Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

ja znowu z tym pieprzykiem , przecież normalne, że jak z tarczycą i węzłami na szyi ok to się teraz tego uczepiłam, to możliwe żeby z tym pieprzykiem coś było jak żyje sobie z nim tyle lat i nic?

chodzi o to że jest przy staniku? i jest troche drażniony ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scooby, ja jak byłam u internisty to ona przypadkowo mi o nim powiedziała i kazała do dermatologa, i bylam niby pytałam dermatolog czy mam się martwić, ona że nie, ale wiesz jak to u nas jest, nagle w przeciagu kilku dni ubzdurałam sobie czerniaka, chociaż chwile temu go nie miałam, ja mam bardzo dużo znamion, to rodzinne

to normanle że ide go usuwać u chirurga onkologa?

miałas badny ten pieprzyk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nefretis, SM jest chorobą bardzo szybka postępująca i przede wszystkim rozpoczyna się wielkim bum. Gdyby to było to, to zaatakowały na tyle silnie, że nic byś nie widziala, albo nie mogła chodzić z powodu niedowladu, albo jeszcze miałabyś tak silne zawroty głowy, że o własne nogi bys się potykala. Mogę Ci na własnym przykładzie powiedzieć, że mrowienia, jakieś prądy są oznaką nerwicy. Miałam mrowienia, co ja mówię mam dalej jakieś dziwne odczucie w prawej stopie, ale zrobiłam MRI i jestem spokojna. Myślenie o tym nakręca objawy, wiem z autopsji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic mi nie mówiła jakie jest, ja tylko zapytałam czy mam się martwić, ona powiedziała, że nie, i zebym wycieła i potem z tym badaniem hist pat przyszła do niej bo ona coś musi tam uzupełnić, i kazała się mi pokazać po wakacjach, powiedziała, że ja mam dużo takich znamion i że nie mogą mi przecież wyciąc tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochana, nie martw sie, atypowe to znamie lagodne, ale ono latwiej moze sie zmienic w czerniaka. Jesli nie rosnie, nie zmienia ksztaltu, koloru, to jest raczej ok ;)

 

A ja dzisiaj kolejny objaw :( od 3 dni mam zatwardzenie, w koncu udalo mi sie cos wydusic, ale podczas parcia mialam bol w krzyzu, szczegolnie po lewej stronie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scooby, wiesz co nie wiem ale na pewno nie rośnie, ono jest na plecach więc nigdy nie obserwowałam go, pewnie to tylko profilkatycznie, już by dawno coś mi się z nim działo a nie nagle kiedy lekarz to zauważył, dzięki bardzo mnie pocieszyłaś, bo już się martwiłam, ja wszystkie znamiona mam takie krzywe :P

poza tym chyba czerniak bardzo szybko się rozwija prawda? więc dawno by mi cos się działo, dzięki, uspokoiłam się :)

to żaden objaw, ja też często to ostatnio przechodziłam, nawet w tym stopniu, że miałam troszkę krwi na papierze, i już jazdy na raka odbytu, ale jem banany często i już nie mam tego problemu, spróbuj zjeść banana na pewno pomoże :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mam wkręt boli mnie gardło i wziąłem orofar max a laryngolog przepisując mi leki i krople o których wcześniej pisałem pytał czy coś biorę. Na ulotkach też jest by skonsultować o innych lekach. Ale mam schiz już mi słabo, duszności itp. Może ktoś zna się trochę na lekach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marta mnie najbardziej dokuczaja poranne rewolucje w jelitach i poranne biegi do kibelka.

Na szczescie mam je coraz rzadziej, ale jak tylko czyms sie zestresuje to wszystko wraca.

Cztery lata temu kiedy zaczelam "przygode" z nerwica bylo duzo gorzej.Skurcze jelit, sraczki we wszystkich kolorach teczy, upierdliwe parcie na odbyt, niestrawione kawalki jedzenia w stolcu, bole w okolicach zoladka.Poza tym nabawilam sie przez to wszystko szczeliny odbytu. Teraz jest o niebo lepiej.

 

 

Aurelitka usun znamie i juz, co z oczu to i z serca jak to mowia ;)

 

Scooby banany to raczej na biegunki bo zapychaja. A probowalas suszonych sliwek??

 

Pawelt no to nawet toastu za wlasne zdrowie sobie nie chlapniesz przez ten antybiotyk :( Zdrowka zycze.

 

michalb niestety na lekach sie nie znam, wiec nie pomoge :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marta80, ja nie mam tak na codzien rewolucji, ale: jak jestem zdenerwowana, to mam biegunke. Ale czesciej miewam zaparcia niestety. Czasem mam takie klucia w jelitach, jakby mi ktos igly wbijal ;)

 

Ardash, nie probowalam, ale w sumie moze powinnam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michalb, nie powinno zaszkodzic :)

wpisz w google interakcje lekow i wyskoczy Ci strona na ktorej sobie sprawdzasz dowolna kombinacje lekow czy mozna czy nie :)

 

mnie caly dzien boli glowa- to podobno od hormonow... masakra...

 

bylam dzis u weterynarza bez benzo i nie uciekal, a czekalam godzine w poczekalni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się dalej poce w nocy, moze nie az tak zlewnie co by sie przebierac ale ciagle w wjednej czesci ciała tak mocno tzn tak pod kolanami i pomiedzy udami ze az mokro tam mam w nocy jakbym sie posikała conajmniej;/, i te uszy mam mokre w srodku moze to od kołdry i poduszki ale ja spie na tym od tylu lat i nic mi nie było;/ mam poduszki i kołdre z pierza. Bozeee juuz zaczynam na nowo miec schize z chłoniakiem i ziarnica:(( ajgorzej mam rano jak jeszcze leków ie wezme, akurat teraz jeszcze jestem przed dawka leku.... ja zaraz zwariuje:( boje sie ze lekarze cos pomijaja ze sie nie znaja, w necie pisze ze bagatelizuja takie objawy :(, i wychodzi wtedy jak juz jest zaawansowana choroba:( jak człowiek traci przytomnosc i ma dusznosc wklatce to wtedy badaja pod katem chłoniaka :why: Ja juz nie wiem co robic:( skąds te poty musza byc,moze i od leków ppsychotropowych no ale przed lekami tez sie pociłam :(, nic mnie nie swedzi nie mam stanów podgorackzowych ani goraczki , jdyny objaw to te poooty :( ja juz chce sie ich pozbyc, ja nigdy sie nie pociłam w nocy kiedys:( nawet jak byłam chora p[rzeziebiona to nie umiałam sie wypowcic a teraz?:( o Boze to musi byc jakis objaw czegos;(, chociaz mój tato jak miał nerwice to tez sie w ocy strasznie pocił, no ale ja juz biore leki to chyba niepowinnam sie znerwicy pocic:( Jeeezu dziewczyny powiedzcie mi cos bo ja juz nie wiem co robic, 2 tygodnie temu mialam badania i chyba znowu pojde w pon zrobic sobie morfologie i ob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×