Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

JERZY1962, Jerzyku!!! Miło Cię widziec!

 

platek rozy, Szacun za oko. Ja tak tylko na duże wyjścia. Dziś do pracy machnęłam szeroko niebieską kredką i na to cieniutko przy rzęsach eyeliner i wio! No, sminka fajna, taka do roboty i do biedry... ;) Jeszcze nie doszłam do rosska , żeby obcykac tą Twoją, myślę, że wpadnę jutro przed pracą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, nie kcę żeby padało, bo mam wtedy kłopot ze spacerami z psiurem. Weź tu sprzątnij kupę trzymając smycz, parasol i jeszcze z reguły siatę z zakupami... :?

 

hahaha skąd ja to znam... dlatego na spacery zaopatrzylam sie w kurtke przeciwdeszczową... bo z parasolem ni hu hu ;)

 

Sprzatasz po psie?! szacun :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Teraz to już na maxa intrygujesz,zakładaj kabaretki,miniówkę,czerwone szpilki i krótka skórzaną kurtkę do pasa i lecimy na bal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, jak się czuje? Tak jak większość z nas chyba, nie zbyt dobrze. W dodatku mam takie ucho jakby przytkane i buczy mi w nim. Biorę na to ucho Betaserc ale podobno jakiś efekty leczenia można poczuć dopiero gdzieś po miesiącu albo i dłuższym okresie brania leku.

 

Jeszcze raz wszystkich witam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, no jak siąpi to kalosze i przeciwdeszczowa i pies też w kurtce. :D Ale jak leje to przydałby się płaszcz jak dla rybaka, a tak do pracy nie pójdę...( zabieram go do pracy i po idę z nim też na spacer)

No sprzątam kupy, bo wścieka mnie obsrane miasto...

 

Wolfx, Ładna byłaby z Was para z Plateczkową... :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, no tak... do pracy to ciezko tak isc ;)

Mnie tez wkurfia... a u nas mało kto sprzata. Jak ja sprzatam to czasami mam wrazenie, ze patrza na mnie jak na kosmitke 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, na mnie się gapią, jak np. w sklepie sięgam po portfel i z eleganckiej torebki najpierw wyciągam kłąb siatek plastikowych... I z reguły w biedrze czy innych sklepach biorę nadliczbową porcję małych siateczek z przeznaczeniem na kupówki i upycham po kieszeniach... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, hahaha to ja mam tak samo... zawsze nadliczbowa ilosc siateczek z biedry u mnie na zakupach gosci ;)

A jak raz zwrocilam pewnej pani uwage (miala duzego psa... jak jeden nasz... wiec tez wiem jakiej objetosci kupki jest w stanie strzelic ;) ) zeby moze posprzatala... to ona na mnie z pyskiem, ze dba o srodowisko i takie woreczki dluzej sie rozkladaja niz kupa :shock:

Tylko ze mentalnosc Polaków jest taka ze jek w Krakowie postawili specjalne kosze na koopki i przy nich byly takie torebki do wziecia papierowe... to te torebki znikly w ciagu jednego dnia... uj wi po co to komu bylo... moze na swieze pieczywo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×