Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

na_leśnik, Co się tu dzieje? Obreschleisen najbogatsze,a wodzionka to se jymy tak do szpasu ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

oberschleisen najbogztr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam z kina. Zeżarłam sama cały duży popcorn, jak wonsz, tylko łykałam. Ale muszę iść na siłownię, bo też chcę być superbohaterką...

 

Kolega nawet zauważył moją genialną koszulkę i w ogóle dużo się uśmiechał, tak co raz spoglądał i się uśmiechał. Aż się w duchu poskarżyłam, że ma za ładny uśmiech. Powinno się takie rzeczy opodatkować!

 

A wiecie, że ja sobie kiedyś umyśliłam, że kiedyś pojawi się w moim życiu ktoś, kto się uśmiecha niesymetrycznie, jednym kącikiem wyżej? Niesamowicie mi się to u facetów podoba.

 

Fiu, dobrze że mam leki, bo jeszcze bym się zakochała albo co gorszego.

 

Przepłaciłam za bilet autobusowy, za bilet do kina, popcorn też nie był tani... Ale to i tak mniej niż terapia, dzięki której już wiem, że mogę się umawiać ze znajomymi, jeśli chcę (bez dzielenia włosa na czworo i rozkminiania, czy ktoś mnie lubi albo w ogóle chce widzieć). I nic w porównaniu z tym, z czego nas oskubał bank, który reklamowano przed filmem.

 

Wracając chciałam sobie ironicznie pomyśleć, że jestem chora na mózg, ale przypomniałam sobie, że to prawda.

 

Muszę też zacząć kontrolować, kiedy się uśmiecham, a kiedy nie, bo często nie jestem tego świadoma. Czasem myślę, że się uśmiecham, a inni tego nie widzą, czasem uśmiech jest nieobecny, a czasem niestosowny do sytuacji. (Podobnie jest z rękami jak tańczę, nie wiem co one wtedy robią).

 

Gratulacje dla wiernych czytelników, którzy dotrwali do końca posta. A jutro z powrotem szkoła i sprawdziany do niedzieli. ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżem dobry ;)

Zapowiada się piękny dzień,wiec myślę że zaliczymy z kumplem jakąś wyprawę motocyklową ;)

Piosenka i kwiatek dla pani która pojawi się na spamowej wyspie po mnie:

[videoyoutube=LHcP4MWABGY&spfreload=10][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, Wolfx, witajcie :******** :papa: Dzien dobry.

U mnie poki co pochmurno i chlodno , siedze w grubasnych skarpetach :D

 

Wolfx, a to dla Wszystkich kobietek powinno byc:P co Ty taki wybiorczy ? ;)

 

Ja zaraz jade do Wojewodzkiej biblioteki i po koraliki dla naszej cyklopki bo mi zabraklo krysztalka do wisiorka .,

 

Poki co najadlam sie kielbasa na cieplo i mam herbatke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Hej ;)

W takim razie poprawiam się,dobrze że postawiłaś mnie do pionu ;)

Dla wszystkich pań:

[videoyoutube=ErELpxBBWjU&spfreload=10][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Pogadać dobra rzecz,a gdzie dzisiaj jedziemy nie wiadomo jeszcze,ostatnio był spontan bo mieliśmy tylko kawałek jechać do Żor na akcję ,,Moto serce,, organizowaną dla dzieciaków,a zaliczyliśmy 200km w jeden dzień ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×