Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, nie tyle mogę, co muszę.

 

Teraz leżę, bo się zdrzemnęłam, a jutro mam jeszcze test. Po prostu zmęczenie fizyczno-umysłowe. Nie mogę się doczekać wakacji, a także tego, co po wakacjach, bo może nastąpią jakieś zmiany.

 

Na razie tylko leżeć i wariować :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bosz... znowu dzien w którym bym tylko jadła :hide::mrgreen:

 

Śpieszę Davinowi donieść, żeby kłódkę na lodówce założył. I piesełów pilnował :mrgreen: .

 

hahaha... jakie to bardzo smieszne 8):lol:

 

mirunia, o kurde... to juz wyższa szkoła jazdy :shock::D

 

JERZY1962, witaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, ciągle jesz i jesz, a taka szczupła jesteś! W czym tkwi Twój sekret? ;) Tylko nie pisz, że chodzi o częsty seks z Davinem, bo to jakby niewiele mi pomoże!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, hahaha... no rzeczywisice t by Ci nie wiele pomogło ;)

 

oj... no ja uwielbiam jesc... teraz wlasnie łosoś wędzony usmiecha sie do mnie z lodówki :mrgreen:

Chyba to kwestia dobrej przemiany materii i ruchu (bosz... gdyby nie to to łatwiej byłoby mnie przeskoczyc niz obejsc :hide::lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY1962, ja własnie wrzuciłam do brzucha parę krówek :105: jak ja ich dawno nie jadłam :105:

 

Tylko rogi wypluj :twisted: .

ee... dobrze pogryzłam i poszło 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY1962, ja własnie wrzuciłam do brzucha parę krówek :105: jak ja ich dawno nie jadłam :105:

 

Tylko rogi wypluj :twisted: .

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen: to i do mnie się tyczy!... a co z ogonem???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :D

Ja niewyspana...obejrzałam mecz, zjedliśmy obiad, posprzątałam i w końcu mogę odpocząć. Była juz jazda na rowerku i ćwiczenia z piłką...

Mój piesek znowu ma problem z kręgosłupem, wiadomo, że to będzie powracać, niestety. Już był na zastrzyku, teraz domowa terapia - laser i magnetoterapia. Biedactwo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jeszcze niewitanych!

 

Zrobiłam, co miałam zrobic, teraz herbatka z cytryną po torcie (uff ale słodko...).

Wyzbierałam znów pełno suchych liści dębu na ogródku. Kurde jest wiosna (skąd suche liście) i nie ma w pobliżu dębu... :shock: Wietrzę spisek...

Opierdzieliłam mensza, że rzuca kipy po ogródku, dziecko, że nie rozwiesiło rzeczy po treningu, psa, że żebrze o tort - słowem dzień w pełni zaliczony... :D

 

mirunia, ***** A miało byc tylko ogarnięcie chałupy i weekendowa laba... ;) A jest świąteczny błysk. Gratuluję siły i energii! :great:

 

Też zwykle mam pomidorki koktailowe, ogródek mały, to upycham po doniczkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawaliłam sprawdzian, bo zobaczyła, że mam Ściągę, z której nawet się nie dało skorzystać. Wkurzyłam się, bo inni jadą ze ściągami równo i jakoś nikt nie widzi. .

 

cyklopka, u mnie niektórzy wykładowcy jak Cię złapią na ściąganiu to dostajesz z miejsca dwie oceny niedostateczne. Jedną za ściąganie, drugą za nieumiejętność ściągania :lol:

Jedną poprawisz, drugiej nie. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, witaj! Kochana, to i tak masz energię mimo niewyspania na rowerek i ćwiczenia... chwali Ci się!

Może dzisiejszej nocy pośpisz, życzę z całego serca dobrego wypoczynku :D

A Czikunia szkoda, że się tak męczy i cierpi psinka... my wiemy, co to ból kręgosłupa i pochodne od niego :(

 

Umyłam właśnie głowę i też odpoczywam po dzisiejszym szaleństwie porządkowym... też boli mnie szyjny i ramiona, zaraz wejdę do wanny rozluźnić się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, bardzo sie ciesze ze masz taki dzien aktywny :******** :great:

 

mirunia:********Hey Slonce! Osz TY zapierniczasz jak maly samochodzik z tym sprzataniem , dalabys ciut energii :uklon::uklon:

Wiesz co do ksiazek to uwielbiam skandynawskie kryminaly i dlatego tyle ich wypozyczam :D chociaz nie zamykam sie tylko w tej dziedzinie .Pozyczam wszytsko co wydaje mi sie interesujace.Teraz wzielam i Osho i Bezradnik a to z psychologii . Osho ktorys raz juz bo daja mi duzo do myslenia jego ksiazki.

Lece z czytaniem jak blyskawica bo ksiazke ktora ma okolo 500 stron mam na 3-4 wieczory wiec z bibliotek korzystam trzech :)

 

Posluchalam ciekawych wykladow na Smokonie min moj kolega mial wyklad o 18 ;) I lece teraz ze znajomymi do knajpki. Kochani milego wieczoru!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, tak właśnie, miało być tylko ogarnięcie, ale wiesz jak to jest... byle zacząć! A energii dostawałam sukcesywnie... aż padłam :bezradny:

 

Czyżbyś podejrzewała kogoś o te liście :D a może zazdrosny sąsiad jakiś, że masz tak ładnie! ;)

 

platek rozy, Kochana, a Ty dzisiaj rozłazikowałaś się okrutnie :mrgreen: .... to super, że masz dzień tak wypełniony towarzysko i "kulturnie"!

Łap dobre chwile i niech procentują dobrym samopoczuciem!

To szybko czytasz ksiązki, mnie czytanie w łóżku usypia i tylko kilka stron przelecę :bezradny: a na siedząco nie mogę - boli mnie szyjny :bezradny:

tak, że czytam dość długo książkę, nawet wciągającą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×