z przepisami z niby francuskiej kuchni, spodobał mi się przepis na zapiekankę z dorszem, chyba jutro kupię składniki i zrobię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, uwielbiam zapach ciasta w domu :yeah:

Dosłodziłam się teraz herbatnikami w czekoladzie z Lewiatana - tyż dobre! :D Jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma! :lol:

 

Nie wiem, czy pójdę zagłosować... ta pogoda mnie wstrzymuje i zawroty. Siedzę w kołnierzu :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochanie a moze wczoraj troche kregoslup przeforsowalas? :(

 

ja po obiadku teraz sie szykuje na wizyte goscia ;)

 

Mam @ dostac ale jestem po odstawieniu tabletek i tak sie zle czuje , nie wiem nawet kiedy ja dostane bo przeciez moze byc roznie.Hormony mi szaleja.

czuje sie jak balon :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, a co, są jakieś wyniki frekwencyjne? Przyznam, że nie śledzę dziś telewizora. Byłeś oddać głos swój naleśnikowy?

 

Aranjani, jedz, jedz, kolega Davin na pewno będzie zachwycony, że trochę więcej kochanego ciała nadeszło. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj cały dzień w szkole, trójkę dostałam. Trochę mnie pani od prawa zdenerwowała, w ogóle nie wiem po co taki przedmiot. I bolały mnie już kości od siedzenia d#pą na krześle. Kupiłam gruszki i truskawki i jadłam na zajęciach. Ach, to zdrowe odżywianie ^^

 

Wróciłam, po drodze zagłosowałam, zjadłam jedzenie.

Przyszedł kuzyn, to z nim na chwilę przysiądę.

 

Bardzo mi się już dzisiaj nic nie chce, ale jeszcze iść do kościoła, umyć gufke i przepakować się na jutro. A należy mi się pograć albo poczytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, Aż musiałam iśc sobie kanapkę zrobic... :D

 

Głosy oddane, młody w ramach udziału w wyborach wrzucił karty do urny i chłopaki pojechali kupic jakieś głośniki, czy cuś, jakiś męski rajd po sklepach w każdym razie. Ja wróciłam do domku ( w ostatniej chwili przed deszczem), gdzie czeka na mnie inspektor Harry Hole... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×